Коледата чука на вратата, юнчето подарък чака под елхата!

  • 58 152
  • 727
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 420
Сорента да не роди? Нещо се загуби Simple Smile

# 316
  • Мнения: 3 213
Честит празник, мили мами ! Бъдете здрави, обичани, уважавани и щастливи !

http://www.hicoballoons.com/media/catalog/product/cache/1/image/ … _with_flowers.jpg

Hipo, не е алергия определено. Днес и момата показа същите сополки и се закашля. Ех, да му се не види... Дано и при нея мине леко. Хубав празник на всички !

# 317
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Честит празник, дами! Да сте обичани и ценени, не само на този ден!
Ирен, сложиха й вчера нещо друго, вместо урбазон, не че имаше голям ефект, но една идея по-леко дишаше. Но преди малко пак вдигна температура, дано антибиотикът се задейства. Че две деца от групата на каката са в болница....
Сорента може да гласи последните неща за новия член на семейството, или вече да го гушка Simple Smile
Много ми е вълнуващо ново бебе, близка приятелка чака майско бебе и го мисля заедно с нея Simple Smile Но при мисълта за колики и зъби се радвам, че не се случва на мен Mr. Green
Йоана отказа пак яденето. Две вечери се буди с писък. Та ми се струва, че освен болестта бори и последните два долни кътника.

# 318
  • България
  • Мнения: 3 621
Нинив,те явно съвпадат нещата-зъби,понижаване на имунитета,вируси,Т....
Ето и при Стела вчера с изненада забелязах как е изскочил изведнъж последния кучешки,ама не ми се вярва само от него да е вдигнала 40+Т...
Иначе откакто изби не е вдигала.

# 319
  • Мнения: 2 721
Благодаря ви много!! Чувствам се удволетворена от живота си на тези години. Много хора ми се чудеха в началото като забременях, но не ги отразявах изобщо.Моите наборки са по дискотеките и по “живота” ..не ме ‘кефи този начин на живот , който водят.
Винаги съм мечтала за това да съм млада майка и да имам здраво семейство. Надявам се винаги да е така.🍀
Сватбата е на 10ти -събота, много се вълнувам и вече всичко е готово.😊

Пожелавам ви бързо оздравяване на малките, този сезон е с най- гадните вируси и май на никой не му се размина..
Сорента, леко раждане и един малък спокоен мъж ти пожелавам, но да знаеш, че са по-чувствителни..мъже..🤣🤣

# 320
  • София
  • Мнения: 1 420
Честит празник момичета. Да сте много обичани и щастливи Simple Smile И не само на 08.03.
Ирен, може да е било от зъбите.
Маги, лека и и безпроблемна сватба. А за след нея страхотен и изпълнен с много положителни емоции и любов брачен живот Simple Smile
На всички болни много бързо оздравяване и повече никакво боледуване.

# 321
  • Мнения: 509
Здравейте, момичета! Аз аха аха и съм готова за прием в аг. В понеделник ми е събитието,а утре съм на последните изследвания. Както върви малкия ще е по-голям от кака си по всички параграфи. По прогноза ще е 3,600-3,700кг а за см не посмях да питам ама едва ходя вече и малко трудно си делим пространството със съквартиранта Simple Smile  Иначе всичко си му е на мястото.
Маги,днес ти е сватбата-ГОРЧИВО! Пожелавам ти лек семеен живот,много обич,любов естествено и живот изпълнен с прекрасни емоции,пари и късмет. Най-важното е да си се обичате,да сте живи и здрави и в разбирателство като семейство. Всичко друго се постига с труд и старание.
За температурите,кашлиците и т.н. стигнах до извод,че май зимата само като е над 10 градуса е хубаво да се извеждат децата. Иначе,поне за Варна,въздуха става влажно леден и наситен с всевъзможни вируси и болести. А и честно казано щом на мен не ми се излиза не бих си тормозила и детето.
Колкото до Йони-расте. От както мм се прибра не се е будила нощем и спинка сама в кошарката си от 21:30(22:00) до към 8:00 без прекъсване,но първо я уморяваме с игри и второ храня с манджа с месце към 20:00 и давам последно мляко в 21:30. Зъбки вече не мога да видя кое как на къде са,че се сърди и крие. С речта си бравосва сама на себе си и все повече се мъчи да говори,но е много изразителна в жестовете и мимиките си. Разбира всичко и май ми е доста чувствителна,което качество не харесвам сама в себе си,но явно съм й предала. Сега явно разбира,че нещо става с мама и само идва да ме прегръща и целува и не иска да се отдели и секунда от мен.Мааалко ми е криво,но пък й обяснявам,че ще се оправи мама и след малко пак ще сме си неразделни с моята дружка.

# 322
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Сорента, леко да мине и бързо да се гушкате пак в къщи! Вече четирима! Моята кака така усещаше, че нещо става, макар че сутринта като тръгвах за Родилното беше по щастлива да види баба, че е дошла на закуска Simple Smile Пък на мен ми се насълзиха очите, все едно няма да я виждам с месеци, а не 4 дни... Но хормони, какво да ги правиш...
Пък сега, ела да ги видиш двете.... Снощи Йоана ухапала кака си заради едни ластици, голямата пък я ошамарила - аз бях в банята, чух само двете да реват сърдито  ooooh!
На Маги - щастлив семеен живот, пълен със сбъднати мечти, детски смях и приключения!

# 323
  • България
  • Мнения: 3 621
Мамчета,не са ли големи вече за крусти??
От няколко дни гледам,че си чешат главите и днес си викам да ги видя на слънце да нямат въшки Simple Smileто-крусти.На  какви може да се дължи?
Сега съм ги намазала с бебешко олио и реша .
Сорента ,голямо вълнение имате!Всичко ще е наред!!!Ще чакаме в понеделник новини Simple Smile
Маги,ехеее, сватба.Ходи много се на сватба!
Много любов и щастие!

# 324
  • София
  • Мнения: 1 420
Сорента, всичко да мине бързо и леко. Да се възстановиш бързо и да се гушкате вече 4-ма. Чакаме новини като можеш да пишеш. Стискам ти палци и всичко ще е супер, а каката ще е много щастлива, че ще си има нова кукла Simple Smile
Маги, честита сватба. Пожелавам ти прекрасен семеен живот изпълнен с много смях, любов и деца Simple Smile
Ирен, на една приятелка детето имаше крусти на 5 годинки. Явно е нормално.
Да се оплача малко. Марина е с кашлица и 37,5 температура. Ще я видя тая нощ и утре ще звъня на една позната да я прегледа. Дано само да не стане по-лошо до утре и да не се наложи да влиза в болница.

# 325
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Милена, същите сме Sad Температурата май спря да се качва, но хрипти, хърка.... Понеделник като я занеса се притеснявам да не ни насочат към болница... Но пие антибиотик 4 ден. Иначе си играе, беснее. Но почти нищо не яде...Това не ми попречи днес да ги изнеса да съберат слънце. Дано се размине!
Ирен, и аз съм чувала за крусти в по-голяма възраст.

# 326
  • Мнения: 3 213
Леле, момичета, как така ще ви насочат към болница за кашлица и Т 37,5 ? Аз моите с такива симптоми даже на лекар не ги водя. Притеснихте ме...

Магииии, добре дошла в клуба на омъжените ! Желая ви много щастие !!!

# 327
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Кити, не знам Марина как е, но Йоана прави бронхоспазми. Диша тежко, трудно, с хрипове. Съчетано с тая температур е минимум бронхит, но ходихме вечерта и рентгена вече не работеше. Съчетано с това, че урбазон поставяли вече само в болнични условия... (То не че държа да го слагат, но облекчава дишането). Само за кашлица и аз не водя на лекар.

# 328
  • София
  • Мнения: 1 420
Марина като се закашля чак и посиняват устните, а гърдите ѝ свирят. Затова може и в болница да ни вкарат.

# 329
  • Мнения: 509
Момичета, от лекар знам че най-коварна е т от 37,2 - 37,3. Тя показва наличие на възпалителен процес ако не се повлиява от медикаменти. Така че гледам с Йони мине ли н1кога 37 да не чакам. Не съм особено по хомеоптиите като е време за борба с нещо. Иначе профилактиката с хомеопатия може.

Общи условия

Активация на акаунт