Стамболийски и околните пловдивски селца и градчета

  • 12 660
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • под тепетата
  • Мнения: 9 539
Здравейте!
В тази студена неделя май на никой не му се пише и много ни мързи  Mr. Green
Дими и Марианка,дано сте прекарали добре на празника на Рени!Макар и студено, поводът си заслужава.Марианка, няма какво да се притесняваш за Мими- на другите деца майките ако обяснят правилно, те ще си я възприемат нормално.Всеки има своите странности и ако не пречи на другите, не виждам проблем.(както децата от нейната група са свикнали с нея и рядко я дразят,по мои макар и скромни наблюдения)Така,че е въпрос на възпитание и такт.Да ти кажа и на мен ми се иска китайски уок, но на тези ел.котлони как ще го крепя  newsm78.
Дими, мисля че идеята ти за пано на детска тематика е много добра!Така и децата ще се чувстват в свои води и ще и се радват.Горе в моята група съм направила от цветен картон част от приказката "Корабчето"-тя ми е от любимите. Предлагам ти бартер-аз чистя основно в събота или неделя, та ако се отбиваш вкъщи за час да позачистиш в средата на седмицата- от мен имаш първо, второ и трето  #Crazy -градинско меню, щото готвя доста по рецептурника на ДГ Wink
Благодаря ви за пожеланията за рожденния ден на мъжа ми! Прекарахме много приятно на вчерашната разходка, случихме на хубаво време и си купих мурсалски чай. Имам снимки, но съм зле с техниката и не мога да ги пусна Embarassed
 Поздрави на Дори и семейството!На разходката взехме и племенника, та свекито ни покани после да обядваме у тях( а то си е много рядко), така че тази седмица сме си мили и мнооооого се обичаме  Joy
 Приятен завършек на неделята!

# 211
  • под тепетата
  • Мнения: 9 539
  newsm78 Май днес сама ще си кукувам тука!
 Е, така и така съм тук,а днес е прошки - моля, ако съм обидила или грешила да ми бъде простено от всички ви Praynig

# 212
  • Мнения: 891
И аз съм тук  Wink

Хайде, мой ред е ! mari_anka  bilqna_69 Dori  Verdad    ако някога съм ви обидила или наранила с нещо моля да ми простите  Praynig

Днес прекарахме добре. Рени беше много щастлива, каза че и е харесало много Grinning
Само дето в детската стая беше малко студено  Crazy Явно късно са сетили да включат нещо да отоплява.
Важното е, че децата останаха доволни !  Peace
В продължение на 3 часа (от 11 до 15 ч) се наиграха ! И никое дете не успя да заплаче ! Щом нямаше разплакани, сърдити, ударени.... значи сме се справили добре  Wink
Утре ще занесем и в градинката лека почерпка за дечицата. Бонбони, сокче....Г-ца Мими ме предупреди, че не е желателно да има торта. 

Моето малко момиченце вече пораства  Tired Радвам се, но и ми става тъжно ... Става все по самостоятелна и скоро няма да има нужда от мен  Sad

mari_anka благодаря ти, че ни уважи днес на празника   bouquet
Знам, че ти беше лесно ! Знам, че се притесняваше от хората, но абсолютно подкрепям мнението на bilqna_69, че за това как ще децата ще я възприемат и как ще се отнасят към Мими до голяма степен зависи от родителите! Всичко е въпрос на възпитание !

bilqna_69 правим сделката  Mr. Green Аз ще ти чистя, ти ще ми готвиш.
Само дето си ми малко далеч  newsm78

# 213
  • Мнения: 4 451
Хайде и аз да се отчета. Grinning
Първо да поискам прошка от всички вас, ако съм обидила с нещо някой. Било е несъзнателно. Simple Smile  bouquet
dimi, прекарах си чудесно днес на вашия празник. Е, признавам си, че бях малко притеснена за Мими. Многото дечица, цялата суматоха малко я поизнервиха. Отказваше да се включи в игрите с децата и това много ме натъжи Sad. Вече незнам какво да правя. Толкова нещастна се чувствам...
Билянка, трудно е да обясниш на родителите. Често се чувствам неразбрана, гледат ме странно и мисля, че се страхуват за техните деца. А всъщност Мими е съвсем безобидна и има своя шанс да влезе в норма. Хиперактивността и дефицита на внимание не се лекуват лесно, но могат да се коригират, разбира се, с много борба, труд и упоритост.
И ние бяхме на гости на свеки Mr. Green Хапнахме, пийнахме и набързо се прибрахме. Изкъпахме бебока и веднага заспа. После беше ред на Мими и тя спинка сладко вече. Simple Smile А сега отивам и аз да я свърша тази работа smile3524
Лека нощ, момичета!  bouquet

# 214
  • Мнения: 4 451
А, dimi, сетих се да ти благодаря за инфото за фризьорката. Писах веднага на момичето, дано сме и помогнали.
И защо не дават да се носят торти в детската градинка? Може би Билянка ще ни обясни най-добре. Пелтекова беше безценен човек. Така ме е яд за нея. #Cussing out Въпреки забраната, аз преа месец май (тогава ми е родена принцесата) занесох торта. Лично тя пое ангажимента. Жалко, че не мога да и благодаря за жеста, че е толкова далече. И много обичаше моята Мими...

# 215
  • Мнения: 891
Добро утро момичета,

Днес моята малка принцеса има рожден ден ! Да ми е жива и здрава и много, много щастлива  Praynig

Черпя ви по случая ! Да ви е сладко  Laughing



# 216
  • Мнения: 1 937


Дими, честита рожденичка!
Пожелавам на Рени да расте здрава и засмяна
!

# 217
  • София
  • Мнения: 676
        Честит Рожден Ден, Рени!

   Бъди жизнена, обсипвана с любов и подаръци, засмяна и любознателна към света!

   Прошавам на всички ви Peace. Аз също искам прошка от вас, малко със закъснение baby_neutral

  Дими, радвам се, че сте изкарали един незабравим рожден ден  Party. Помисли си за второ и така по-леко ще приемеш, че Рени пораства. Харесва ми идеята за детската рисунка  Hug. Дано и офертата е приемлива.
  Миарианче, макар, че веднъж съм виждала Мими, не мисля, че е заплаха(малко силна дума, за което извинявай) за околните дечица. Важното е да се постараят да я разберат и заострят вниманието и. Все пак е детенце, което има нужда от любов  Heart Eyes. Така, че не се измъчвай. Не е сложно за разбиране от страна на околните.
  За 8-ми март може да си поръчаш уок  Wink. Виждала съм ги в Метро.
  Билянче, много хубава рецепта си предложила, та чак визуално си ги представих  Hug.  По-честичко да си правите семейни екскурзийки, а може и романтични. Поне децата са ви големички и могат самички да се гледат  Laughing
 Ето как става качването на снимки:. Първо трябва да запишеш снимките на хард диска ви. После отваряш http://www.snimka.bg/register.php, където се регистрираш, но изписваш на латиница всичко. Избери си няколко варианта на потребител, защото може да има съвпадения. След това ще ти излезне надпис, че регистрацията е успешна. На пощата ти ще пристигне писмо с името и паролата, които си въвела.
 Качване на снимки: отваряш http://www.snimka.bg/login.php, където въвеждаш потребител и парола и влизаш. После избираш създаване на нов албум и там пишеш името на албума и задължително избираш някаква категория, също и албумът да е публичен.  Сле това избираш напред и за да се качат снимките трябва да избереш : Browse. Наведнъж може само 5 снимки да добавиш. Когато се добавят пак повтаряш процедурата, ако имаш още снимки. След това избираш: Виж албума, където може да разгледаш снимките, които си качила. После копираш адреса на албума и го поставяш в постингът ти. Маркираш линка и избираш Вмъкни връзка.
  Дано съм била полезна  bowuu.
  Вердад, спокоен ден и много усмивки   bouquet

  За вечеря ще направя паниран карфиол, но на фурна и панирани чушки. Макар, че мъжът ми обича мръвчицата, може да минем и без нея. Не е толкова претенциозен.
  Като заговорихме за китайско, се сетих, че отдавна не съм приготвяла пържени зеленчуци. Много са вкусни и сравнително не отнемат много време.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 17:37 от Dori

# 218
  • под тепетата
  • Мнения: 9 539
   Честит Рожден Ден,Рени!
Желая ти най-палавото и безгрижно детство, изпълнено с игри и веселие!
А на мама и тати, да си имат една здрава и палава дъщеричка и да и подарят вече и едно бебче за дружинка!
 
   Дими,днес влязох във вашата група, защото бях дежурна и поздравих Рени.Като я попитах къде бяхте вчера, Тошко набързо ме осведоми как са прекарали, какво са правили, не даде на твоята мома да вземе думата,толкова беше впечатлен  hahahaРадвам се , че сте   прекарали добре.                                                                                                                       Марианка, винаги има опасност от салмонела, затова и не се препоръчват торти в ДГ, а лятото направо са забранени.Винаги има риск,макар че повечето от родителите носят сертификат с подпис, дата и печат на фирмата производител.При нас яйцата се обработват предварително-т.е. потапят се в някакъв разтвор, за да се убият всички възможни гадости Twisted Evil   Днес бях приятно изненадана от Мими,даде ми да я гушна и целуна, движеше се спокойно и се гледахме в очите,докато и говорих!За мен това е голям напредък, дори само това, че ми е обърнала внимание, без да се наведа на нейното ниво!А че не се включва в игрите, го има и при някои от моите дечковци-въпрос на характер и на време на адаптация в нова среда и с нови деца.Не я насилвай, тя сама ще си покаже кога е готова.
 Дори, много ти благодаря за подробните указания за пускане на снимки   bouquetОбаче аз все пак съм дет. учителка Mr. Green и мнооого технически неграмотна! Embarassed Тука децата ми вече са вдигнали ръце от мен -вечно мрънкам, че трябва да ми се свърши нещо(особено за качване или сваляне на снимки).
 Приятна вечер на всички!

# 219
  • Мнения: 891
Момичета,
много ви благодаря за пожеланията     bouquet
Радвам се, че на децата им е харесало.  Peace А специално Тошко сме си го харесали за зет  Mr. Green
bilqna_69 Рени днес ми каза, че сте се видяли в градината, каза ми, че влизаш в тяхната група да пишеш какво ще има за ядене
(каквото и да значи това) newsm78

А за бебчето.... ще видим  newsm78 че таткото нещо не е много навит  Crossing Arms
Ако зависи от мен  - веднага Mr. Green Но за съжаление, за това трябват двама  Tired

mari_anka днес не се е отчела. Защо така ?

# 220
  • под тепетата
  • Мнения: 9 539
Дими, hahaha Рени ме разсмива а пореден път!Какво ще има за ядене го пише отвън на менюто, а аз като дежурна по кухня минавам и взимам бройките за деня на децата по групи и давам продуктите в кухнята   chef и попълвам една камара документации!Зетят ви е много готин!

# 221
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, сладурани!
Първо да честитя рожденният ден на Рени. Да е жива и здрава и да има най-невероятното детство на света! Heart Eyes newsm51 Ние с нея сме си голяма любов hug На рожденният ден я целунах и ми се стори, че тя много се зарадва. Толкова ме е яд, че незнам как да сложа такава красива картинка като вашите #Cussing out. Голям срам съм за моя мъж, който е компютърен специалист Embarassed
А сега да ви се оплача защо липсвах цял денот форума. Значи ставам сутринта и започвам да кипря Мими за градинка. Тръгнаха с баща и, а ние с бебата останахме сами. Сложих я на лщлката до мен и естествено, вднага включвам форума. Гледам, че имам ново съобщение и съответно отговарям. И край, до там, нета се разпадна и цял ден не можах да вляза. Нямах никаква връзка. А тя каква била историята... Моят скъп съпруг решил, че съм прекалено пристрастена вече и вероятно, заради форума не си гледам добре детето и настроил компа точно в 8.00ч. да изключи нета.  hahaha Сега ми е смешно, ама като миго каза ми идеше да fight smile3512 smile3513. Тържествено ми обеща, че повече няма да прави така, нещо от сорта:"Извинявай мило другарче..." hug
Билянка, благодаря ти, че си обърнала внимание на Мими  bouquet Нямаш си представа колко много значи това за мен, а и за нея, сигурна съм, ако и още да не може да го изрази с думи.
Dori, благодарности за подробните разяснения за качването на снимки. Ще се пробвам някой ден. А това за уока не е лоша идея.  bouquet
Verdad Hug
Лека нощ, до утре! smile3524 newsm46 Sleeping

# 222
  • София
  • Мнения: 676
    Добро утро   bouquet,

  Набързо да се разпиша, че ще ходим в парка. После пак ще се отчета.
 Марианче, ще ти кажа как да качиш картинки, като нашите. Само, че по-късничко.  Историята с мъжа ти ме заля от смях  Joy. Макар, че и аз бих се изнервила  #2gunfire.
  Дими, още от сега си вземете зетя, да си го научите на вашите традиции  Laughing

  Приятна разходка на Марианка  Peace. Спорна работа на Дими, Билянка и Вердад  Hug

# 223
  • София
  • Мнения: 676
  Ето ме отново. Днес времето беше много топличко. Алексчо пощъка в парка. Имаше доста дечица. Видях се и с някой мами набързо. После взехме храната и сега спинка.

 Марианче, качването на картинките: Първо отваряш снимката, която си харесала, заставаш върху нея и натискаш десния бутон на мишката, където избираш: properties и маркираш адреса, т.е. Address (URL). След това поставяш адреса в постинга ти, маркираш го и избираш: "Вмъкни изображение" (намира се под "Удебелен"). Ако имаш още въпроси питай  Peace.
  Дими, дано мъжът ти се навие за второ  Hug. Рени, може да свърши хубава работа, като му повтаря за братче или сестриче  Mr. Green

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 14:11 от Dori

# 224
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, сладурани! smile3503
Днес само Dori се е разписала. Ще има строго мъмрене май Naughty
Хайде и аз да се отчета. Днес беше един прекрасен слънчев ден. Като пролет. Цяла тайфа мами с бебчета се бяхме събрали на "Маската" - цели 3 маси! Shocked Така ни напече слънцето, че от мързел се "разтекохме" и не ни се ставаше. Mr. Green После се разпръснахме. Всяка хукна по задачки, а аз посетих dimi, спретнахме си хубав мохабет, докато не се присъединиха и колежките и да ми помачкат бебока. Mr. Green А аз, да си призная, честно, малко си починах, че тази дребна хитруша все не слиза от ръцете ми. Grinning
Dori гледам и вие днес добре сте си прекарали. smile3501 За картинките добре, но от къде да ги взема? newsm78 Сигурно има сайтове с такива? Благодаря ти за търпението така подробно да ми обясняваш.  bouquet
А за бебето, dimi ми обеща да ме изчака за третото, за да си бутаме заедно количките. Grinning
dimi, какво стана с идеята за детска рисунка върху стената? Дойде ли офертата? А утре отивам да шпионирам в "Мечо пух". Peace
Лека и спокойна нощ на Билянка и Verdad, които днес определено липсват. Dori и dimi и на вас желая същото!  sleepuu smile3524 Sleeping

Общи условия

Активация на акаунт