Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #14

  • 92 514
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 414
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ели HugЛиа HugЗарани Hug мерси за всичко споделено  bouquet bouquet bouquet
Ели ти си вече готова за Коледа-с много сладки аватар и пдпис си  smile3521



малко красоти в спойлер  smile3521
от ЧБЛ

Скрит текст:


и от ЕлБар  smile3521

Скрит текст:


# 31
  • Мнения: 12 818
Ени,   Hug Hug
Да готова съм за Коледа,поне на картинка щото малко ще се потрудя и след това празнуването,така стоят нещата,  Heart Eyes но не е за първи път. Grinning

Започна ли с гледането на ЧЛБ  newsm78
красоти си ни донесла
Аз пък слагам един сладур от New York,TimesSquare. малко му е  студеничко  Laughing Laughing
Какво прави в този студ та си не стои в Истанбул на топло newsm78
 Его го, снимал се е за доказателство. Кой ли го е фотнал или коя
hahaha



Скрит текст:
Написал е към снимката
seckinozdemir My womann  newsm78 newsm78


ами това е Гало от Ашка- Елижджан


https://www.youtube.com/watch?v=q_e2aKEtW18

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 20:47 от eliNIM

# 32
  • Мнения: 12 818
Нов фрагман на МУ,прекрасна Мерве



https://www.instagram.com/p/BdBGWLoB4jg/?taken-by=ufaktefekcinayetler



Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 22:25 от eliNIM

# 33
  • Мнения: 8 414
Ели не съм го почнала още ЧБЛ..Само 1епизод  изгледах,хареса ми,но за сега ще отложа гледането на другите серии ,че нещо ми идва малко драматичен.Мерси за Синеочкото  bouquetа  такаааяяя за Ню Йорк заминал значи  smile3521  ох само като го гледам с тая качулка и снега около него и ми става студено .Дано си има някое маце с което да се гушка ,ама не сладкото космато бяло маце ами истинско момиче  smile3521

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 22:42 от Eny87

# 34
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug, налага се от сега да ви пожелая една красива и мирна Весела Коледа! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 12 818
Лиа  Hug хубави празнични дни и на теб!

Бурджу отказа да партнира на Чаатай. Бирсен днес е написала за него, че са се спряло на две актриси за избор. Коя ще остане  newsm78 така ми превежда Гугъл , ето го оригинала
Çağatay Ulusoy'lu Netflix dizisi toplam 20 bölüm ve her 3 bölümde bir yönetmen değişecek. Partner için Melisa Aslı Pamuk ve Deren Talu'nun da aralarında bulunduğu adaylarla görüşüldüğü konuşuluyor.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 287
Лиа, весели и мирни празници и на теб!  Hug

Дерен Талу за първи път я чувам.

Бирсен беше писала още, че Ай Япъм преговаряли с Халук Билгинер за участие в интернет сериала с Джансу Дере.
Хилял Сарал щяла да режисира друга тяхна продукция, чието работно заглавие забравих. Щели да го пуснат през новата година. Няма повече подробности.

Ай Япъм са само с два сериала този сезон, но и двата много рейтингови и харесвани. "Малки убийства" се оказаха изненадата на сезона.

Това не знам дали е пускано: песничката от "Убийствата" вече с официален видеоклип





Рейтингът на "Невестата" все така силен
http://www.ranini.tv/reyting

Вчера с глас съм се смяла на Есма и неволите й с новите технологии  hahaha

# 37
  • София
  • Мнения: 6 287
"Ловецът" бил отложен за следващия сезон.
В петък продуцентите и екипът направили последно събрание и взели това решение. Баръш Фалай отново бил на преговори с Лимон Филм.

"Черно-бяла любов" най-вероятно ще промени деня на излъчване, за да отстъпи мястото си на "Фатих". Очаквах подобно нещо. Като им видях измисления рейтинг след последния епизод, ми стана ясно накъде вървят нещата. Тоест накъде бутат нещата.  Whistling

"Обещание" може да има и трети сезон. Ако рейтингите на "EDHO" с Дениз Чакър и "Истанбулска невеста" продължават да бъдат високи, те също могат да имат по още един. За "Невестата" ще е трети, а за "Бандитите" четвърти.

А, дали "Чукур" и "Малки убийства" също ще продължат с по още един сезон, щяло да стане ясно след старта на Сървайвър, който помита всичко в дните понеделник и вторник.

Новинките са от Ранини.
Бирсен също като нея е писала, че "Ловецът" се отлага за есента на 2018-та. Телевизията, по която ще се излъчва, засега си остава Kanal D.

# 38
  • Мнения: 12 818

.. "Истанбулска невеста" продължават да бъдат високи, те също могат да имат по още един. За "Невестата" ще е трети, а за "Бандитите" четвърти.

А, дали "Чукур" и "Малки убийства" също ще продължат с по още един сезон, щяло да стане ясно след старта на Сървайвър, който помита всичко в дните понеделник и вторник.

От една страна е хубаво ,че любимия сериал остава още и още, но от друга разтягането на сюжета  има опасност да се съсипе. Това продължаване на сезони не винаги оправдава рейтинга.

Следващият епизод на Невестата кога ще е  newsm78 преди Нова година или януари
newsm78





Напомня  на Антонио Бандерас

Празнично настроение лъха от снимките


Хубав млад мъж  Laughing

Хубавите ябълки ..прасетата ги ядат hahaha


Красиви малки убийки, страхотни са

# 39
  • Мнения: 12 818
Руткай е публикувал  снимка на Бубето в Инстаграм.
Обича си я той, нали е стилист както си обича и Елчин


 

И Седа, е сложил. Чаровници



# 40
  • Мнения: 8 414
 wavey wavey wavey
Лиа Hug весели празници и на теб  Hug
Зарани Hug мерси за инфото и  видеята  bouquet
Ели Hug мерси за всички интересни снимки  bouquet
За Невестата и Убийствата хем бих се радвала ако имат по още един сезон ,но от друга страна ако стане това сигурно ще ги разводнят и развалят  newsm78Но пък може и да не стане така  знае ли човек  newsm78 smile3521тъй че ще си гледам докато ги дават и това е  smile3521
Ееееее  това за Ловеца хич не ми харесва-бях се настроила да гледам Бубето през новия сезон ,а то сега какво чаааак от есента ще почват  smile3518

# 41
  • Мнения: 12 818


Честит рожден ден на слънчевата Султанка!!!


от Йылдырая Шахинлера (Мехмет)

Йылдырай поздравляет свою экранную супругу Тюлин Озен с днём рождения!

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 18:15 от eliNIM

# 42
  • Мнения: 12 818
Честита Коледа! Hug Hug Hug



Чагатай предпочел  Мелис Памук за партньорка!
Харесва ми и на мен


Скрит текст:
Чагатай захотел Мелису!
Как мы уже знаем, на главную женскую роль в сериале от Netflix "Каракалем", продюсеры рассматривали двух актрис - Мелису Аслы Памук и Дерен Талу.
Как утверждают СМИ, Чагатай не остался в стороне при выборе партнерши в сериале, и попросил руководство Netflix сделать выбор в пользу Мелисы Аслы Памук.



Днес е бил последния снимачен ден на Тайните на живота



...
Прочетох,че от  1 януари влиза в сила, най-накрая нов регламент за отчитане на рейтинга за който още преде време коментирахме тук. Ще се отчита и гледането  он-лайн зрител само че за територията на Т-я.
И още една новина Аслихан и Мерт са получили приза за най-добри актьори на2017г според  «Hürriyet»
В този списък  влизат и  такива имена като: Йозге Йозпириндчи, Еркан Колчак, Аслъ Енвер, Халит Ергенч.


Последна редакция: пн, 25 дек 2017, 15:29 от eliNIM

# 43
  • Мнения: 4 571
Честито Рождество, скъпи дами! Бъдете здрави и с бодър дух!
Весели празници!

# 44
  • Мнения: 3 747

Честита Коледа, момичета. Пожелавам ви незабравим празник,топлина и обич в сърцата, здраве и благоденствие за вас и семействата ви.

Общи условия

Активация на акаунт