Откраднат живот - Чуждо тяло 25

  • 59 279
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 417
То затова хората са казали, че жена и свлачище тръгнат ли, не можеш да ги спреш Joy

# 241
  • Мнения: 6 172
Това е отзив за друг български филм , но може да се приложи  и за нашето сериалче - с две думи  : голяма мъка и напъни , шокиращи  истории ,без връзка с главния мозък и няколко случайни  добри попадения , на които се радваме .

https://bultimes.com/%D0%92%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0- … 0%B8%D1%80%D0%B0/

# 242
  • София
  • Мнения: 35 811
Пореден скучен епизод, в който нищо съществено не се случва. Явно другата седмица по стара традиция ще наблъскат всичко на куп и ще се приключи. Тези безумни сцени на ревност на Мазова почват да дразнят. Толкова пък да няма вяра на съпруга си, който прави всичко за нея.
Май в следващия епизод ще се сбогуваме с Буковска (за съжаление). Не е бременна, не знам откъде изобщо тръгна това. Или тя се е отказала да се снима повече в шоуто или просто така са решили сценаристите. Хубаво е, че връщат за малко Радина, защото без нея би било малко нелепо, все пак майка и ще е на смъртен одър.

# 243
  • Мнения: X
Пореден скучен епизод, в който нищо съществено не се случва.
Това, което всъщност се случи покрай останалото нищо е, че Петър си призна на Виолета, пациентката призна на Галя, Виолета призна на Галя, Огнянова и Банков се разбраха в някаква степен(колкото и дървена да беше тази сцена)... само това можеха да го разтягат в поне още 10 серии гарнирано с още много нещастия и смъртни случаи. Никой не умря, а дори се роди и нов живот. Предпочитам такова нищо пред другото нещо.

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 03:19 от Анонимен

# 244
  • София
  • Мнения: 35 811
Е, да, така беше.
Ама дано най-лошото не ни го оставят за финал. Ама не вярвам, някак си не виждам мегдан за да се случи нещо гадно. Simple Smile

# 245
  • Мнения: 3 818
Ха. Предположенията ми се оказаха правилни.
Така се оказа. Жена и то влюбена. Няма смисъл да търсим никаква друга логика.
Аз честно казано повече се учудвам на вашето учудване Grinning
Не е случайно това, че тя разбра след четири месеца, които тя определи като най-прекрасните в живота й. Между двамата има не просто привличане, а и любов. Когато обичаш някого, за мен лично най-естественото нещо е да се опиташ да го разбереш и да останеш до него дори и в трудни ситуации. Да, той не беше прав да я лъже. Но пък тя да се фръцка и да се сърди е тъпо. Сяда и мисли може ли да живее с това или не, каквото тя направи. Прие, че иска да остане при него, независимо от обстоятелствата. Реално с това си решение тя жертва себе си, защото знае, че във всеки един момент може да го загуби, а колкото повече време минава, толкова по-болезнена ще е тази загуба. Но в цялата история тя избра да обича, независимо колко дълго ще има този шанс...
Честно да си призная, аз може би съм съвсем безкритична, но сцената не ми беше дървена. Беше изпълнена с любов и безнадеждност, стана ми ужасно мъчно за нея. Не ми изглеждаше грам като да й идва да се разсмее, изглеждаше ми тъжна, уплашена, отчаяна и въпреки всичко, решена да обича.
Той обаче, малко ме подразни. Дни наред й се молиш да говорите и накрая като тя се съгласява, ти стоиш като пън срещу нея. И начинът, по който й каза, че винаги има шанс, не беше много убедителен...тия двамата няма да ги оставят щастливи, опасявам се...

# 246
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 28 513
За дървената сцена, за която споменах - това беше, когато той я дръпна в една стая. Ами той по-естествено играе, тя ми "запъва" някъде.

Иначе не се изненадвам, че му прости. Видно е, че толкова лапна по него от първата близалка, че ще прости.

# 247
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 203
В триъгълника Захариев-Виолета- Галя някак странно и необосновано съчетаха ракът с еректилната дисфункция.

# 248
  • София
  • Мнения: 26 364
Довечера ще има ли епизод?

# 249
  • Мнения: 2 656
Довечера ще има ли епизод?

Да!

# 250
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
За дървената сцена, за която споменах - това беше, когато той я дръпна в една стая. Ами той по-естествено играе, тя ми "запъва" някъде.

Абсолютно!
Такава ученическа рецитация от нейна страна, че няма повече накъде. ooooh!
Жалко, но за мен е доста посредствена актриса.

# 251
  • Кърджали
  • Мнения: 11 458
На мен ми харесва. И сцените между тях двамата ми харесват.
Сега ми е интересно как ще се развият отношенията им. Дори и да не събудят жена му /не мога да повярвам че ще го направят, ама няма и да ме учуди вече/, това ще стои между тях вече. И рано или късно ще избие

# 252
  • Мнения: 9 784
За дървената сцена, за която споменах - това беше, когато той я дръпна в една стая. Ами той по-естествено играе, тя ми "запъва" някъде.

Абсолютно!
Такава ученическа рецитация от нейна страна, че няма повече накъде. ooooh!
Жалко, но за мен е доста посредствена актриса.


Е, тя има още да сеошлайфа, няма стажа на Вергов все пак.

# 253
  • Мнения: 3 058
Ох, два епизода ми се събраха накуп. Навсякъде всички са недоволни, че сцените с умиращата Виолета са прекалени, но пък ще гледам заради играта на Буковска. Голяма е.
 Видях в промото, че Биляна се появява. Чудесно е, че са се сетили за дъщерята, както все пак трябва да е, но пък Радина хич не ми допада като актриса. Диана Димитрова я харесвам, в някои сцени има много страст, а това не е лесно за комедийни актьори. Хванах само края снощи и браво на Галя за решението да зареже чичото. За мен е окей да помогнеш на бившата си съпруга, още повече когато идва краят, но това не значи да оставиш настоящата. И пак е спорно, на никой да не се случва да остава сам накрая.

# 254
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Дано да е само въпрос на опит. Simple Smile
Макар че, ако погледнем безпристрастно, Наум Шопов също е млад. И дори не е актьор, а според мен, се справя значително по-добре. Peace

Общи условия

Активация на акаунт