Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 615
  • 771
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 93
Момичета от София, предстои ми посещение в „Дианабад”, в тенис-клуб Диана. Моля, подскажете има ли second_hand магазини в района и как бих могла да се ориентирам, за да ги открия по-лесно?
Ще съм много благодарна за помощта.

# 647
  • Мнения: 1 756
Дааааа, има, на Никола Габровски булеварда има като комплекс със зелена дограма. Отдолу има магазин с мноооооого рокли. Посетих преди около месец, но съм бременна и нищо, само ме хвана яд. Ще потърся в гугъл, за да те ориентирам по-добре и ще редактирам.

# 648
  • Мнения: 2 614
Сайта на Мания вече работи, цените са....нямам думи. Дано на разпродажбата има нещо интересно.

# 649
  • Мнения: 29 429
Какви са тези цени?!?! Някакви маратонки Пума за 70 лв. Ми, те нови от магазина са толкова....

# 650
  • Мнения: 2 614
Луди хора, ще видим на разпродажба какво ще има. Те в Ремикс са по-евтини нещата.

# 651
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Тези втори употреби много на сериозно се взеха всичките...

# 652
  • Мнения: 6 154
Леле мале, знаех си че ще е някоя тъпотия, но това просто надмина очакванията ми. Надявам се това безумие бързичко да приключи.

# 653
  • Мнения: 4 275
Какво става с тази Мания? Angry Известно време не слядях темата и не съм в час... Във физическите магазини също ли ще бъдат такива цените?

# 654
  • Мнения: 29 429
Какво става с тази Мания? Angry Известно време не слядях темата и не съм в час... Във физическите магазини също ли ще бъдат такива цените?

Забелязвам, че в магазините тихомълком се вдигат цените от Лова за находки и щандовете са все повече. В Мания в Дружба последния път бяха два реда от край до край и то не първия ден на зареждане.
В деня на зареждане цената май е 69 лв./кг.  Shocked

А цените в сайта са убийствени!!! Дали изобщо ще се излъже някой да купува.

Мислех, че ще е на символични цени и да се наддава, а то.... #Crazy

# 655
  • Мнения: 6 154
Така е, принципно, но те явно не са запознати какво е търг и как се прави. Какво да наддаваме като цените и сега са над предела?!?

# 656
  • Мнения: 4 275
Направо са се оляли... Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак...

Много лошо стана... Аз си пазарувах основно от Мания, сега не знам накъде да се ориентирам. Малките магазинчета, където продавачката те гледа в ръцете не са ми по вкуса. Хуманата ми е малко... демоде. Моловете не са ми опция отдавна, защото с цената на много обикаляне не мога да си харесам нищо. Или ако си харесам нещо, то цената е неоправдано висока според мен и ме е яд да купувам такива дрехи. Пак съм обречена да нямам дрехи за носене Cry

# 657
  • Мнения: 2 179
Голяма излагация от страна на Мания ....

# 658
  • Мнения: 6 948
Напоследък никакъв късмет за мен, само за дребната пазарувам, а така имам нужда от нови неща..
Намерих си само чантичка за предстоящ повод.

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Напоследък никакъв късмет за мен, само за дребната пазарувам, а така имам нужда от нови неща..
Намерих си само чантичка за предстоящ повод.


От къде са тези красоти ?

Общи условия

Активация на акаунт