Вън е зима, сняг вали, а в мен МАЙско сърчице тупти.-ТЕМА 3

  • 76 893
  • 763
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 19
Здравейте мами,в каква позиция са бебенцата ви,аз сега бях на консултация всичко върви нормално,но е седалищно в момента съм в 28 седмица.Първото ми детенце родих нормално много ми се иска и сега пак да родя нормално много се страхувам от операция..........

# 286
  • Мнения: 54
Здравейте мами,в каква позиция са бебенцата ви,аз сега бях на консултация всичко върви нормално,но е седалищно в момента съм в 28 седмица.Първото ми детенце родих нормално много ми се иска и сега пак да родя нормално много се страхувам от операция..........

Здравей, аз също съм в 28 седмица, моето бебенце вече се е обърнало, но лекарката ми каза, че е още рано и да не се беше обърнато имало време.

# 287
  • София
  • Мнения: 56
Рано е, моят опит показва, че се въртят допоследно 😁

# 288
  • Мнения: 582
И аз съм в 28ма. Моето дълго време беше с главата надолу, но после се обърна с дупе. Докторката каза, че има още доста време, в което да се обърне и то няколко пъти 😀

# 289
  • Мнения: 3
Здравейте, малко късно се включвам. В 30 седмица съм, 6 май е термина ми. Чакаме момиченце, първо дете. Засега всичко е нормално, само не се е обърнало, но надявам се, че ще го направи... Кажете, вие започнахте ли да купувате разни бебешки неща? Ние чакахме досега, но май трябва да започнем да се ориентираме.

# 290
  • Мнения: 8
Здравейте, малко късно се включвам. В 30 седмица съм, 6 май е термина ми. Чакаме момиченце, първо дете. Засега всичко е нормално, само не се е обърнало, но надявам се, че ще го направи... Кажете, вие започнахте ли да купувате разни бебешки неща? Ние чакахме досега, но май трябва да започнем да се ориентираме.


Здравей, аз съм в 28с. и още не съм започнала да пазарувам. Бъдещият татко е малко суеверен и все му е рано.Също така около нас имама много бебета, които ще споделят с нас разни неща и чакам да види какво ще събера. За мен обаче вече си е време да се подготвяме, лека полека, за да не се налага после с големите кореми да тичаме.

# 291
  • Перник
  • Мнения: 2 265
На мен ми е второ дете, от един пол ще са, така че имам доста неща които ще се износват. За момента пазарувам основно     неща за мен,  необходими ми за болницата. За бебока само набелязвам.

# 292
  • Мнения: 186
На мен ми е второ дете, от един пол ще са, така че имам доста неща които ще се износват. За момента пазарувам основно     неща за мен,  необходими ми за болницата. За бебока само набелязвам.
И при мен така...Simple Smile

# 293
  • Мнения: 3
Намерих много дълги списъци в интернет, и за бебето, и за болницата. Някои неща даже не разбирам за какво  са... Някой с опит би ли споделил мнение кое е най-важното , кое може да се вземе и в последствие?

# 294
  • Мнения: 124
Според мен доста от нещата в списъците са излишни. Аз съм почти готова с пазаруването и за бебо и за мен, но много от нещата реших да ги пропусна като за начало. В някои списъци, примерно, пише играчка за вана. Е това е нещо, което според мен със сигурност не ти трябва съвсем в началото.

# 295
  • Мнения: 360
Мамчета,ходите ли все още на работа? Моето майчинство се пада от 1-ви април и мисля да изкарам и този месец.В момента обаче съм болнични заради лошото време и това,че ме боли гърлото  Sad

# 296
  • Мнения: 186
Аз не ходя на работа. Пуснах си цялата отпуска до майчинството, което е от 24 март. По-добре е,че сега съм в къщи, да не рискувам навън.

# 297
  • Мнения: 8
Аз от Октомври си седя вкъщи. Учител съм и за съжаление децата редовно се водят болни в училище и с доки решихме да не рискуваме. А в това време даже не си показвам носа навън, все ме е страх да не се подхлъзна и да падна.

# 298
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Привет милички.  Да се отчета и аз, че отдавна не съм била активна - все не остава време да драсна един отговор, но пък следя активно! Аз все още работя - майчинството ми започва от 28.03 но имам и една отпуска преди това, та общо взето прекратявам трудова дейност на 21.03. Живеем в Германия, но с мъжа ми искаме да се приберем в България за раждането и за първите 5-6 месеца, та плануваме и пътуване към любимата родина края на Март (мъжа ми също излиза отпуск и бащинство след това от 28.03). Планът за сега ни е да пътуваме с колата бавно бавно с преспиване разбира се, но само да сме живи и здрави! Това е най-важното! Поздрави и прегръдки на всички мами! HugHugHug

# 299
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз също приключих с работата от края на януари. Започна да ми тежи и не можех да седя цял ден. От 19.03 влизам е 45-дневния, сега съм с ЛКК.

Днес съм на преглед и ще се консултирам с лекаря дали е удачно да пътувам. Поканени сме на РД и трябва да се изминат около 300км. което не е много, но все пак..

Общи условия

Активация на акаунт