Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 757
  • 771
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 13 609
Гледам Манията и не вярвам на очите си....

# 676
  • Мнения: 1 189
Мислех си, че Манията с този аукцион ще са им високи цените, но те направо ме зашеметиха Astonished

# 677
  • Мнения: 24 791
Ще ме накарате да надникна в сайта на Мания.Вчера влязох в техен магазин, но 39лв/кг за тези парцали.....ще ме извиняват

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 13 609
Е как 39, нали в ден на зареждане е 35  newsm78

# 679
  • Мнения: 48 207
Аз изненадващо си намерих черна офис рокля Х и М в Мания, макар че 20на лева ми се видяха множко. Но я харесах. От много месеци не бях имала находка. Харесах и дънкова рокля, но 20 лева не дадох. Ако след време чака, може и да я взема.

# 680
  • Мнения: 24 791
Не споря, но май беше 39 и не беше ден на зареждане, защото чух реклама, че днес ще зареждат.А и нищо хубаво не открих.

# 681
  • Мнения: 305
Трябва да се ходи точно на отварянето, за да се намери нещо хубаво, от приятелка знам. Но пък всеки си има ангажименти, плюс това цените не са чак толкова евтини вече и някак ти се отщява.

# 682
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Гледам Манията и не вярвам на очите си....

И аз така.Направо онемях.
Що за глупост е това?Що за наглост?
60-80 лв.за обувки и чанти втора употреба .
Ми за толкова пари човек ще си купи чисто нови обувки от мола.

# 683
  • Мнения: 4 275
Може ли някой, който скоро е ходил в някоя от Маниите са сподели дали и в магазините цените са като на сайта Rolling Eyes

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Може ли някой, който скоро е ходил в някоя от Маниите са сподели дали и в магазините цените са като на сайта Rolling Eyes
Днес ходих в една Мания - абе цените не са баш като на сайта, ама пак скъпо ми се видя - една памучна ризка с къс ръкав - едва ли беше повече от 150 гр ми излезе близо 5 лв, но пък в зала Б взех чисто нови на H&M потник за сина ми и тениска за мен за 3,07лв. Така че си струва, ама мнооооого "парцалак" имаше  и макар че съм доволна от находките скоро няма да ходя там. Всичко ми изглеждаже като последната седмица преди зареждане в Зиг Заг, но тогава там цените са много по евтини.

# 685
  • Мнения: 4 275
Така по-бива, сайта не ме вълнува много...Те най-вероятно ще се питат да цакат Ремикс, ще им подбият цените и ще се опитат да привлекат техните клиенти

# 686
  • INFJ
  • Мнения: 9 655
То е голяма тъпотия с това наддаване с 1лв. Така ще спечели този, който е кликнал последен, а реално може да има някой, който е готов да плати повече. Поне да го бяха направили като в eBay...

# 687
  • пловдив
  • Мнения: 208
А какво ще кажете за цените купи на мига??? Уауууу

# 688
  • Мнения: 2 156
Значи, добре, че не им гледам сайта, та да не се ядосвам Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 2 512
Толкова ми липсва ловът за находки... готино си беше Sad

Общи условия

Активация на акаунт