Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 665
  • 771
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 29 832
Много сладки нещица, със здраве да се носят.

Прави ми впечатление, че доста се вдигат цените и в магазините ВУ. Лека-полека с по лев-два/кг...... Close

# 661
  • Мнения: 7 000
От Фреа в Пловдив- тези  на цар Борис и зад четвъртък пазара.
Благодаря 😊

# 662
  • пловдив
  • Мнения: 208
Видяхте ли цените в сайта на Мания? Тези ни имат явно за големи рибки...Този път прекалиха ..надявам се да не й се получи

# 663
  • Мнения: 29 832
Гледам в Манията, че вече има продадени артикули.

https://maniastores.bg/razprodajba-drehi-vtora-ruka-online/pregl … olce-gabbana-p829

Кажете ми кое на тази пола ѝ струва 130 лв...Dizzy Face ?!? Сигурно е 200 гр. тази пола втора употреба. Кг излиза 650 лв.

# 664
  • Мнения: 4 275
Аз не вярвам, че някой би дал толкова пари за тази пола, ако ще марката й да е не знам каква... Предполагам, че е "служебно" продадена, за да "предразположи" хората и да им внуши, че се купува. Да, да, ама не

И ако цъкна "Наддавам с 1 лев" какво става? Как после ще ме принудят да купя? Предлагам да ги саботираме Grinning Grinning Grinning Наддаваме за всичко и накрая не купуваме... хахха В кръга на шегата го казвам, да не се хване сега някой Simple Smile

# 665
  • Мнения: 29 832
119 лв. за некви гумени маратонки.

https://maniastores.bg/razprodajba-drehi-vtora-ruka-online/pregl … buvki-adidas-p810

Нещо са се взели много на сериозно.....

ПС: Полата от горния пост не е продадена /някакви други продажби има/. Сложих я тук, че се втрещих от цената.

# 666
  • Мнения: 6 173
И като е Данчо и Гергана голям праз. Моделът е като от абитуриентска ми.

# 667
  • Мнения: 4 872
Аз не разбирам много от продажби и трикове, но като се замисли човек, ако бяха пуснали артикулите на символични цени и разчитаха на наддаване , повече хора щяха да се навият да участват и цените щяха да се вдигат адекватно. Thinking При положение, че не се достигне  до цена, която им е изгодна, пак можеха да направят врътка и да не  продадат артикула в действителност.  Това в момента е пълна глупост. Според мен.

# 668
  • Мнения: 2 400
Според мен от Мания са видели, че на Ремикс им се получава и са решили и те да пробват. Няма лошо. "Не е виновен този, който яде баницата" са казали хората.
За мен лично този "аукцион" с тези начални цени е пълна порн*графия.

# 669
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
М, да.Мания вярно са попрекалили с цените.Да видим обаче как ще падат надолу...

# 670
  • Мнения: 4 587
Аз абсолютно очаквах да се появят бомбастични цени и.... оправдаха очакванията ми. Само дето цените им граничат с научната фантастика. Единственото умно с това наддаване е, че така ще стопират хората, които имаха по 10 профила и участваха с всички тях в предишната томбола. Сега и 150 профила да имаш, след като е с наддаване, от тях няма никакъв смисъл.

# 671
  • Мнения: 29 832
Така е, ама с тези цени, просто няма никакъв смисъл. За същите пари, че и по-малко, ако има промоция, ще си купя дрехата от магазина. Гледах рокля 35 лв. в магазина на промоция я пускат на 25 лв. нова.

# 672
  • пловдив
  • Мнения: 208
А какво се случва ако наддавам до безкрай и накрая не си купя стоката?

# 673
  • Мнения: 4 275
Май не може до безкрай. Има си определени дни до аукциона

# 674
  • София
  • Мнения: 4 549
С левче на ден май се наддаваше и така 1 седмица. Много са смешни с тия цени.

Общи условия

Активация на акаунт