Hell’s Kitchen България

  • 109 455
  • 901
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 883
За децата... Нали им правят някакви визитки, представят ги, пък и въпреки че е кулинарно предаване, ако случайно някой се окаже с по-интересна семейна история, сигурно ще го лапнат веднага.  Laughing

Другото, за което се сещам е, че може тези с много малки деца да стигнат донякъде и после да се откажат, заради тях. Ама само си гадая, де.  Laughing

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 26 185
Не е странен въпроса относно децата,все пак за 3 мес се изисква пълна отдаденост за снимки за предаването и т.н.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 815
Не е странен въпроса относно децата,все пак за 3 мес се изисква пълна отдаденост за снимки за предаването и т.н.

Предполагам, че снимките не са денонощно. А и така да е, защо са им имената на децата?

# 33
  • София
  • Мнения: 22 883
За имената е странно, да. Иначе май снимат по няколко дни подред по цял ден, но не съм сигурна.

# 34
  • Мнения: X
И аз ще гледам с интерес. Харесвам шеф Ангелов. А и вече нямам какво да гледам по ТВ, очаквам ги с МШ с нетърпение.

# 35
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Шеф Виктор Ангелов: Hell’s Kitchen е най-грандиозното кулинарно шоу /видео/


https://nova.bg/accents/view/2017/12/16/201448/%D1%88%D0%B5%D1%8 … 1%88%D0%BE%D1%83/

# 36
  • Мнения: 2 753
Голям чаровник е шеф Ангелов.  Purple Heart

# 37
  • Мнения: 5 105
Хоп и аз тук, ето защо шеф Ангелов няма да е в МШ Grinning Нямам търпение да излязат и двете предавания, дано вместо два провала имаме по две от хубавото Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 68
Малко смесица на кулинарно с клюкарско предаване ми звучи... но ще видим ...

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
В другата тема пишеше, че ресторантът му "страдал" от липсата на контрол. Ако се снима в него може да се е съгласил, за да спечели.

# 40
  • До морето
  • Мнения: 7 011
Записвам се и аз,  макар че леко се дразня, че не са превели името. Кухня от Ада - къде, къде по- тежко и стряскащо звучи.

# 41
  • Мнения: X
Ще се гледа Simple Smile Но какво ще стане с Мастършеф по бтв?Манчев ли ще замести Виктор Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 19 969
Не, Лео Бианки.  Confused

# 43
  • Мнения: X
Тоя мазньоч???Ужас!!!

# 44
  • Мнения: 5 776
Въй! Отказвам се да гледам Мастъра ако е той!

Общи условия

Активация на акаунт