Коледата чука на вратата, юнчето подарък чака под елхата!

  • 58 079
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • България
  • Мнения: 3 620
Ние утре потеглеме за второто море Simple Smile
Сорента,малко си се шашнала,ще мине Hug И разбира се,че ще се справиш Simple Smile
Когато бяха малки близначките,е имало вечери,в които съм се чудела кка ще изкарам следващия ден,толкова съм била изтощена или пък като заспят посред нощите ,съм си мислела,че като ревнат за мляко ,няма да имам сили да стана.
Човек(майката ),има неподозирани способности,когато става въпрос за децата Wink
Да споделя,на Теодора сопола пресъхна Astonished няколко дни след посещението при хомеопата.
Това ще да е голямо съвпадение,ако не е от гранулките,защото горкото от 10месеца е със сополи!

# 661
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Ей, ще пишем последните пет страници тъкмо до Коледа Wink
Аз влизам само да се похваля, че за пръв път оставям дребните и всичко е било мирно и тихо (или почти Simple Smile Сбили са се само веднъж, свекървата явно до сега не ми е вярвала, ама Йоана как налагала кака си...). Поне не е имало рев, но снощи, като се прибрах, хич не ме слушаха... Но пък концертът беше страхотен, а аз се почувствах както преди децата Simple Smile Много си ги обичаме, но тези първи години, с всички грижи те принуждават да оставиш много други неща на заден план.
И се оплаквам, че всички нямаме търпение за морето, а прогнозата за другата седмицс се смени от чудесно време, на дъжд и гръмотевици Sad

# 662
  • Мнения: 2 721
Нинив , ние живеем на морето(Варна) и не е спряло да вали,всеки божи ден вали(дори и в момента). Преди няколко дни се наканихме и отидохме на плаж, да не ти казвам какъв порой се изсипа и едвам стигнахме до колата.. Това лято не мога да го усетя и не ми харесва нещо..

# 663
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Няма го тая година лятото нещо Sad Но каквото, такова... Йоана се събуди тая сутрин с апчих, апчих и на обяд протече сопол! Бабата не знам какво ги е правила, явно някъде е изстинала, сега ще борим и това...Ей, една вечер кеф, ще вземе да ми струва скъпо... Баща им спокоен, до понеделник имало време...Сума време нищо им нямаше, защо преди морето да не се разсополиви...

# 664
  • Мнения: 555
Нинив, и ние бяхме на сватба в Кюстендил и като се върнах малката със сополи. Та и аз като теб си казах "ех, майко, майко, къде си я простудила" Днес обаче почти няма сополи, тъй че не се шашкай сигурно ще минат. И аз много се притесних първоначално, като разбрах, че е настинала.
Това лято си е баш куково лято... Направо ми омръзна, още не съм облякла почти нищо от това, което напазарувах на Софи след рд й.

# 665
  • България
  • Мнения: 3 620
Ние пък много хубаво си изкарахме на морето .Нищо че ни плющя дъжд първия ден на плажа Simple Smile)))
Теодора не излизаше от водата.Стела и тя се престраши.Плуват с поясите.
От сополите няма и помен.Да е жива и здрава тази жена(хомеопата)
Да минават бързо и вашите!!!
Нинов Пловдив-Русе ,си е далече.През нощта ли пътувахте или спахте там?
Ето ме с трите деца в морето Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юли 2018, 14:41 от ирен22

# 666
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Пловдив - Русе ни е направо път с камили Simple Smile В случая с БДЖ. Ама мъжът пътува безплатно, та нямаше как. Спахме в Пловдив, ама за 4 часа, че трябваше да хващам сутрешния влак за Русе, да освободя баба, че тя излетя пък за Англия. Но концертът си заслужаваше!
Йоана продължава да киха, иначе почти няма сопол, слагам капки и давам витамин Ц. То при нас едно никакво време, нито мога да преценя какво да им облела, нито дали ще ни измокри някой порой...

# 667
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Нинив, какви капки слагате като почнат сополите ?

# 668
  • България
  • Мнения: 3 620
Ето ви още една моя любима снимка,само дето кака им се гмурна нарочно в морето и не испях да я хвана между тях

Последна редакция: ср, 25 юли 2018, 14:41 от ирен22

# 669
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Мноого са сладки момичетата на плажа Simple Smile
Капки като ще спи слагам Виброцил, уж да отпушат малко ако е запушен носът. Иначе пръскам или мажа с Низита - то става и за кърмачета.

# 670
  • България
  • Мнения: 3 620
Изтрих снимките,че някакъв странен бг татко ми писа преди малко и се замислих,че всякакви хора може да влизат да гледат.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 420
Момичета, някоя мама беше предложила да се направи профил някъде /от няколко дни съм с главоболие и не мога да мисля/ където да качваме снимки. Нека някой да го направи, че аз нямам идея как и къде. Simple Smile
Марина има 3 нови зъба и е направо кисела и бясна. Толкова е палава и щура, че чак ме плаши Simple Smile но поне е здрава. Сега каката и баткото заминават на море та ще сме си само двете, но ще се справим някак си. Simple Smile
Ирен, много са сладки малките.
Нинив, бързо да се оправя и за морето да сте здрави.

# 672
  • Мнения: 2 721
Ирен , сериозно ли? Леле..идиоти дебнат отвсякъде..

# 673
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Момичета, направих профил в snimka.bg Профилът е june2016, който иска да ми пише на лични ще му пратя паролата. Създадох един албум, скрит е също. Вижда се само с парола. Има една снимк на Йоана. Ако някой иска да качва снимки ще ги виждаме само ние.

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Капки като ще спи слагам Виброцил, уж да отпушат малко ако е запушен носът. Иначе пръскам или мажа с Низита - то става и за кърмачета.
Низита нещо като стеримар ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт