Флиртувате ли дългосрочно без намерение за секс/връзка?

  • 16 640
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 647
Не, не флиртувам, както и парирам на момента опитите за флирт. А и честно казано няма и с кого и ми е мноого добре. SatisfiedSatisfiedSatisfied

Супер учуден беше като му казах, че за мен това е чесане на его и че всъщност доста гадно е постъпил, като си поигра с нея. От самото начало не е имал намерение да задълбава, точно  защото е с дете и той не е искал такава връзка. Но до последно й даваше някакви сигнали и съм сигурна, че е била наранена.

Да, доста подло и гадно от негова страна. Разбирам да не е знаел за положението на жената и като е разбрал да се е отдръпнал, но в случая е бил наясно от самото начало. Такива мъже са ми меко казано противни.

# 31
  • Мнения: 4 841
Дами, а да не би да бъркате кавалерското отношение, елегантни комплименти и елементарното обгрижване от страна на възпитан мъж-джентълмен с флирт?

# 32
  • Мнения: 4 577
Аз не съм разведена, но точно защото съм с деца, не разбирам как може една жена да е наранена в тази ситуация. Децата дават достатъчно ядове, че да имаш сили и нерви за колегите. Виж един неангажиращ секс не би ме наранил, но да искам някой да има чувства към мен при условие, че не мога да се обърна от грижи и проблеми по децата си, та аз нямам време дори да се замислям върху чувствата на другите. Това обаче касае мен и моята гледна точка. И да кажа, чужди хора до моите деца не допускам.
Ако нямах деца вероятно щях да искам връзка и такова поведение променя нещата.
Колежката беше на 27-28 години, вероятно забременяла и оженила се рано за неподходящ човек. Съответно, явно търсеща нова сериозна връзка. Колегата би трябвало да е разбрал, че има дете съвсем в началото. На база на отношението му, предполагам, се е надявала на развитие на нещата. Какво странно има след ката той демонстрира постоянен интерес , да се почувства гадно, след като  накрая става ясно, че просто си е поиграл?

# 33
  • Мнения: 10 993
Аз съм емоционална само по отношение на децата си. Другите хора са ми за забавление. Това е моята позиция.

# 34
  • Мнения: X
По-добре ли щеше да бъде наистина да си "поиграе" -  примерно на чичо доктор и после да я зареже?  Ако наистина е имала очаквания, сигурно се е разочаровала, че флирта няма да има продължение, но пък не може да му се сърди за нещо, което не е обещавал. Доста хора намират дадено нещо за интересно, докато не им се случи. Може да е преценил, че не е готов за такъв тип връзка, след като се  е убедил, че е налапала въдицата.

# 35
  • Мнения: 14 654
Дами, а да не би да бъркате кавалерското отношение, елегантни комплименти и елементарното обгрижване от страна на възпитан мъж-джентълмен с флирт?
Тъкмо това се канех да попитам, защото не е истина колко много жени мислят, че някой ги сваля, когато става дума за най-обикновени любезности. И се чудя с какви хора са живели тези жени и какво очакват от мъжете, та са склонни да се влюбят във всеки, който им направи път, закара ги донякъде с колата си и им остави чайче на бюрото.

# 36
  • Мнения: X
Случаят с колежка е гаден, защото тя явно е разбрала нещата различно, а и е била в такава позиция.

Лично аз не бъркам кавалерското отношение с флирт. Говоря за явна симпатия и предпочитание на даден мъж към определена жена (и обратното), без размяна на реплики със сексуален подтекст (това при условие, че са обвързани). Не говоря за задълбочени отношения, а примерно колеги, които се закачат чат пат. Ако са необвързани вече е възможно да има по-друг тип общуване.

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 13:40 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 4 577
По-добре ли щеше да бъде наистина да си "поиграе" -  примерно на чичо доктор и после да я зареже?  Ако наистина е имала очаквания, сигурно се е разочаровала, че флирта няма да има продължение, но пък не може да му се сърди за нещо, което не е обещавал. Доста хора намират дадено нещо за интересно, докато не им се случи. Може да е преценил, че не е готов за такъв тип връзка, след като се  е убедил, че е налапала въдицата.
Не, нямаше да е по-добре, но най-добре щеше да бъде да се отдръпне по-рано. Той определено търсеше женското й внимание (не на приятен колега, с който просто ти върви лафа). Аз винаги съм имала много приятели мъже, доста често са се отпускали да споделят и много от тях са си чесали егото така. Но аз лично не виждам къде е "кефа" , когато се касае за относително постоянни кръгове от хора. Ако другият лапне, неизбежно следва сконфузена ситуация и ми е странно за какво се прави. Говоря за съвсем целенасочен флирт. Милите кавалери не носят чайче и не излизат на по цигара само с една колежка.

# 38
  • Мнения: 5 647
Споделям мнението на TafTaf. Постъпката е гадна и за мен говори само едно - мъжът е слабак, чешащ егото си. Явно е бил изоставян и отритван преди години и затова сега си връща. Комплексар пълен. И да, между флирт и лафче в офиса има разлика.

# 39
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Да правя го- мисля,че така си галя егото,нищо повече
лаская се,че съм харесвана ,нищо повече Sunglasses

сейм шит хиър Simple Smile

# 40
  • Мнения: 294
Флиртувам понякога,да. Не влагам чак толкова мисли какво би станало и т.н.т. Обикновено обекта на флирта знае, че не съм свободна и всичко е галене на его и забавление. Малко флирт никой не е убил, а и е приятно да виждаш, че си харесван и желан. Не си го слагам присърце Simple Smile

# 41
  • Мнения: 54 448
Каква е тази съседна тема? Thinking

Мисля си, че масово хората не разбират флирта.
Той не прераства в секс, това му е чара, че си остава само на ниво ухажване, закачки, смях, но се запазва дистанцията и не се прекрачва.

Флиртувам. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 822
да, флиртувам за самия кеф от флиртуване. това си е част от общуването и е забавно. е, сега по-скоро си мисля как да поспя, но  като съм наспана флиртувам и пушек се вдига .

# 43
  • София
  • Мнения: 24 839
Флиртувам понякога,да. Не влагам чак толкова мисли какво би станало и т.н.т. Обикновено обекта на флирта знае, че не съм свободна и всичко е галене на его и забавление. Малко флирт никой не е убил, а и е приятно да виждаш, че си харесван и желан. Не си го слагам присърце Simple Smile

Чакай да питам- според теб това, че обектът знае, че не си свободна, приемаш като знак за него, че просто си четкаш егото, а не че си въртиопашка, която си търси неангажиращо чукане? newsm78
И при първия сгоден случай, той не би направил опит да се възползва от авансите, които си му дала? newsm78

А, ако си поиска, ще му изиграеш номера " ти за каква ме мислиш, бе?", че и от сексуален тормоз ще се ожалиш? Mr. Green

# 44
  • Мнения: 19 905
То самото заглавие на темата е нонсенс.
Флиртът е нещо мимолетно, уловен миг, споделен момент.
Дългосрочен флирт вече води към развръзка – секс, любов, отношения, брак.
Флиртувам, но рядко. Трябва да призная, че повечето мъже не ме предизвикват, не са ми интересни, предсказуеми са, отегчават ме. Нямам какво да обменя с тях. Често мъже си мислят, че флиртувам с тях, а аз съм просто любезна.
За мен флиртът задължително се случва на ментално ниво, а много рядко попадам на мъж с остър и в същото време чувствителен, гъвкав ум. Така че съм в известна степен защитена.

Общи условия

Активация на акаунт