На пазар във Варна - 48

  • 81 101
  • 788
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 747
Ехе.., колко Лидъла ще има?!
Гугълнх за Делта Планет, благодаря! Срещнах, че искат да отворят май месец, но дали, щом и за ссептември се е чуло.

# 751
  • Мнения: 2 603
Ехе.., колко Лидъла ще има?!
Гугълнх за Делта Планет, благодаря! Срещнах, че искат да отворят май месец, но дали, щом и за ссептември се е чуло.

Септември ще е със сигурност.Даже вече има сключени договори с някои марки.

# 752
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Аз чух, че на Патриарха разчистват един парцел и там ще бъде магазин Лидл и жилищна кооперация.
Брех, къде на Патриарха?

# 753
  • Мнения: 381
В близост до Сливница. Вече е оградено.

# 754
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Това ми е съвсем наблизо, от горната или от долната страна? От горната разчистиха, но не мога да си представя Лидл там, прекалено тясно е. От долната не съм слизала скоро.

# 755
  • Мнения: 11 747
Септември ще е със сигурност.Даже вече има сключени договори с някои марки.
Може ли да кажеш кои са? Че аз се надявам..., не знам на какво, но на повече магазини, че във Варна няма кой знае какво, а аз онлайн не купувам.

# 756
  • Мнения: 2 603
Септември ще е със сигурност.Даже вече има сключени договори с някои марки.
Може ли да кажеш кои са? Че аз се надявам..., не знам на какво, но на повече магазини, че във Варна няма кой знае какво, а аз онлайн не купувам.

Ами половината които са в Гранда ще ги има и там.За нови ,които още не са влезли във Варна незнам.

# 757
  • Мнения: 381
Това ми е съвсем наблизо, от горната или от долната страна? От горната разчистиха, но не мога да си представя Лидл там, прекалено тясно е. От долната не съм слизала скоро.

Между Владислав и Сливница е.

# 758
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Mного Лидл, много нещо. В момента са три, строят два, сега и на Патриарха Grinning

# 759
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Mного Лидл, много нещо. В момента са три, строят два, сега и на Патриарха Grinning
4 са в момента Simple Smile Да строят, да има.

# 760
  • Варна
  • Мнения: 36 815
Че къде място за цял Лидл между Владислав и Сливница?!? То там е врата до врата.

# 761
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някой знае ли, дали д-р Щилянов, детският невролог, приема и в частния си кабинет на Евлоги Георгиев или само в ДКЦ-то на Окръжна? Звъня на мобилния телефон и нищо, само телефонен секретар се включва.  bouquet

# 762
  • Варна
  • Мнения: 2 763
Някой знае ли, дали д-р Щилянов, детският невролог, приема и в частния си кабинет на Евлоги Георгиев или само в ДКЦ-то на Окръжна? Звъня на мобилния телефон и нищо, само телефонен секретар се включва.  bouquet

Доколкото знам е само в ДКЦ-то .

# 763
  • Мнения: 334
Момичета, къде има хубави козунаци?
Наистина с локум, сладки, истински? Няма значение от цената, а ако ми помогнете и с марка ще съм ви още по-благодарна.

# 764
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Момичета, къде има хубави козунаци?
Наистина с локум, сладки, истински? Няма значение от цената, а ако ми помогнете и с марка ще съм ви още по-благодарна.
В Свободния хранителен кооператив. Става със записване. Има различни предложения. Чух добри отзиви за някаква пекарна Златно зрънце, но нямам лични впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт