Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №16

  • 82 188
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Здравейте момичета, може ли да ми препоръчате добър ендокринолог в Пловдив?
Боян Нончев Simple Smile няма да развивам тезата защо отново, понеже сме го обсъждали 20пъти до сега Simple Smile

# 706
  • Мнения: 380

Благодаря crowned.

# 707
  • Мнения: 60
Crowned, ти как си? В коя седмица си вече?

# 708
  • Мнения: 33
Момичета,как сте 😊 Миналата седмица питах за ония 350лв...и ми казаха,че не било влязло в сила...от 4 дена не мога да се свържа с фонда на никой телефон...Днес пак питах и ми отговориха,че самия закон така е написан,че  500лв за ЗЕТ фондът дава,само ако преди него е имало неуспешен фреш трансфер...няква пълна тъпотия..и ми казаха,че тази седмица ще го обсъждат с фонда,дали ще го променят или не.Дано ме разбрахте ☺

# 709
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Magazine,  аз да чукна на дърво съм относително добре. Вече съм в 25та седмица и нещата изглеждат нормални засега, бебетата шават яко и параноята ми лекинко е утихнала. Имам чувството , че коремът ми расте с всеки ден и вече придвижването се превръща в предизвикателство- по-скоро изтъркулване хахаха Simple Smile за първа пролет , започнахме ремонт и сега се разсейвам с това - апартаментът ми изглежда като на груб строеж хахха Някой друг нещо да се похвали?

# 710
  • Мнения: 162
Аз има с какво да се похваля.Днес ни излезе резултата от SDI теста- 14% ДНК фрагментации- отлична оплодителна способност! А през януари беше 50%.....
Момичета, не мога да повярвам! Всичко дето го направи ММ явно даде резултат! Говорихме вече с Пламена Ставрева, ще приложим ИКСИ + ИМСИ и дано вече този път успеем! Нямам търпение да ми идва цикъла в края на април и да започваме!

# 711
  • Мнения: 2 571
Момичета,как сте 😊 Миналата седмица питах за ония 350лв...и ми казаха,че не било влязло в сила...от 4 дена не мога да се свържа с фонда на никой телефон...Днес пак питах и ми отговориха,че самия закон така е написан,че  500лв за ЗЕТ фондът дава,само ако преди него е имало неуспешен фреш трансфер...няква пълна тъпотия..и ми казаха,че тази седмица ще го обсъждат с фонда,дали ще го променят или не.Дано ме разбрахте ☺

Разбрах те Simple Smile
Обачеееее, как могат да знаят дали ще е или няма да е успешен един фреш , при положение че не е правен ....😱
При това положение нямат отговор сигурно Simple Smile


# 712
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Клео, много се радвам да го чуя Simple Smile Просто нямаше как при това усилие и положителна нагласа да не се получат нещата... Стискам ти много здраво палци за успешна процедура и финал Heart

# 713
  • Мнения: 166
Клео много се радвам за резултатите. Стискам ти палци и от тук нататък още по добри резултати от предстоящите процедури.
Успех и на другите момичета.
crowned леле колко бързо минава времето. Сякаш вчера се похвали за теста, а днес вече си минала повече от половината бременост.
Прегръдки на всички.

# 714
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Миленка, за мен също се изтъркули много бързо. Сякаш мигнах и стана Великден, а вчера беше Коледа. Може би покрай драмите с болниците до 13 седмица.... сега пак ще ми се наложи да си полежа и съм малко притеснена - излиза ми сериозно количество белтък в урината- над 450 единици и като типично българче, изчетох в нета всичко и се филмирах - симптом на гестационен диабет, преекламсия или бъбречни проблеми.... нито едното не ми звучи поносимо и съм на тръни Heart след Великден пак ще полежа Head Band Вие как сте с бебка? Слушате ли се? Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 187
Crowned, спокойно бе момиче. Няма как да не си притеснена, но по-умерено и спри да четеш. Пожелавам ти всичко да е наред, да се овладее, да се успокоите и да си изкарате до края без повече притеснения! Ти съвсем като втори дом я прие тази клиника. Опитвам се да те успокоя и окуража, но съм сигурна, че в момента много трудно това може да бъде направено. Имаш подкрепа, стиснати палци и прегръдки от мен и всички останали сигурна съм. Kissing HeartHeartHug

Светли и весели празници на всички ви момичета и на вашите семейства! Пожелавам ви тези семейства да стават все по-големи и спънките по пътя по-малко!

# 716
  • Мнения: 166
crowned не се притеснявай всичко ще е наред и скоро ще гушкаш съкровищата ти. Спри да четеш и да се филмираш.
Ние се гледаме с бебка, кротичка е пу пу, но я мъчат коликите. Дано минат скоро.
Момичета пожелавам ви весели великденски празници.

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да попитам каква е цената на БХС и 4d в Селена? Благодаря предварително! Simple Smile

# 718
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Здравейте! Искам да попитам каква е цената на БХС и 4d в Селена? Благодаря предварително! Simple Smile
Виж на предишната страница, обсъждахме точно това Simple Smile

# 719
  • Мнения: 369
Crowned ще те изям 🤗😙ти си силно и позитивно мамче🤗
Клео супер резултат🤗
Успех на всички Ви!
А аз май месец ще се включа разко😁с моите филми 😁ще правим ПИД И ЕРА тест ще Ви държа в течение на самите процедури😁
Веселин празници на всички Ви !

Общи условия

Активация на акаунт