Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 630
  • 771
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 654
да разведря малко темата Simple Smile Simple Smile с "находка" - мъжки обувки Trollface

Скрит текст:


и още едни, по-"дамски" - 46 номер Trollface

Скрит текст:
Здравейте.. Нова съм тук дали може да ми кажете какво е това за какво става въпрос
Джендър стайл душко.Добре дошла мъж в жена. bouquet

# 721
  • Мнения: 566
Някой поръчвал ли е скоро от Ремикс? От 01.05. поръчката ми още не е обработена, такова нещо не се е случвало досега.

# 722
  • INFJ
  • Мнения: 9 401
И моята се забави нещо, но вече гледам, че е обработена. Доставка чак другата седмица не ми мърда де...

# 723
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой поръчвал ли е скоро от Ремикс? От 01.05. поръчката ми още не е обработена, такова нещо не се е случвало досега.
Моята е от 29.04,вчера ги питах ,уж била в куриера и днес доставка - да ама не. Даже е само 1 блузка.

# 724
  • Мнения: 566
Имат някакъв проблем явно. На мен ми дойде добре в случая, защото поръчах още 2 неща и ще ми ги обединят с една доставка.

# 725
  • Мнения: 24 422
Някой поръчвал ли е скоро от Ремикс? От 01.05. поръчката ми още не е обработена, такова нещо не се е случвало досега.
Моята е от 29.04,вчера ги питах ,уж била в куриера и днес доставка - да ама не. Даже е само 1 блузка.
И аз чакам поръчка от 29.04. Още пише "обработва се от куриер" Crazy Колко дни ще я обработват?!

# 726
  • София
  • Мнения: 2 402
Доста пъти ми се е случвало да зависне поръчка със статус Обработва се от куриер. Предполагам, че в такива случаи вината е на Спиди. Чак като пиша на Ремикс за забавянето поръчките се размърдват.

# 727
  • INFJ
  • Мнения: 9 401
Едва ли вината е на Спиди. Този статус според мен е когато поръчката е на изчакване да се предаде на куриер. Спиди едва ли държат пратки с дни без да ги доставят, за какво? Няма да им стигнат складовете, ако държат пратките по една седмица.

# 728
  • Мнения: 24 422
На 05.05 ще ми доставят пратката. А дано!

# 729
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз отдавна не бях вземала от Ремикса, май е тяхна вината, една риза е , много бавно обработват, излиза ли смяна на статута после? От друг сайт си пазаря редовно, веднага има товарителница , всичко пращат на другият ден. Май ще им е за последно на Ремикс.

# 730
  • Мнения: 48 000
Дайте идея за бански размер 30gg/65 GG и дамски обувки 42 номер. ВУ, нови, аутлет, офлайн, онлайн няма значение.

# 731
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Едва ли вината е на Спиди. Този статус според мен е когато поръчката е на изчакване да се предаде на куриер. Спиди едва ли държат пратки с дни без да ги доставят, за какво? Няма да им стигнат складовете, ако държат пратките по една седмица.
Точно, от Ремикс генерират номер на товарителница, но не предават веднага стоката за доставка. Многократно вече ми се е случвало при забавяне от Ремикс да ми кажат, че проблемът е в Спиди защото били затрупани, но като  звънна на Спиди ми казват директно: "Ние имаме желание да ви доставим пратката, но тава няма как да се се случи след като тя все още не ни е предадена". За това и спрях да почъчвам, постоянно лъжат и никога не са виновни за нищо.Много обичат да прехвърлят вината на някой друг.

# 732
  • Мнения: 6 962
Ама вие пък..човек ще каже, че няма какво да oблечете Grinning
Happy, в Contour съм срещала обувки, в м-ни Меркари също има(а също и бански).

# 733
  • INFJ
  • Мнения: 9 401
Когато получите смс или съобщение във Вайбър, че пратката ще се достави еди кога си, ето тогава вече е приета от Спиди.

# 734
  • София
  • Мнения: 38 602
Аз си намерих страхотни неща тези дни в последните дни преди зареждане в Хумана и Мания. Обаче ме мързи да снимам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт