Какво повече НЯМА да купя - тема 12

  • 161 495
  • 725
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 730
В чуденка съм за сирене- много марки съм тествала /всички, които се разпростаняват от билла/ но нито една от тях на ми допада- все са меки, киселеещи.Освен за плънка на баница, в друг вариант не могат да се ядат. Последното такова недоразумение беше "Горица".
Взимах и от Лидл- пак не!
От млекарници на производители /Равно поле,Вършец/- тц, не!
На Зоров е превъзходно!

# 301
  • Мнения: 574
Козе и овче мляко на Бор Чвор. Миналата година купувах, за да давам на малкия. В началото беше ОК. После всяка една кутия, която взимах беше с вкиснато мляко. Всяка една. Първоначално си мислех, че аз не го съхранявам правилно. На около третата кутия останових, че още с отварянето е развалено.
Понеже съм упорита, взимах още няколко пъти, гледах да е от друга партида. Пак вкиснато....... Не стига, че цената му е ... ами и развалено. Втрещиха ме.

Електроуреди на Ariston / Indesit / Hot Point. Едно и също е като производство. Всичко каквото имам от тях - съдомиялна, фурна, крамични котлони, прахосмукачка - или се разваля, или се чупи, или просто не си върши работата. Съдомиялната не мие добре, особено сравнена с АЕГ-то на майка ми, което е на 10 г вече. Фурната е по някакъв начин развалена - кекс на 140С  за 15 мин вече загаря. Сензорите на котлоните преиодично отказват. Прахосмукачката се счупи на 2 места и непрестанно трябва да й се мие и пере филтриращата система, защото иначе не смуче.

Детски дрехи от ЗАРА - 3 пъти поръчвам онлайн при разпродажба. И трите пъти от 10-ина дрехи имам поне 3 с дупки. Някои от тях с очевидни огромни дупки. Изключително нагло от тяхна страна да изпращат такива очеизваждащо скъсани дрехи. Онлайн доставките идват от Испания. Явно като видят доставка за БГ и бъркат във второто качество. Иначе са им хубави като дизайн

# 302
  • Мнения: 29 845
За техниката - малко е до късмет. Имам пералня AEG на 3 г. и вече втори път се разваля. Първият беше точно след гаранцията.  Close

# 303
  • Мнения: 4
Искам да споделя мнението си, че шоколадите Rochen са много вкусни, къде ги продават?

# 304
  • Мнения: 36 668
Повече няма да купя бонбони Тофифи, защото последната им промоционална игра ме отблъсна като клиент. Има поне още 100 вида бонбони, които харесвам, та няма да ми липсват. Simple Smile

Скрит текст:
И преди писах, че Рошен ми харесват - наскоро опитах шоколадите с нуга (с вкус на кокос и с вкус на лешник) - наподобяват Република, но са по-твърдички. Бяха интересни и бих си купила пак. Непретенциозни са, но това не е проблем за мен.

# 305
  • Мнения: 545
Искам да споделя мнението си, че шоколадите Rochen са много вкусни, къде ги продават?
В Билла ги продават, но в различните магазини май е различно зареждането откъм разнообразие.

# 306
  • Мнения: 3 554
Искам да споделя мнението си, че шоколадите Rochen са много вкусни, къде ги продават?
В Т-маркет ги има.

# 307
  • Мнения: 4 756
Не е по темата точно за купуване, но да споделя възмущението от киното в Мол София на Стамболийски. Отидохме с приятелка на предпремиерно "50 нюанса..." с идеята да се разнообразим след работа... Ами ужас - трябваше да съм поне 30 минути по-рано, за да не ми пропадне резервацията. Купих билет, беше около 19.30, питахме на няколко пъти може ли да ни пуснат поне във фоайето пред салона да седнем - не можело. Постепенно се събраха страшно много хора, висим претъпкани в тясно пространство, и продължават да не ни пускат. Чудесно се разнообразихме...
Уж трябваше да започне 20.15 ч., а сигурно е било 20.20 ч., когато едва отвориха, за да се намъкнем всички вкупом. После пак едно дълго чакане, едва към 21 отвориха салона, а през това време стоим на тясно пространство и чакаме. В коридорчето към салона пълен мрак, не знам как мина без настъпани и пострадали, после се заточиха приветствия от някакъв управител, теглене на томболи и поне пет реклами. Към 21.20, час след обявеното начало, най-сетне пуснаха филма. И добавям 2.50 лв. за една малка бутилка минерална вода, което винаги ме е възмущавало, но бях жадна и нямаше какво да правя.

Накратко - повече в този салон няма да стъпя.

# 308
  • Сф
  • Мнения: 10 713
Хах , това от филма ще да е било, не от киното:) , ние досега с детето не сме имали проблем.Satisfied

# 309
  • София
  • Мнения: 634
В чуденка съм за сирене- много марки съм тествала /всички, които се разпростаняват от билла/ но нито една от тях на ми допада- все са меки, киселеещи.Освен за плънка на баница, в друг вариант не могат да се ядат. Последното такова недоразумение беше "Горица".
Взимах и от Лидл- пак не!
От млекарници на производители /Равно поле,Вършец/- тц, не!

А "Годлево" - пробвали ли сте ? Ние сме само с него в последните 4-5 месеца.

# 310
  • София
  • Мнения: 1 408
Скрит текст:
В чуденка съм за сирене- много марки съм тествала /всички, които се разпростаняват от билла/ но нито една от тях на ми допада- все са меки, киселеещи.Освен за плънка на баница, в друг вариант не могат да се ядат. Последното такова недоразумение беше "Горица".
Взимах и от Лидл- пак не!
От млекарници на производители /Равно поле,Вършец/- тц, не!
А "Годлево" - пробвали ли сте ? Ние сме само с него в последните 4-5 месеца.
[/quote]
Къде се разпространява? Дори не съм чувала името.

# 311
  • София
  • Мнения: 30 208
Скрит текст:
В чуденка съм за сирене- много марки съм тествала /всички, които се разпростаняват от билла/ но нито една от тях на ми допада- все са меки, киселеещи.Освен за плънка на баница, в друг вариант не могат да се ядат. Последното такова недоразумение беше "Горица".
Взимах и от Лидл- пак не!
От млекарници на производители /Равно поле,Вършец/- тц, не!
На Зоров е превъзходно!
Видях го това сирене. Освен да го опитам. Това "Годлево" не съм го и чувала. Къде го продават?

По темата: кашкавал "Ком", солен за моя вкус.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 16:18 от missence

# 312
  • Мнения: 1 887
Фалафелите дето продават в "Аладин" не струват...

# 313
  • Мнения: X
Фалафелите дето продават в "Аладин" не струват...
Те и печените им пилета са като гургулици.

# 314
  • Мнения: X
Няма да купя повече пералня Bosh, защото тази която купихме преди няколко месеца е много шумна. Когато барабанът се върти по време на прането (не центрофуга) се чува туп, туп, туп... или дум дум, който както иска да нарече този звук. WAT28410 е моделът. Според характеристиките му нивото на шум не е супер високо. Но туптенето е гадно. Все едно съседите отгоре набиват пети по ламината. Понякога си мисля, че са съседите, но после разбирам, че е пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт