Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #14

  • 92 513
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 818
Сладури



За сериала "Гюлизар" имаше в др.тема инфо ,може би е същото на да го сложа тук.

Скрит текст:


Гюлизар и молодой ветеринар Мурат - два молодых человека, которые идут по жизни в разных направлениях и ждут разных поездов. Их пути пересекаются в старинном поместье. Гюлизар не откажется от карьеры певицы, даже если наступит конец света. Девушка оказывается наследницей богатой семьи, которую никогда не знала, и переезжает в поместье. Мурат с 16 лет он обручён со сводной сестрой Гюлизар, на нём держится всё поместье. Любовь Мурата и Гюлизар нарушит покой каждого в этом поместье.

Коментар за лоша гледаемост на филма Пойраз

Скрит текст:
Фильм "Пойраз Карайель: глобальный капитализм" крайне плохо стартовал в прокате и получил рекордно низкое количество зрителей. Один пользователь твиттера, злорадствуя, отправил Джелилю Налчакану такой комментарий: "Вот такую пощёчину вы получили от зрителей. Число просмотров - смех. Вы и ногтя Илькера Калели не стоите". Актёр не стал молчать и ответил: "Мы никогда не пытались стоить ногтей или других частей тел друг друга. Как вы и сказали, нас оценивают НАШИ ЗРИТЕЛИ. Сомневаюсь, что вы сходили и посмотрели фильм. Мы, актёры, никого не обижали. Вот и вы постарайтесь быть корректнее и не обижать нас".

# 16
  • Мнения: 9 541
Eли Hug, добре че поглеждаш и други теми, мен хич ме няма в това отношение ooooh!
Бурчин се връща на екран, разбрахме го вече Peace Но снимките са страхотни!


https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-burcin-terzioglunun-yeni-dizisi-belli-oldu/1

Martıların Efendisi'nin galası yapıldı!

https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-martilarin-efendisinin-galasi-yapildi/1

Това филм ли е, не разбрах newsm78 ooooh! 

# 17
  • София
  • Мнения: 6 287
Просто пожелавам и на двете двойки успешни нови роли, а ние ще ги подкрепяме, нали?

Разбира се!  Simple Smile 

Очаквам с нетърпение "Ловецът", силно им желая успех!

За Невестата нищо не се чува, засега си продължава. Би било хубаво да е по-кратък, ще видим. Те и без друго спрягаха Зейнеп Гюнай Тан за режисьор на друг сериал, пак на O3 Medya, но уж го били оставили за следващия сезон.  Thinking

Мен също не ме изненадва Джан. Не бях сигурна в началото, но след реакцията му в съда, когато Сюрейа се оказа от развода, ми светна, че има нещо към нея. Не мисля, че е търсил умишлено сближаване с Бегюм. По-скоро действа на принципа "клин клин избива" - за да забрави едната жена, търси близост с друга. Съдбата (в случая сценаристите  Mr. Green) обаче си прави шеги и отново го сблъска със Сюрейа.

Ще ми липсва сериалът, ако приключва скоро, въпреки че не го гледам много редовно напоследък. Може да е клиширан според някои, да е предвидим, но е реален, натурален, има една топлота, която напоследък липсва при всички останали. Нещата от живота. Няма нонстоп висене по болници, затвори, отвличания, пушкала и тем подобни, които виждаме във всеки втори сериал.

Във филмът с Аслъхан малка роля има и Долунай. За една от мъжките роли пък преди години гласяха Мете. Помня, че превеждах резюмето на филма заради него.  Laughing
Шеф на шивашки цех, или съпругът емигрант в Румъния, или любовникът на главната героиня (май точно той е началникът на цеха, забравила съм  Rolling Eyes) така и не стана ясно за коя роля е кандидатствал. Определено депресарски изглеждаше още на хартия, какво остава вече реализиран.

***

Бурчин с приятелки




Долунай на предпразнично пазаруване с Шебнем Бозоклу

# 18
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, кажи с две-три думи за
https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-martilarin-efendisinin-galasi-yapildi/1,
че думичка не разбрах Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 12 818
Лиа  Peace чета рускините, когато имам време. Слагат доста инфо, разбира се не винаги е пълно или вярно но общо взето превеждат от турските публикации.



Мен също не ме изненадва Джан
. Не бях сигурна в началото, но след реакцията му в съда, когато Сюрейа се оказа от развода, ми светна, че има нещо към нея. Не мисля, че е търсил умишлено сближаване с Бегюм. По-скоро действа на принципа "клин клин избива" - за да забрави едната жена, търси близост с друга. Съдбата (в случая сценаристите  Mr. Green) обаче си прави шеги и отново го сблъска със Сюрейа.

Ще ми липсва сериалът, ако приключва скоро, въпреки че не го гледам много редовно напоследък. Може да е клиширан според някои, да е предвидим, но е реален, натурален, има една топлота, която напоследък липсва при всички останали. Нещата от живота. Няма нонстоп висене по болници, затвори, отвличания, пушкала и тем подобни, които виждаме във всеки втори сериал.


Джан не ме изненадва, самата поява на героя е  да дразни Фарук.
Не ми се иска Бегум отново да бъде наранена, достатъчно е страдала. В този ред на мисли не искам подобно развитие на сюжета, макар че и в живота се случват подобни  истории...
Неприятно сравнение  Джан остави билетите за театъра с Бегум и Емир( това вече беше целенасочено на пук на Фарук) и взе снимките на Сюрейя.  

Зарани за червеното и всичко останало Peace Peace Peace

Наистина снимките на Бубето са хубави




Шефовете на Стар ТВ са посетили сета на Невестата за да благодарят за  изминалата година и пожелаят успехи през идващата. Което означава може би още епизоди Grinning няма финал Heart Eyes
Обаче до лятото какво ли ще измислят newsm78 newsm78





Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 17:27 от eliNIM

# 20
  • Мнения: 9 541

 ooooh! ooooh!

Скрит текст:
Фильм "Пойраз Карайель: глобальный капитализм" крайне плохо стартовал в прокате и получил рекордно низкое количество зрителей. Один пользователь твиттера, злорадствуя, отправил Джелилю Налчакану такой комментарий: "Вот такую пощёчину вы получили от зрителей. Число просмотров - смех. Вы и ногтя Илькера Калели не стоите". Актёр не стал молчать и ответил: "Мы никогда не пытались стоить ногтей или других частей тел друг друга. Как вы и сказали, нас оценивают НАШИ ЗРИТЕЛИ. Сомневаюсь, что вы сходили и посмотрели фильм. Мы, актёры, никого не обижали. Вот и вы постарайтесь быть корректнее и не обижать нас".

# 21
  • Мнения: 12 818
Старата визия я отнесе дядо Кледа... отврат..Weary.Чак не ми се пише  Imp
Не зная дали ще се публикува снимката ми,няма ги и хубавите човечета

Тия двамата се разделили. Преди седмица имаше публикация колко се обичали, заедно си прекарвали добре, не спорели, разбирали се  ... е снощи тя е обявила, че не става ,  разделили се.
Няма дим без огън. Тя не ми допада, за него пък нали писаха че ударил бившата си партньорка та ...
Да са живи и здрави, ще си намерят други
.


Скрит текст:


Ayrıldılar!!
'Martıların Efendisi' filminin galası dün akşam yapıldı. Birbirinden ünlü isimlerin boy gösterdiği geceye katılan oyuncu Bestemsu Özdemir 'ayrılık' açıklaması yaptı
Sevgilisi Can Yaman'ı soran muhabirlere ayrıldıklarını söyleyen oyuncu, ''Can Bey'i artık sormuyoruz, üzerine konuşacak bir şey yok. İki taraf da ne yaşandığını iyi biliyor. Benim alnım ak, olmadı, yürümedi. Anlaşamadık…'' ifadelerini kullandı.

# 22
  • Мнения: 12 818
Нова година празнува Боран фемили

İstanbullu Gelin 30. Bölüm 2. Fragman




https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=1xQ9FysYzX0

# 23
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, снимката ти се е получила Peace
Аз пиша още на старата версия. Като отвориш страницата най-долу вдясно има "стара версия".

8 епизод на ТЖ е преведен на руски bouquet https://vk.com/hayatsirlarihazarergucluofficial

Ето и първи трейлър на 9 епизод:


https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=TX7KhzOpqYo

# 24
  • Мнения: 12 818
Лиа, мерси за тайните.




Следующая серия сериала Секреты жизни выйдет в 22:25. Вероятнее всего, телеканал Star поставит на 20:00 новый сериал Грехи моего отца / Babamın Günahları


# 25
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани Hug, кажи с две-три думи за
https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-martilarin-efendisinin-galasi-yapildi/1,
че думичка не разбрах Praynig Praynig

Нищо особено не е, пишат, че филмът с Мехмет Гюнсюр е имал премиера. Тя била посетена от много известни артисти, сред които Ийит Йозшенер, Озан Гювен, Уур Юджел, Ръза Коджаоолу, Сарп Аккая, Ханде Доандемир, Шюкрю Йозйълдъз и други.

Като споменах Шюкрю, я ги вижте как ще изглеждат с Мерт Фърат във филма на Джем Йълмаз "Ариф и 216-ти"

Мерт ще е Садри Алъшък, а Шюкрю Айхан Ъшък




Фарах ще е Ажда Пеккан







Трейлър на филма, премиерата му е на 5-ти януари

# 26
  • Мнения: 12 818


Зарани,  Hug
Снимки от снощния купон в стил 60 за представянето на филма на Джем

Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 9 541
Привет, момичета Hug

Зарани Hug, мерси за "нищо особеното" Joy Joy /премиерата на М.Гюнсюр/, ей какви глупости ми преведе  google

Ели Hug , сега пък пишат, че ТЖ ще приключват с 9-ти епизод newsm78


https://televizyongazetesi.com/hayat-sirlarina-izleyenler-sahip- … gisizlik/180075/2

# 28
  • Мнения: 12 818

Ели Hug , сега пък пишат, че ТЖ ще приключват с 9-ти епизод newsm78


   Peace Peace Страхотен кастинг, не успяха да се възползват

# 29
  • Мнения: 9 541
Eдна снимка за ваша радост Sunglasses



Скрит текст:
и още една Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт