Какво повече НЯМА да купя - тема 12

  • 161 670
  • 725
  •   1
Отговори
# 285
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Днес се разочаровах от крема за торта на д-р Йоткер. Досега не са се обърквали кремчетата, но днешния нещо не се получи изобщо! Стана толкова рядък, че накрая слагах банани да го сгъстя и да придобие по гъста консистенция.

# 286
  • Мнения: 10 808
Аз няма да купя повече бамбук на лентички в буркан от Лидл. С голям мерак щях да правя телешко с бамбук, и като отворих буркана - отвратителна миризма... (все едно котешка п*кня). Не знам как се осмелих да го опитам все пак на вкус. Полусурови са някои лентички.

# 287
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Тоалетна хартия Емека - този продукт отива в черният ми списък - твърде тънка и изобщо не е икономична. За сметка на това кухненската ролка ми допада много- плътна и здрава!

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Родна стряха тахан - ужасен вкус  - не се яде това.

# 289
  • Мнения: 30 060
Родна стряха тахан - ужасен вкус  - не се яде това.

 Shocked На мен пък много ми харесва.  newsm78

# 290
  • София
  • Мнения: 1 410
В чуденка съм за сирене- много марки съм тествала /всички, които се разпростаняват от билла/ но нито една от тях на ми допада- все са меки, киселеещи.Освен за плънка на баница, в друг вариант не могат да се ядат. Последното такова недоразумение беше "Горица".
Взимах и от Лидл- пак не!
От млекарници на производители /Равно поле,Вършец/- тц, не!

# 291
  • Мнения: 757
Сирене в къщи се купува само Кърнаре- краве,овче,козе.  Според мен по-скоро хубаво няма.

# 292
  • Мнения: X
За сирене на Костови ООД - Съединение - много се харесва в къщи. Краве, овче и козе. На Кърнаре също е хубаво, но в последно време само краве и биволско.

# 293
  • София
  • Мнения: 2 261
За сега взимам сиренето в кръгла метална кутия от Лидл (milbona май беше).
Не е никак лошо. Стегнато, не е солено.

# 294
  • София
  • Мнения: 8 719
Аз не съм особено придирчива. Харесвам на Вършец, на ЕлБи.Като поръчваме храна гледам да е над някаква цена и купуваме  различни.Случвало се е да няма налично и са ми го сменяли с по-евтино.Джвакат по-евтините, седят меки и желирани.
Наскоро свекър ми се върна от Турция и ми донесе кутия с някакво сирене 1кг. Много вкусно беше, имаше лек аромат на масло.

# 295
  • Мнения: 4 964
Прах за пране, собствена марка на DM. Стана на топчета в пералнята, не иска да се изплакне, и не пере хубаво.

# 296
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
И аз напоследък не съм доволна от праха за пране на ДМ. Остава ми в отвора за прах на пералнята и става твърд като цимент, а неслагам много.

# 297
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Единственото сирене което напоследък купуваме е Елена. Дано не се разочароваме и от него, защото незнам с какво да го заместим вече.

# 298
  • Мнения: 10 488
Аз купувам овчето на Елби и ни харесва

# 299
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
В последно време си хапваме сирене Родопско чудо от Кауфланд. Принципно ММ е по сиренето и разчитам на неговия вкус.

Общи условия

Активация на акаунт