Стамболийски и околните пловдивски селца и градчета

  • 12 599
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Честита Нова 2007 година! Да ни е щастлива и ползотворна. Много усмихната и щастлива!
На dimi от сърце желая най-прекрасния подарък на света да стигне тази година до нея (тя си знае Wink).
На Verdad  да и се сбъдне голямото желание за трето детенце (каква съм клюкарка, надминавам Карчева hahaha).
На bilqna_69 да е все така красива,с такова огромно търпение да се отнася към дечицата, както винаги го е правила. Ако искаш и ти щъркелче, обаждай се, да ти го пожелая. Wink
Dori бъди здрава! Много щастливи мигове с малкия сладур!
И аз съм за кафенцето или биричката Peace. Хайде, някой да дава предложение за ден и място Simple Smile. А Dori отдавна не се е обаждала newsm78

# 16
  • Мнения: 891
На dimi от сърце желая най-прекрасния подарък на света да стигне тази година до нея (тя си знае Wink).
mari_anka много ти благодаря   bouquet
От твоите уста - в божиите уши  Praynig

# 17
  • Мнения: 4 451
dimi, струва ми се, че двете си кукуваме тук... Няма лошо, но другите къде се губят? Хайде, нали срещичка ще организираме?
bilqna_69, зная, че често се чувате с Verdad, напомни и да наднича и тук от време на време.
Все още се надявам да се обади и Dori, май не е разбрала, че вече сме се развихрили тук. Wink
dimi, как сте вие? Хайде от понеделник дружината е на градина. Grinning Само, дето ние сме малко сополиви, та се чудя как да спасявам положението до вдруги ден newsm78 Прилагам разни бабешки илачи (освен капките за нос, сиропа за кашлица и екстракта от бъз за подсилване на имунната система, да не пропусна и "марсианците" Laughing). Вечер се разтриваме с ракия и тя си умира от смях. Правя и вана (т.е. корито hahaha) с гореща вода и едра сол и така. Дано се стабилизира. Не е нещо сериозно, може би е настинала.
Лека нощ от мен! Целувки!

# 18
  • Мнения: 891
dimi, струва ми се, че двете си кукуваме тук... Няма лошо, но другите къде се губят? Хайде, нали срещичка ще организираме?
Най-много да си организираме срещичка двете  Peace Айде, вече имаме опит  Mr. Green  cheers
Те другите май излязоха много несериозни, защо така забравиха темичката ни  ooooh!

.....Само, дето ние сме малко сополиви, та се чудя как да спасявам положението до вдруги ден newsm78 Прилагам разни бабешки илачи (освен капките за нос, сиропа за кашлица и екстракта от бъз за подсилване на имунната система, да не пропусна и "марсианците" Laughing). Вечер се разтриваме с ракия и тя си умира от смях. Правя и вана (т.е. корито hahaha) с гореща вода и едра сол и така. Дано се стабилизира. Не е нещо сериозно, може би е настинала.
Дано се оздравява детенцето по - бързичко.  Praynig Добре, че не е нещо сериозно


# 19
  • Мнения: 4 451
Отчитам се! Laughing
dimi даже бих казала, че ни е много сериозен опита Mr. Green. Направихме си бойно кръщене, както се казва hahaha. Ама голям смях си беше, де. Май ни изкараха пияници ...newsm78 Честно казано много не ми пука.
Скоро ще си имаме нова съфорумка от Стамболийски. Става дума за Венито. Купили са си компютър и тези дни ще си пускат Интернет. Изяви желание да я просветля за форума. И аз ще го направя с удоволствие.
Днес като взимах Мими от градинка, леля ти Ани промрънка, че имала сополки и, че сестрите (колко са тия бе newsm78) я били забелязали. Утре сутринта може и да се опитат да я върнат, ама на моя мъж тези не му минават. Тя нито кашли, нито е с температура. Просто си е такава, сополите най-накрая и изчезват. В нашата групичка имало едно дете от Полатовската детска градина (нали сега те са във ваканция) и нещо хич не се разбирали с моята Мими. Другите деца са и свикнали на странностите и не я закачат. Но това все след нея вървяло, искало играчките, с които тя си играела и се сбивали. Леля Ани ме осведоми. Е и аз какво сега да направя? Да не би да иска да си я оставя у дома, докато свърши ваканцията на онази градинка? newsm78 Mr. Green
Лека нощ! smile3507До утре!  love001 smile3503

# 20
  • Мнения: 891
Отчитам се! Laughing
dimi даже бих казала, че ни е много сериозен опита Mr. Green. Направихме си бойно кръщене, както се казва hahaha. Ама голям смях си беше, де. Май ни изкараха пияници ...newsm78 Честно казано много не ми пука.
Сигурна съм, че са ни изкарали пияници  Mr. Green ама и на мен не ми пука. Важното е, че ние се повеселихме   bouquet

Скоро ще си имаме нова съфорумка от Стамболийски. Става дума за Венито. Купили са си компютър и тези дни ще си пускат Интернет. Изяви желание да я просветля за форума. И аз ще го направя с удоволствие.
За Венито от сега мога да кажа, че я чакам с нетърпение да се присъедини към групичката.  Hug че тука нещо много оредяхме мамите от Стамболийски, ама това е друга тема
Струва ми се много свестен и много земен човек.  Peace
В нашата групичка имало едно дете от Полатовската детска градина (нали сега те са във ваканция) и нещо хич не се разбирали с моята Мими. .....
Ти това дете го познаваш, или по скоро родителите.  newsm78
Живеят в блока до нашата детска градина /този на гърба на който е магазина "Интимно"/.
Ходи в полатовската градина, защото предимно го гледа бабата, която живее там
Веси се казва момичето. Майката се казва Силвия.
Сети ли се за кой ти говоря ?Познаваш ги ! Сигурна съм  Peace


# 21
  • Мнения: 4 451
Хайде и аз на отчет! Laughing
Е-е-е, dimi супер, най-накрая започнахме втората страничка от темичката ни. Това си е повод за почерпка Mr. Green cheers Какво ти, направо за празнуване!  bigdance2 Поддържаме пламъка с теб тук и упорито не се отказваме hahaha Мисля си, че ще трябва да изпратим лично съобщение на Dori, за да знае, че се подвизаваме тук и да се включва. lalalala
Честно казано не го познавам детенцето, което сега е в групата ни, нито пък родителите му. Може по физиономия да знам за кой става дума, но не се сещам. То набор ли е на нашите деца? Защото забелязвам в групичката по-малки дечица разпределени от другите градини.
Тази сутрин така се успахме, че заведох Мими на градинка чак в 9.00ч. Нищо не ми казаха. Даже онзи питбул липсваше, а аз тъкмо си бях подготвила реч... Mr. Green
У дома не успявам да свърша почти никаква домакинска работа и много ме е срам Embarassed Писна ми от забележките на свекървата, но това си е моето жилище и нея какво я бърка. Как ти завиждам благородно, че твоята е толкова далече...
Ако знаеш как имам нужда от почивка... В близките две години никъде не сме отишли така семейно. През лятото ходим за около 10-ина дена в Бургас при майка. Водим Мими на плаж, но за мен това не е никаква почивка. Аз съм живяла 25 години в този град и все ми се ходи някъде другаде. Това лято моят мъж ми е обещал за рожденият ми ден да ме води в Гърция. Да видим... Thinking
Вие как сте? Нещо ново около вас? Сладурката Рени добре ли е?
Ох на мен пак ми се спи. smile3507 Решила съм това прозяващо човече да си го сложа в аватара hahaha И като стана дума, честито ти нов аватар. Супер ти е, но предната мацка така поразително приличаше на теб, че в началото мислих, че това си ти. Честно.
А сега  Hug  bouquet newsm51 smile3503  love001

# 22
  • София
  • Мнения: 676
               За много години!  cheers
              Честито ни, европчани!  bg

  Бъдете жизнени, обичани, грижовни към семействата си и професионално удоволетворени!  smile3525

  mari_anka, честита ти  дъщеричка  smile3501. Много да ви слушка, да ви е жива и здрава и каката също baby. Благодаря, че ми писа на ЛС. Аз съм живяла, а сега родителите ми, до поликлиниката. Май ще се окажем комшийки  smile3521. За Коледа си идвахме, но тогава нямаше раздвижване на темичката ни.
  Ще се радвам да се запозная с всички ви и да пийнем по биричка newsm10. Хубаво е, че вече напредваме  typeuu .
 
    Много целувки от нас   love001

# 23
  • Мнения: 891
Здрасти Dori  Mr. Green
Хубаво е, че се включваш в темичката ни  Hug Ще се радвам да се запознаем, на по биричка
Следващия път като се прибираш в Стамболийски се обади, за да се съберем  Peace

Честно казано не го познавам детенцето, което сега е в групата ни, нито пък родителите му. Може по физиономия да знам за кой става дума, но не се сещам. То набор ли е на нашите деца? Защото забелязвам в групичката по-малки дечица разпределени от другите градини.

mari_anka снощи разпитах малката  Embarassed и се оказа, че съм сгрешила
Това дете, за което ти обеснявах вчера не е в тяхната група  ooooh! То било в горната група  Embarassed

Това лято моят мъж ми е обещал за рожденият ми ден да ме води в Гърция. Да видим... Thinking

Ако той не те заведе, ние с мъжо ще те вземем с нас в Гърция.  Hug  Ние ходим всяка година през юни.
Айде стягай куфарите  Mr. Green Тъкмо ще си имам компания за плажа   bouquet

Иначе, сме добре, работим. Рени е здравичка  Praynig /слава богу/ на последък рядко боледува. 
В събота и неделя съм решила да се отдам на разходки с вас.
Обикновенно сте на "Булеварда", нали ?  Rolling Eyes Да знам къде да ви търся  Rolling Eyes

 

# 24
  • Мнения: 4 451
Здравейте, сладурани!
Вече съм доволна, че мога да поздравявам в множествено число. Дано Dori се разписва по-често, че ние с dimi обикновено сами си се подвизаваме тук. Grinning
Dori, като си идваш насам следващият път, обади се непременно. Ние с dimi винаги сме на линия за кафенце или биричка. Mr. Green Ами май наистина сме съседи. Аз разпитах свекървата и тя каза, че най-вероятно си дъщеря на Мима, която продавала на пазара. Така ли е? Тука клюката, нали знаеш че върви с пълна сила. Mr. Green
О, dimi, дори и на шега не ме кани с вас в Гърция, че направо съм дошла. Толкова ми е мерак... И Васко все ми обещава. Дано това лято успеем. И ще е хубаво да заминем заедно двете семейства. Ех, мечти... Иначе моят мъж си е голям бърборан и съм сигурна, че ще намерят обща приказка с Мони. Grinning
Непременно се обади да излезем през почивните дни. Дават го топло време. Не се притеснявай да се обаждаш и да идваш. Твоята компания е много приятна за мен, а и предполагам за Марина.
Хайде чакам утрешния ти отчет. Целувки от мен!  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 676
        Привет, мамчета!  smile3525

    Dimi, разбира се ще се обадя следващия път да се видим  newsm10. Много хубаво си правите разходки до Гърция  smile3501. С какво пътувате до там?
  Mari_anka, свекито ти е дала правилна информация  smile3521. Живяла съм в кооперацията, до поликлиниката. Ти къде живееш по-точно.
  Ние също със съпругът ми имаме идея да се разходим до Гърция car003. Да поразгледаме Метеора.
  Ние сме малко болнички. По-точно татито ни и сега си е вкъщи. Мен леко ме закачи. Надявам се Алксчо да удържи фронта  fingerscrossed

    Слънчев ден за дълга разходка 1swing

# 26
  • Мнения: 891
Здравейте момичета  Hug
Как сме днес ?  Laughing Темичката набъбва  Mr. Green това е добре

 Много хубаво си правите разходки до Гърция  smile3501. С какво пътувате до там? 

Вече 4 години подред си пътуваме с колата.  Peace Така ни е най-удобно, при положение, че сме с малко дете
Тя свекито живее там вече  newsm78 8 години и ходим при нея на гости.
Селцето се казва Толо и се намира на полуостров Пелопонес.
Ето малко снимки от Толо http://marbrotours.bg/ny2006/greece/tolo.html

Аз всеки път с нетърпение чакам да стане юни, за да можем да заминем пак newsm10  Много е хубаво.  newsm10
Море, плажове, палми....размечтах се  Hug

О, dimi, дори и на шега не ме кани с вас в Гърция, че направо съм дошла. Толкова ми е мерак... И Васко все ми обещава. Дано това лято успеем. И ще е хубаво да заминем заедно двете семейства. Ех, мечти... Иначе моят мъж си е голям бърборан и съм сигурна, че ще намерят обща приказка с Мони. Grinning

mari_anka, що да не заминем заедно, бе  newsm78 Като нищо сме го направили  Mr. Green
Свекървата ще намери квартира за 10-15 дни
Ние с теб страшно си допадаме, децата също, само мъжете да сприятелим .... /имаме време - 6 месеца Mr. Green -до лятото/
и заминаваме заедно newsm44
Давай да сватосваме мъжете  Mr. Green

целувки от мен   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 451
Здравейте, сладурани!
Значи, Dori, ние живеехме до преди година у свекърва ми. Сигурно ги знаеш, те по фамилия са Топузови. Мъжа ми е Васко, а зълвата е Нина. Живечт на ул. "Дунав", пада се почти срещу поликлиниката. Значи до поликлиниката има една малка къщичка с голям двор, а на свеки е точно отсреща. Сети ли се? Сега сме на квартира съвсем на близо, на ул. "Райна Княгиня", която се пада точно зад гърба на "Дунав". Аз дори от нашия кухненски прозорец виждам този на свеки. Mr. Green Очертава ли се скоро да си дойдеш насам? За кога го планувате? Идването имам в предвид. И да се обадиш, ей! Пожелавам бързо възстановяване на мъжо и пазете Алекс! Hug
dimi, аз викам че мъжете лесно ще ги сприятелим. Моят е голям бъбривко и съм сигурна, че веднага ще намерят обща приказка. Ние с теб проблеми нямаме. Само Мими ми е малко по-особена, ама тя Рени и е свикнала на странностите предполагам. Що пък да не си изкараме една почивчица заедно?! Пак се размечтах, ама какво да правя като само ми обещава... О, считай, че мъжете сме ги сватосали от воле. Mr. Green
А какви снимчици си пуснала само от там... Ще умра направо. Страхотно изглежда. Много съм впечатлена.
И да знаеш, повлияла си ми нещо зле. hahaha Тази вечер взех, че изпуших една цигара.
Прегръщам ви до утре!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 451
Между другото, dimi, все забравям да ти честитя новия аватар. Ами, честито, да ти е жив и здрав hahaha и ти покрай него. Харесва ми много, но предната мацка така поразително приличаше на теб, че в началото си мислих, че снимката си е твоя.  bouquet

# 29
  • Мнения: 891
Здравейте момичета  Hug
Много ни е хубава темичката, размечтахме се тука
ама ей тва хич не ми харесва  Crazy:
И да знаеш, повлияла си ми нещо зле. hahaha Тази вечер взех, че изпуших една цигара.
Така няма да се разберем  Naughty

mari_anka , радвам се че ти харесва моя нов авартар  Peace Реших, малко да сменя  Peace
Утре задължително ще се видим с теб  Hug
Dori обади се като се прибираш в Стамболийски. Дано Алексчо да е здравичък и да оздравявате бързичко всички.
Целувки от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт