Какво повече НЯМА да купя - тема 12

  • 161 452
  • 725
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 448
Пилешки бутчета от витрината на Кауфланд. Бяха гигантски и пуснаха страшна мазнотия докато ги варих. Ясно е, че са блъскани с нещо..
Не знам вече от кой супермаркет е най-добре да купувам месо.
Месарницата със сигурност е най-добре, но там цените са двойни.
А и като видя промоция в магазините се изкушавам...

# 196
  • Мнения: 892
Последната покупка на месо от Кауфланд беше преди няколко години- прекрасно розовко парче свинско контра филе, около килограм. Когато го разрязах, отвътре беше с цветовете на дъгата- от жълто през сиво до лилаво. Нямаше никакъв лош мирис или нещо подобно.
Сега се радвам на кварталната месарница и си спомних какъв вкус има месото. Не купувам месо от веригите.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 3 273
Не знам вече от кой супермаркет е най-добре да купувам месо.
Kупувам пилешко от Била и съм доволна, месото е много вкусно!  Peace И да не е на промоция цената ме устройва Wink.

# 198
  • София
  • Мнения: 717
Не знам вече от кой супермаркет е най-добре да купувам месо.
Kупувам пилешко от Била и съм доволна, месото е много вкусно!  Peace И да не е на промоция цената ме устройва Wink.

От фантастико недейте да купувате месо ,ужасно смърдящо е !!!

# 199
  • Мнения: 4 686
А ние купуваме от Фантастико и досега винаги е било хубаво. Да не би да имат различно зареждане за различните магазини?

# 200
  • София
  • Мнения: 717
А ние купуваме от Фантастико и досега винаги е било хубаво. Да не би да имат различно зареждане за различните магазини?

Може и съхранението в различните магазини ,да е различно.

# 201
  • София
  • Мнения: 634
Вчера купих от нашия Фантастико великолепни пържоли свински врат с кост и на цена 5.99 лв/кг. Станаха много вкусни. Определено е от значение политиката на магазина и начина на съхранение на стоките. В другия Фантастико /преди да открият нашия/, имах случаи на пакетирани храни да ми миришат на прах за пране и сапуни. Съхранявали са ги едно до друго, без да се съобразяват, че има стоки със силно абсорбни качества към ароматите.

# 202
  • Мнения: 10 075
имах случаи на пакетирани храни да ми миришат на прах за пране и сапуни. Съхранявали са ги едно до друго, без да се съобразяват, че има стоки със силно абсорбни качества към ароматите.
Много неприятно. Peace
Пазарувах често от един магазин наблизо, но откак пакетираните им сладки миришат на прах
за пране, се отказах.
Е, деликатно им подхвърлих, какво усещам, но явно стоката им се продава и така.

# 203
  • София
  • Мнения: 634
" ...  но явно стоката им се продава и така."
 Или просто на хората не им се занимава с връщане на малките опаковки.

# 204
  • Мнения: 1 521
" ...  но явно стоката им се продава и така."
 Или просто на хората не им се занимава с връщане на малките опаковки.
Аз също спрях да пазарувам от магазин, където памперсите на детето миришеха на прах за пране. Нищо, че беше доста по-евтино.

# 205
  • София
  • Мнения: 8 671
Кашкавал Витоша Ралер. Бухва като тесто върху запечени сандвичи, а не се разтопява.

# 206
  • София
  • Мнения: 30 204
Краве сирене "Ситово" в метална кутия, в средата на бучката консистенцията е пихтиеста.

# 207
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Кашкавал "Ситово" доста дълго време купувахме, но от техен фирмен магазин. Беше хубав, но после го развалиха и скоро не сме купували.

# 208
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 716
Продукти на марката Белииса... По погрешка пробвах сиренето им, разочарование пълно..... Един път бях вкусила и кашкавал, без да знам какъв е и той също се оказа такъв, та затова им поставям продуктите под общ знаменател.

# 209
  • София
  • Мнения: 4 192
Пилешко от витрината за обслужване на Кауфланд. Половината поне е вода(или нещо такова). Дюк от другата витрина е ОК, не съм имала проблеми

Общи условия

Активация на акаунт