Hell’s Kitchen България

  • 109 922
  • 901
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 13 092
Reine, как не помниш бе! За една чушка такъв скандал беше вдигнал, май баш на Кичето. 😆😆 После и в мисията за Гъмео и Пресиета пя една песен “Ако имам сто чушки, сто чушки, сто чушки” 😂
А, Ари, за тези чушки на раздора ли говориш? Помня ги тях, но помислих, че става дума за някакви сготвени, а тези си бяха съвсем сурови.  Laughing
Еее, той все ги е сготвил, надявам се. Иначе язък за скандала. 😆😆 Абе чушки, мушки каквото ще да е готвил за мен си остава прост селяк.

# 826
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Снощи гледах до момента, когато Нина, опъната в клин, влезе в боулинг залата, подскачайки като дебело момиченце. Реших да не си го причинявам. Довечера ще гледам, обещавам.

# 827
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Това ли са готвачите дето се борят да са топ? срам за гилдията. Че аз имам повече познания за техники и продукти

# 828
  • София
  • Мнения: 11 745
Не се борят да са топ, а се борят да работят при Ангелов. Топ ъф дъ топ няма да се борят за награда да работят при него.

# 829
  • Мнения: 1 531
Тарталета хахахха и мен ме отврати (меко казано гледката) но гледах че не ме хващаше сън по никое време.Но то Нина не заслужава коментар , то отдалече отвращава.Снощи епизода ми хареса от към това че беше по обран от към изхвърляне на храна даваха им я да си я ядат хахахаха Голям кулинарен театър ще излязат тези предавания.Откакто ми казаха че смени жената е по сценарий си мисля че и тези кулинарните са по сценарий

# 830
  • София
  • Мнения: 62 595
Не зная какво би ме накарало да се състезавам с други и да ме правяят на идиот, само и самоо да стана наемен работник на някого. Явно не става въпрос за пари само, май не е и за това човек да открадне занаята, защото някои от участниците са доста опитни и сигурно знаят много. Онзи, дето е бил в посолството със сигурност е много в час, има и още един също.

# 831
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
менюто всяка вечеря различно ли е или се готвят все едни  и същи неща безкрай

# 832
  • София
  • Мнения: 62 595
до момента е едно и ссъщо. на пъпа ми изникнаха тези миди и тая карбонара. Имам подозрения, че навремето Рамзито ги караше да правят същото.

# 833
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Харесва ми играта със зара.

# 834
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 466
на пъпа ми изникнаха тези миди
... да го кажа ли  hahaha

# 835
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нина ги командори като старшина, а останалите мълчат и дума не обелват.

# 836
  • София
  • Мнения: 15 508
Сега не мога да го гледам, после ще гледам и вчерашния епизод.

# 837
  • Мнения: 14 840
Нина позеленЕ...в нюанси на червеното.
Великата готвачка май провали отбора .

# 838
  • Испания
  • Мнения: 37 503
С лошотията, която лъха от нея, трови всичко.

# 839
  • София
  • Мнения: 62 595
КУЙе да кажеш? Wink

Нина хем ги проваля, хем не смее да гъкне пред началника.

Общи условия

Активация на акаунт