Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 175 738
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Варна
  • Мнения: 711
Не е нова, има я в читанка-та.

# 1 051
  • Мнения: 1 529
15 февруари

Елвис Коул е от частните детективи, които не могат да отказват, особено на красиви момичета в затруднено положение. А Дженифър Шеридан е точно такава. Годеникът и Марк Търман е кадърно ченге в елитен цивилен отряд на полицията, но Дженифър усеща, че е изпаднал в беда, и се обръща към Коул за помощ.
Само пет минути след като тя напуска офиса му, Елвис и партньорът му Джо Пайк се оказват изложени на смъртна опасност. Улични банди, корумпирани ченгета и наркопласьори ги искат мъртви. Скоро и всяко ченге от лосанджелиската полиция ще има за мишена двамата въоръжени до зъби бегълци – Елвис Коул и Джо Пайк. Но това е най-малкият им проблем…

# 1 052
  • Мнения: 1 529
22 февруари

Когато известната актриса Натали Рейнс е открита простреляна смъртоносно в дома си, полицията моментално насочва вниманието си към нейния сценичен агент и много ревнив бивш съпруг Грег Олдрич. Обвинения обаче са предявени едва две години по-късно, когато професионален крадец изведнъж заявява, че Олдрич се е опитал да го наеме, за да убие Натали.
Делото е връчено на привлекателната тридесет и две годишна прокурорка Емили Уолъс, която започва да се подготвя усилено. Погълната от работата си, тя пропуска да провери мрачното минало на привидно благоразположения си съсед и с радост му дава ключ от дома си, за да се грижи за кучето и в нейно отсъствие. Нашумелият процес е тема на всички първи страници и скоро личният живот на Емили също започва да излиза на показ.

# 1 053
  • Мнения: 2 236
22 февруари

Когато известната актриса Натали Рейнс е открита простреляна смъртоносно в дома си, полицията моментално насочва вниманието си към нейния сценичен агент и много ревнив бивш съпруг Грег Олдрич. Обвинения обаче са предявени едва две години по-късно, когато професионален крадец изведнъж заявява, че Олдрич се е опитал да го наеме, за да убие Натали.
Делото е връчено на привлекателната тридесет и две годишна прокурорка Емили Уолъс, която започва да се подготвя усилено. Погълната от работата си, тя пропуска да провери мрачното минало на привидно благоразположения си съсед и с радост му дава ключ от дома си, за да се грижи за кучето и в нейно отсъствие. Нашумелият процес е тема на всички първи страници и скоро личният живот на Емили също започва да излиза на показ.
Интересно звучи. Май ще си я взема. От доста време нищо не съм си харесвала.

# 1 054
  • Мнения: 1 484
През Март

# 1 055
  • Мнения: 1 529
Резюмето на “Нежни урагани”.

Филип Куин е направил и невъзможното, за да си осигури мечтания живот. С процъфтяваща кариера и голям апартамент над пристанището, той отдавна е загърбил живота си на улицата, но един поглед към Сет му е достатъчен да си припомни момчето, което неотдавна е бил...
Затова сдържаното любопитство на младата писателка Сибил Грифин моментално привлича вниманието му, а когато тя започва да разпитва повече за семейството му, отколкото за градчето, и четиримата братя застават нащрек. Може ли младата жена да крие тайна дори по-страшна и опасна от собственото им минало?

# 1 056
  • Мнения: 1 529
14 март

Когато любопитен инцидент с откраднати бижута пресича пътищата на Дани и Джереми Малъри, тя губи мястото си в своята малка улична банда, а Джейми е принуден да и даде работа, за да компенсира затрудненото є положение. Смелостта и красотата и обаче бързо го покоряват, а когато уроците по етикет на братовчедка му Реджина започват да действат, Дани се превръща в опасно желана млада дама, въпреки неясния и произход.
Самата тя е пленена от неговото очарование и страст, но категорично отказва да се поддаде на опасното изкушение, от което може само да пострада. Скоро обаче волята и е поставена на изпитание, а злите езици започват да шушукат, защото макар тя да не помни произхода си, обществото никога не забравя своите черни овци и потомството им...

# 1 057
  • Мнения: 1 529
21 март

Директорката на дом за жени, жертви на насилие, Дейна Дупински знае как да пази тайна. Всеотдайна в грижата си за своите поверенички, тя няма време за личен живот или романични връзки. Докато опасност не надвисва над сигурното и убежище и любовта сякаш сама идва да я потърси.
Итън Бюканън усвоява всички техники на преследването в Афганистан и когато непозната жена хладнокръвно отвлича кръщелника му, той е готов да си припомни всичко от военните години, за да го открие. Влюбването в Дейна определено не влиза в сметките му, но сякаш самото и присъствие кара цялото му същество да ликува. Ще успеят ли двамата да обединят сили и да надмогнат опасността, заплашваща да погуби крехкото им щастие?

# 1 058
  • Мнения: 1 529
28 март

Измамници и жертви Ник Спенсър, чаровният директор на компанията за медицински проучвания „Генстоун“, се заема с разработването на ваксина срещу рака. Частният му самолет се разбива на път за Пуерто Рико. Трупът не е открит. Скоро след изчезването на Ник се разчува, че ваксината не е одобрена. Говори се също, че Спенсър е присвоил огромна сума, включително спестяванията на хора, рискували и последното си пени.
Жената на Ник Спенсър също е забъркана в скандала. В хода на разследването възникват трудни въпроси: Жив ли е Спенсър! Къде се крие? Измамник ли е, или жертва? Защо многообещаващата ваксина е заклеймена?

# 1 059
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 107
N.N., благодаря за информацията, която редовно предоставяш. 🙏🏻

# 1 060
  • Мнения: 1 529
N.N., благодаря за информацията, която редовно предоставяш. 🙏🏻
Моля!🌺
С интерес следя какво пускат от Журнала, и все съм в очакване на неиздавани досега книги, но напоследък като гледам само преиздават.

# 1 061
  • Мнения: 525
Аз затова за момента спрях да ги купувам, че и цената вдигат непрекъснато. Когато излезе неиздавана, чак тогава ще си я купя. В Читанка има всичко и не си заслужава.

# 1 062
  • Мнения: 1 929
Лошото е ,че аз се абонирах в пощата да ми идва книга всеки месец .Големи тъпотии .. Все тая Нора Робъртс ...

# 1 063
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 446
Лошото е ,че аз се абонирах в пощата да ми идва книга всеки месец .Големи тъпотии .. Все тая Нора Робъртс ...
продай ги

# 1 064
  • Мнения: 1 929
Лошото е ,че аз се абонирах в пощата да ми идва книга всеки месец .Големи тъпотии .. Все тая Нора Робъртс ...
продай ги

Кой ще ги купи вече ? Те същите книги , толкова много хора ги продават , а тях никой не ги търси .
Най - много като им дойде реда да ги прочета и след това да ги дам в читалището или да ги подаря на някой .

Общи условия

Активация на акаунт