кърмене през лятото без даване на вода?

  • 1 496
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
мерси за отговорите, момичета Simple Smile
аз и без това не изгарям от желание да давам вода, така че ще предлагам гърда винаги когато той поиска (или на мен ми се стори, че иска Grinning).

# 16
  • Мнения: 4 181
Момичета и аз със същия въпрос, Алекс е на 4 месеца, още не ми се ще да му давам вода,обаче когато сме навън и нямам възможност да му дам да цокне или пък когато понякога го оставям и му оставям изцедена кърма тогава какво да правя Rolling Eyes ?
Сокове в никакъв случай не искам да давам толкова рано, а за чай, нямам представа какъв

# 17
  • Мнения: 1 735
Вчера и оняден за сефте й дадох малко водица ,при положение че отблъскваше цицата. Tired
Предложих й водата с бебешка лъжичка. И двата пъти изпи има няма 3,4 лъжички ,като половината от цялото количество отиде по блузката й. След цялата процедура миряса ,което ме наведе на мисълта ,че точно си е била жадна. Не бих й предложила вода обаче ,без да съм пробутала цица. Отхвърлят ли ме ,тогава. И все пак майката трябва да си следва и инстинктите - някак си се усеща от какво и кога има нужда бебето.  Grinning

# 18
  • Мнения: 498
мойта дъщеря хич не я обича водата, муси се Tired
аз и предлагам всеки ден, но рядко изпива повече от 30-40 мл, някога хич даже newsm78
аз също се чудех сега като настанат жегите какво ще правим Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт