Лакове за нокти - 117

  • 81 511
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 082
Благодаря за темата! 🌺

Аз също по скоро не бих се ограничила само с една марка. Купувам и пробвам различни с кеф.
Бих пробвала по скъпи, но като че ли съм практична и си имам някакъв лимит. 50-60 лева за лак няма как да дам дори и да ги имам в излишък.

# 16
  • София, България
  • Мнения: 631
Благодаря за темата.
В отговор на въпроса, не не бих се спряла на една марка. Обичам разнообразието Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 22 760
Много харесвам лаковете на Еси.Мога да купувам до безкрай,но за жалост още не съм спечелила от тотото.😆

В някои магазини на Лили се предлагат намалени лакове Essie - 4.99 лв. Провери във вашия град в кой магазин Лили се предлагат.

# 18
  • Мнения: 5 478
Благодаря за темата! Flowers Bouquet

Мисля, че бих могла да купувам само лакове на Picure Polish. Не смея да го кажа категорично, защото не знам как са като качество и трайност, но цветовете.... Two Hearts

Иначе не се ограничавам до определени марки, купувала съм си и китайски Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодарности за темата!

Не, не бих се ограничила в една марка. Аз купувам импулсивно, хаотично и единственото ми желание е новата придобивка да ме радва поне временно.

# 20
  • София
  • Мнения: 22 760
Благодарности за темата!

Не, не бих се ограничила в една марка. Аз купувам импулсивно, хаотично и единственото ми желание е новата придобивка да ме радва поне временно.

+ 1   Peace С теб сме от един отбор! Party

# 21
  • Мнения: 1 467
И аз не бих се ограничила в една марка, обичам разнообразието.
Лаковете на Лили, трайни ли са, споделете?

# 22
  • София
  • Мнения: 22 760
Писах в темата, че са трайни.

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Вероятно бих могла да ползвам само една марка...

# 24
  • Мнения: 494
Благодаря за темата!  bouquet
 
Мисля, че не бих се ограничила в една марка.
Купих 3 бройки по 1,03 лв от новите на Лили  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 1 002
Благодарности за темата!

Не, не бих се ограничила в една марка. Аз купувам импулсивно, хаотично и единственото ми желание е новата придобивка да ме радва поне временно.

+ 1   Peace С теб сме от един отбор! Party

И аз в отбора Wink Няма начин да се огранича до една марка. Има толкова прекрасни ефекти, отсенки, незабележими с просто око, как да ги пропуснеш Grin  Напоследък се въздържам да давам пари за скъпи лакове, но пък и нищо не ме е зашеметило до степен да затворя очи за цената.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Нямам любима марка или чак толкова, че да ме задоволява напълно по всеки параграф. А и съм всеядна, затова категорично не мога да избера една.

Маникюра от тази вечер с Twenty One 33, който не е лош цвят, но очаквах повече. На 2 слоя е и не прозира. Цвета е бежов с прасковени и розови частички. Като за 1 лев си струва. Ще опитам да го щракна и утре сутрин на дневна светлина, за да се види по-добре ефекта му. А със стикерите такъв го ядох, едва ги наместих и добре че топа успя да изглади неравностите. Сигурно утре ще лъснат върховете, ама каквото такова. Не са от хубавите.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Благодаря за новата тема!
В интерес на истината се спрях да купувам лакове постоянно, но когато го правя, си взимам само на China Glaze - поне това съм забелязала. Grinning

# 28
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Купувам лакове от различни марки. Без значение от цената, не бих се ограничила само до една марка.

# 29
  • Мнения: 20 172
Мерси за новата тема!
И аз се сетих за Пикчър полиш, но съм сигурна, че ще ме тегли и към други лакове.
И аз се радвам, че живна темата.
Цитат
Харесах 6 цвята от лаковете 21. Купих ги.  Embarassed А днес сутринта купих 9 лака Еси.  Embarassed Embarassed
Амиамо, ти ме замая  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт