Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №16

  • 82 186
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 77
Здравейте момичета. При нас не се получават нещата   и при третия опит за стимулация. Най-вероятно ще се насочим към донорска яйцеклетка. Въпроса ми е заплаща ли се донорската яйцеклетка и колко когато сме по фонда?

# 721
  • Мнения: 230
Здравейте на всички очакващи чудото да им се случи. При мен моя първи опит ин витрини приключи с успех и на 16.04 се роди синът ми. Пожелавам късмет и успехи на всички!

# 722
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте момичета. При нас не се получават нещата   и при третия опит за стимулация. Най-вероятно ще се насочим към донорска яйцеклетка. Въпроса ми е заплаща ли се донорската яйцеклетка и колко когато сме по фонда?

Не искам да ви отчайвам, но процедурите с донорска яйцеклетка, се само финансират,  не се поемат от фонда.
За сумите, най-добре попитайте, своя доктор от клиниката. Успех!

# 723
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Процедура с ДЯ в Селена е 7000 лв , поне толкова струваше м.г.

# 724
  • Мнения: 87
Flowers Hibiscus
Здравейте на всички очакващи чудото да им се случи. При мен моя първи опит ин витрини приключи с успех и на 16.04 се роди синът ми. Пожелавам късмет и успехи на всички!
DanniM,честито момченце да ви е жив и здрав, и мнооого усмивки да и носи Heartpulse

# 725
  • Мнения: 202
DanniM честита рожба! Да ви е живо и здраво юначето! А на теб бързо възстановяване! ❤ Ти естествено ли роди или секцио?

# 726
  • Мнения: 230
DanniM честита рожба! Да ви е живо и здраво юначето! А на теб бързо възстановяване! ❤ Ти естествено ли роди или секцио?
Благодаря! Аз започнах нормално, но се наложи спешно секцио.

# 727
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
DanniM , честита рожбичка. Бъдете здравички и нека много те радва малкият принц.

# 728
  • Мнения: 369
Здравейте момичета!
Имам едно въпросче😅 мога ли да отидя на Вегас тест преди стимулация..и после да продължа докато не ми дойде време за трансфера..?Ще ми изтощи ли организма този Вегас тест или няма да окаже влияние..много качих от нерви 😥

# 729
  • Мнения: 19
Здравей, доколкото знам от док всяка промяна около стимулация и предстоящ трансфер води до стрес за организма и не е желателно. Според мен изчакай 🤗

# 730
  • Мнения: 166
Дани и тук честито! Да ти е жив и здрав юнака и много да те радва! Бързо възстановяване!

# 731
  • Мнения: 230
Дани и тук честито! Да ти е жив и здрав юнака и много да те радва! Бързо възстановяване!
Благодаря!

# 732
  • Мнения: 162
Момичета, днес ми е втори ден от цикъла и току що ми се обадиха от Селена, че всичко е наред с хормоните, които тествахме сутринта и утре започваме инжекциите !!! Така се вълнувам все едно ми е за първи , а не за четвърти път!
Топалова ми каза, че пак ще гоним качество , а не количество и дано този път с ниския процент ДНК фрагментации на ММ да се получат читави ембриончета!

# 733
  • Мнения: 1 669
Клео, стискам ти палци! Успех утре с инжекциите Simple Smile
ДаниМ, честито! Да е жив и здрав малкия юнак и много да ви слуша (или пък не Simple Smile)

# 734
  • Мнения: 184
Здравейте....нова съм и имам едно питане.Може ли да ми кажете мнение за др Велевски от клиника Селена ?

Общи условия

Активация на акаунт