Скъпи наследници - bTV

  • 95 246
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 159
Miriel , за темата  bouquet !
Аз много не шаря по форума , но тук се записвам с удоволствие !
Започвам с ОГРОМНА критика към БТВ  за часа на излъчване  Naughty #2gunfire
Няма никаква логика /освен ако някой не ти плаща рушвет/ да сложиш новия БГ сериал от 18 ч. , а турската боза /поредната/ от 20 ч.
Другият БГ сериал /Откраднатия.../го приключвам с леко горчив привкус и разчитам този  да ми оправи  вкуса и удоволствието  от гледането на българско филмче  Praynig Peace

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Възмутих се от часа във фейса им. Просто е абсурдно. Исках хубаво направен български продукт в подходящо време.

# 17
  • Мнения: 2 742
Иначе вчера в Тази сутрин Георги Кадурин каза, че на зрителя му е омръзнало от операции в ефира и му предлагат висококачествен сериал...

 В изключително подходящ час го правят Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 27 181
Босфор ТВ отново къртят.
Нов сериал, български, силна реклама и накрая в 18:00 ч.  Laughing ooooh!
Сами си слагат ниски очаквания с подобен начален час.

Иначе от това, което четох това май ще е комедия?

# 19
  • Мнения: 6 159
Добре ,че за БТВ имам  опция с 1 час назад . Иначе тия  имат някакъв сайт , но не качват всичко на него .
Търсих веднъж  немското сериалче "Клиника край езерото" и не го немерих .

# 20
  • София
  • Мнения: 22 948
Според мен ще го качват онлайн, ама да видим.  Simple Smile

# 21
  • България
  • Мнения: 6 213
Добре че е тази тема, че да разбера за този сериал.
Даже програмата не проверявам на БТВ.
Не съм фен на турските сапуни.
Както писа  Diavolo- Босфор ТВ  Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 22 948
 Един отговор на коментар във фб, който отговаря на част от въпросите ви.  Laughing

"Здравейте, bTV разширява праймтайма, като стартира най-добрия си локален ежедневен ТВ сериал от 18:00 всеки делник. „Скъпи наследници“ е впечатляващ филмов мултиплатформен продукт, така че всеки в България, който обича качествена телевизия и вълнуващи истории, ще може да го гледа във всички платформи на bTV – в ефира, безплатно на bTVPlus до седмица след излъчването, както и на VOYO предварително. Иновативният подход в програмирането е воден от желанието ни да осигурим удобен достъп до сериала за възможно най-широка аудитория".

# 23
  • Мнения: X
Един отговор на коментар във фб, който отговаря на част от въпросите ви.  Laughing

"Иновативният подход в програмирането е воден от желанието ни да осигурим удобен достъп до сериала за възможно най-широка аудитория".

Изключително голяма смешка е последното изречение Grinning, ама как да е. Ще му дам и аз шанс на сериалчето, добре че е темата да науча за него, че btv не гледам по принцип.

# 24
  • София
  • Мнения: 22 948
Един отговор на коментар във фб, който отговаря на част от въпросите ви.  Laughing

"Иновативният подход в програмирането е воден от желанието ни да осигурим удобен достъп до сериала за възможно най-широка аудитория".

Изключително голяма смешка е последното изречение Grinning, ама как да е. Ще му дам и аз шанс на сериалчето, добре че е темата да науча за него, че btv не гледам по принцип.

То целият цитат е нелеп според мен, ама айде.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 742
Скрит текст:
Един отговор на коментар във фб, който отговаря на част от въпросите ви.  Laughing

"Иновативният подход в програмирането е воден от желанието ни да осигурим удобен достъп до сериала за възможно най-широка аудитория".

Изключително голяма смешка е последното изречение Grinning, ама как да е. Ще му дам и аз шанс на сериалчето, добре че е темата да науча за него, че btv не гледам по принцип.
То целият цитат е нелеп според мен, ама айде.  Mr. Green
Абсолютно! Какъв разширен прайм тайм, какво удобство за зрителя, след като масово хората работят до 17-18 ч? В колите напът за вкъщи ли да си го гледаме удобно? Жестока логика! JoyJoyJoy

# 26
  • София
  • Мнения: 27 181
Сигурно имат предвид платформата Войо, ама за нея се плаща. Аз я имам де (основно заради шампионската лига, то ако не беше това БТВ може би изобщо нямаше да гледам), но много хора я нямат и едва ли ще си платят заради един от поредните родни сериали.
Екшъна им е най-добрия канал. Дават сериали, които гледам (Под наблюдение ; Смъртоносно оръжие ; Твърде лично, скоро и Тренировъчен ден) + ШЛ и Лига Европа.
Основният им канал, обаче БТВ го пускам два или три пъти в годината...

# 27
  • Мнения: 6 159
Ако в Босфор ТВ  Joy има някой с малко акъл , ще пуснат сериала като повторение от 20 ч. по БТВ Комеди.
Аз също не ги бях гледала отдавна , но напоследък се опитвам с 1 час закъснение да хващам  немското филмче "Клиника край езерото" , защото в рекламираното  БТВ плюс освен турски бози , друго не качват .

# 28
  • Мнения: 6 717
Ако в Босфор ТВ  Joy има някой с малко акъл , ще пуснат сериала като повторение от 20 ч. по БТВ Комеди.
.............................................

Ааа, не така. Тогава дават съседите, може след тях.  Mr. Green  Peace

# 29
  • Мнения: 667
Най - накрая да пуснат и те нов сериал , че от няколко години са в застой !

Общи условия

Активация на акаунт