Песен за огън и лед 28 - Those are brave men... lets go kill them

  • 74 074
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Абсолютно. Поне сериала ще ми е някакв утеха.. може би..  Tired

# 601
  • София
  • Мнения: 27 181
Катастрофа в мирно време... Sad

# 602
  • Мнения: 18 143
аз продължавам да си мисля, че всички тези неща са шменти-капели, и като излезе края на филма до няколко месеца ще видим книгата излязла. На Мартин отдавна му нямам грам доверие. Той говореше една дата, втора, дата, трета дата...как да имаш вяра на такъв човек?

# 603
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Да, Джони, ще видим "Ветровете" ама те не са края на сагата има още една цяла книга.

# 604
  • Мнения: 18 143
аз за седма книга, нищо не казвам...ама той поне 6-та да издаде, че с една стъпка към целта да се приближи. А то...виси в пространството* като...да не казвам какво. Тя шеста да излезе, ние ще има какво да коментираме.

*5 книги от 7 - при това  е така вече 8 години

# 605
  • Мнения: 1 961
Аз съм убедена, че нещо се разбраха задкулисно да не я пуска още книгата.
За 7-ма пък направо не знам как я мисли той тая работа. То ти се отщява. Чакам сега тази дето излиза след 10 дни.

# 606
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Абсолютно. Поне сериала ще ми е някакв утеха.. може би..  Tired

Винаги можеш да четеш паралелните версии на Джони. Wink
Привет на всички! Beer

# 607
  • Мнения: 18 143
Веско, ако Мартин си беше написал книгите нямаше да има теории на конспирацията от моя страна, т.е. "паралелни версии", както се изразяваш ти.
Лино, подкрепям те. И аз съм на мнение, че като свърши сериала, до края на годината ще видим Ветровете. Убеден съм, че Мартин отдаван я е написал още през 2014-2015 и сега умишлено бави топката. А за да не изгубим интерес - пуска други книги.
За седма книга подозирам, че ако наистина не я е написал ще чакаме 10 години. надеждата ми е поне да я е започнал.

# 608
  • Варна
  • Мнения: 1 229
От Бард току-що ми казаха, че Огън и кръв ще излезе през март. Жалко за коледното пазаруване, ама пък има тридневен Черен петък (от 25ти) - от 25 до 80% отстъпка. Съвест нямат! Сбогом, бюджет!

# 609
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
Огън и кръв ще излезе през март...
на български. От днес на английски.

Fire & Blood by George R.r. Martin.epub
Like it? Buy it! Илюстрации
Скрит текст:

# 610
  • Мнения: 18 143
Чак през март? обикновено за два -три месеца са готови. Мислех, че за коледния панаир ще сколасат.
Дано  в идните седмици да видим повечко спойлери.

тази снимка как крал Джеерис Обединителя, прегръща кралица Алисан съм я виждал и в Светът на Огън И лед - не е нова. А определено снимките можеха да са цветни. Въпреки това виждам, че е положен сериозен труд - над 80 снимки са това. на практика почти всички са нови.

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 16:09 от Джон Сняг

# 611
  • Мнения: 1 961
Тъкмо щях да казвам, че нищо не ми говорят снимките, а те били нови. Не че пак нещо разбирам, На немски след 5 дни излиза, мисля да я поръчам.

# 612
  • Мнения: 18 143
как да не ти говорят? помисли си малко. Повечето  ситуации са очевидни. Егон и сестрите му. Аргилак срещу Дурандон. Лейди Жаба- Мегор на трона. Войната на Вярата срещу Мегор.Коронясването на Егон.  Бунтът на Ренира, която е със васалите си (ако приемем Егон за законен владетел -аз бих казал че той се разбунтувал, срещу волята на баща си, но това е друг въпрос). Ренира и Алицънт. Деймън и Емънд в двубой, във въздуха, на гърба на своите дракони. Тези са от по-очевидните рисунки, признавам, някои от рисунките към края озадачиха и мен.

П.С. Мегор ужасно много си прилича със "Светът" от пръв поглед може да го познае човек - как държи меча на ЖТ-

# 613
  • Варна
  • Мнения: 1 229
Огън и кръв ще излезе през март...
на български. От днес на английски.
Да бе, това имах предвид, 'ма кат' бързам да споделя новината...  Mr. Green
Мерси за снимките Simple Smile

Джон, до началото на март са три месеца.

# 614
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много е скъпо обаче, повече от Света Sad

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 18:27 от Tiffany А

Общи условия

Активация на акаунт