Коледата чука на вратата, юнчето подарък чака под елхата!

  • 58 234
  • 727
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 422
Слънцезащитен миналата година ползвахме на Нивеа и един който е син, но като се размаже е прозрачен /детски/ беше на промоция в Кауфланд. Тази година обаче малката е на Daylong 50+ и After sun Simple Smile Покрай нея и ние ще ги тестваме.

# 436
  • Мнения: 998
Миналата година ползеахме слънцезащитната серия на Бочко. Трябва да проверя дали срока има на годност не е изтекъл. Вчера изкарахме летните дрехи, още от есента си бях отделила по-големите за да не ровя из всички, даже някой са чисто нови.
И при нас е пълно с комари живеем м/у 2 реки и вечер е страшно, но хубавото е че малката почти не я хапят.
Приятни и игриви почивни дни.

# 437
  • София
  • Мнения: 1 422
Летните дрехи ги извадих още в началото на месеца Simple Smile А за да не ровя и да се чудя кое какво е взех за Марина пластмасови кутии и съм ги надписала с размерите. Имаме дрехи от каката и една приятелка ми дава от нейната дъщеря та не ни липсват размери Simple Smile

# 438
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Супер идея с пластмасовите кутии, но няма къде да ги сложа... Та всичко е във вакумни пликове и е весело... Аз имам от каката и от госпожицата на една приятелка. Дрехи да искаме! Тъкмо не пера всеки ден, че иначе се хвърлят за пране по обед и вечер... То е търкаляне по земята, рисуване с тебешири, разсипано ядене и т.н. Simple Smile
За рождения ден съм в голяма дилема.. На каката втория го спретнахме за два дни като излязох с Йоана от Родилното, че хич нямаше време за избиране. Избрахме заведение с детска площадка и толкова. Сега се чудя за Йоана така ли да е, детски център ли да е... То пък ми харесва само един, после каката къде...Толкова се надявах Йоана да се роди мааалко по-рано, че на две заплати да правя рождени дни, ама ей на... През две седмици са. Ще го мисля...
Я кажете, с по-големите деца, какво носите за почерпка в градината? Че и дребосъците ще тръгнат/вече ходят на ясла. Че да глася от сега. Нещо не ми се прави картонена торта, нищо не събира. Може би ще направя цяла картонена торта с пакетчета вътре... Сложна работа...

# 439
  • Мнения: 151
Ние от мин. година сме на серията на Бочко,доволна съм не е изгаряла Ивон,но понякога се почервява лицето й и затова ми се иска да пробвам друга серия.Вчера в Дм гледах на бейбилов слънцезащитните,но явно са им сменили опаковките 🙂
За Рд на Ивон и аз се чудя в детски кът ли да е ...🤔

# 440
  • Мнения: 3 213
И аз днес сортирах летните дрехи. Имам от миналата година някои, които още им стават, както от племенника и от едно съседско момиченце. Отделно аз купувам, като разпрана...та направо съм зарината. Край с покупките !
Нашата ясла няма да се случи в понеделник, защото малкият лепна вирус и за първи път чукна 39 градуса температура, че и отгоре... Нали постоянно играем със съседските деца, а те посещават ясли и градини, та хич не се учудвам. Яд ме е само, че ще трябва да се занимавам с болнични сега и може да се наложи да повтаряме изследванията. Настрох се вече за ясла, но ще я отложим. Миличкото дете много се измъчи с треската и все ме търси за гушкане. Дано бързо оздравее.

# 441
  • Мнения: 151
Бързо оздравяване,че да тръгвате на ясла и да кажете после как е  😊

# 442
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Ох, моите също още точат сополи. Ама и аз нищо не давам освен по някоя капка в носа и витамин ц...
Утре май каката ще остане в нас, 1 май нали почивен ден, та дано спрат най-накрая!
Лятото дойде, те подсмърчат...
С какво мажете ухапаното от комар? Нашите са толкова отровни тая година, че фенистилът не помага! Йоана има една пъпка твърда, като забрала и една като лишей...Поне не виждам да ги чеше, че в градината има дете на антибиотици от разчесани пъпки...

# 443
  • Мнения: 998
Ухапаното от комар мажа с ментолов спирт вечер преди лягане, но мисля да взема и нещо друго за мазане.
Чудя се и какъв репелент срещу тези комари че вечер като се разхлади и те започват. Вие какво ползвате?

# 444
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Репелент ползвам Бочко, но ми е стар, още не съм купила нов и я хапят. Това ползвах като беше бебе, сега май може и Аутан да взема. Но Бочко уж вършеше работа, в Русе са ужасни комарите! Тая година са и едни мутанти - с размер на муха ( но по-хърбави Simple Smile)

# 445
  • България
  • Мнения: 3 621
Ох и на нашата Теодора не спря тоя сопол.Последно съм взела сребърна вода и клеева тинктура и ако не спре- пускам секрет за изследване.
Целите са в пъпки- разчесани, не можем да разберем от какво.
и аз се сетих, че имах един Бочко против комари .Трябва да го издиря.

# 446
  • Мнения: 3 213
Моите тръгнаха, все пак, на ясла. Първи ден - горе, долу успешен. Ревали са много и са виснали на вратата да ме чакат. Така до обяд. Утре очаквам да е по-зле. Малкият за нула време оздравя, като по поръчка за яслата. Още не са ни хапали комари, но трябва да се снабдим с репеленти тези дни.
Ирен, пусни едно изследване на секрета за твое успокоение. Освен с каката, омешват ли се с други дечица ? Може би прихващат по нещичко от тук от там.
Момичета, ние все повече клоним към градинско парти за рождения ден на децата. Искаме да наемем коун. Някой ако има препоръки, ще съм благодарна.

# 447
  • София
  • Мнения: 1 422
Аз пък съм в болница заради проклетите бъбреци, и хич не съм мислила за рождения ден на малката. Май е време да се замисля, че то не остана. До великите 2 годинки имаме само 11 дни. Чак не мога да повярвам кога мина времето, все едно вчера чакахме с нетърпение да гушкаме малките бебета, приготвяхме багаж за раждането, чудехме се за дрешки и какво ли още не. Simple Smile

# 448
  • България
  • Мнения: 3 621
Кити, значи стартирахте.Бърза и лека адаптация за всички!Аз за септемри се замислям да пробваме.
Да, почти всеки ден играят с други деца. Ще капя сека 7-10дни и ако не спре, ще пускам.
Милена, какво ти правят сега в болницата?Малката с теб ли е?

# 449
  • Мнения: 3 213
Милена, бързо оздравяване !

Общи условия

Активация на акаунт