Какво повече НЯМА да купя - тема 12

  • 161 593
  • 725
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 892
Продукти на марката Белииса... По погрешка пробвах сиренето им, разочарование пълно..... Един път бях вкусила и кашкавал, без да знам какъв е и той също се оказа такъв, та затова им поставям продуктите под общ знаменател.
И за мен кашкавалът им не става, купих, след като приятелка го похвали, обаче имаше вкус на „нищо”. Не бих взела други техни продукти.

# 211
  • Мнения: 20 264
Пълен боклук са продуктите на Белииса – сиренето ужасно с бучки сол в него. Млякото не е мляко, а някакъв млечен продукт с нишесте. Платили там една реклама и чакат ден година да храни.

# 212
  • Мнения: 448
А доволни ли сте от магазинчетата за млечни продукти от рода на Вършец, Добрев, Равно поле ?

# 213
  • София
  • Мнения: 4 192
Добрев като отвориха преди повече от 5 години на Дойран бяха супер. Оттам нататък все по-зле...

# 214
  • София
  • Мнения: 8 707
Ние купувахме много от Вършец в продължение на 2г. Но от както пазаруваме по интернет-не.
Не, защото не ни харесва, просто организационни ни е по-трудно да разделяме покупките, мъжът ми да оставя пари за тях, пък аз да ходя да купувам.
Но ги харесваме. Добрев нямаме наблизо , но сме си взимали и ни харесват. 

# 215
  • София
  • Мнения: 2 256
Ние купуваме млечни от Равно поле. Много са им хубави: ръчен кашкавал, кисело мляко, козе сирене, извара.. корите за баница, даже и ръчен хляб чудесен Simple Smile

# 216
  • Мнения: 1 904
Вършец не са нищо особено, даже не ми харесват хич.

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Краставици по това време на годината.

# 218
  • Мнения: X
В списъка с истинските масла това на Белииса беше най-добро,без никакви добавки и тн.,иначе и аз киселото мляко не им го харесвам.Учудвам се

# 219
  • София
  • Мнения: 30 222
Краставици по това време на годината.
Аз вчера купих от едно магазинче краставици и домати от някакво село в България (поне така пишеше). Много хубави. Предната ми покупка на същите не беше попадение.

# 220
  • Мнения: X
Нищо от магазин Топ Шоп в The Mall - отношение към клиента = под нулата. Поне имах право да върна продукта. А след като го върнах, трябваше да чакам 6 ч. да съберат сумата в брой от продажбите им за конкретния ден, която трябваше да ми върнат - сумата беше около 700 лв. Но дори да е значителна (поне за мен), то за един магазин е недопустимо да ги чакам да ми върнат парите повече от половин работен ден! Всеки магазин има сума, с която започва работния си ден - като имат скъпи продукти, да си правят сметката за случаи на връщане на скъпи продукти. При това ги бях предупредила кой точно ден ще им докарам тъпия продукт. Всеки да си прави сметка, ако влезе в този магазин.

# 221
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 888
Би било добре да споделиш и продукта, от който си недоволна.

# 222
  • София
  • Мнения: 32
Вече не бих купила каквито и да е стоки от малки квартални магазинчета. В последния месец от три различни места попадам на хранителни продукти с изтекъл срок на годност и то при положение, че в единия от трите магазина вече два пъти намирам шоколади на Милка и им ги показвам. Последния път се оправдаха, че това не е тяхно задължение, а от Милка си ги прибирали. Това е абсурдно просто... Поисках номер на собственик, обадих се и като казах за какво става въпрос жената потъна от срам и се чудеше как да ми се извинява. Аз просто я предупредих, че намеря ли още един път нещо с изтекъл срок ще се обадя да им направят една проверка и най-вероятно ще затворят магазина след това. Но след разочарованието предните пъти наскоро не съм ходила да видя ще има ли пак шоколади с изтекъл срок, пазарувам си от Фантастико, за да не се налага да проверявам всяка стока преди да си я купя.

# 223
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
А аз точно от кварталните магазинчета съм доволна напоследък! Особенно тези които са тип семеен бизнес. Първо че поддържат по-малък асортимент, но с подбрани продукти, и второ точно затова че ако има нещо нередно като им кажеш винаги откликват.
Липсват ми промоции и акции, но пък за сметка на това съм доволна от асортимента продукти.

# 224
  • Мнения: 29 970
Избягвам да купувам от малките магазинчета и от Т маркет. Ходя за хляб и мляко там, най-много нещо пакетирано. Стоките са позастоели, хигиената не особено добра.

Общи условия

Активация на акаунт