ne napalniavam!

  • 1 540
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе важен е бебчо...не се притеснявай за килограмите. Аз съм -7 кг. до тук а бебчо върви точно в нормите си.

# 16
  • Мнения: 670
какво те притеснява? Идеалният вариант е да качиш 9кг, а повечето кг се трупат в последните месеци.
Точно така.. радвай се и се храни здравословно. Не е необходимо да качиш 20 кг., само защото си бременна. Не се тъпчи с храна. Приемай повече плодове, зеленчуци и чисто месо. Течности поне 2 литра на ден.

# 17
  • Мнения: 252
Това може само да те радва навиждам защо има да се притесняваш Wink

# 18
  • Мнения: 3 334
Това може само да те радва навиждам защо има да се притесняваш Wink
Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 953
V 6MESETS SAM A SAM NAPALNIALA SAMO 3KG.LEKARIA KAZVA 4E E NORMALNO,NO PAK SE PRITESNIAVAM Sad
БЛАЗЕ ТИ

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ти си за завиждане! Щом бебето се развива нормално, няма място за паника. А и имаш време - в последният триместър се наддава най-много.

# 21
  • Мнения: 1 860
 Значи аз качих 10 за цялата бременност.Нормално е да се качи от 9 до 12кг.всичко друго е лакомия(ако мога така да го кажа,без някой да се обиди).Ще се опитам да напиша приблизително кое колко тези през бременноста,но тъй като паметта ми изневерява все по-често,ако има мама да ме поправи.
 бебе-3200кг
 плацента-1.700-1.900
 околоплодни води-1л
 "резерви"хранителни-2-3кг
 имаше и още нещо с допълнителната кръв но като се сметне всичко е приблизително около 10кг.Ама как обесних всичко Sick #Crazyако има кой да даде по-точните данни,че аз много май се омотах.

# 22
  • Мнения: 694
ей ами че радвай се - де такъв късмет  Hug

Ох, какво по хубаво от това. А и до края все пак имаш още 3м. все ще наддадеш още някое килце.

Аз какво да кажа с първото 30, а сега с второто 20. Това за теб нормално ли е. За мен не. Naughty

# 23
  • Мнения: 1 272
Щом бебето се развива добре, дори и да отслабваш, няма проблем. Аз в началото свалих 6 кг - до 3 месец.

# 24
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Здраво бебче + малко качени килограми =  newsm44. Супер си не се притеснявай.

# 25
  • Мнения: 59
Майка ми също е качила 8 кг. за цялата бременност и не е имало проблеми с бебето, т.е. с мен  Wink Лошото е, че колкото и да ми се иска май не е наследствено, аз до тук съм +8  Embarassed

# 26
и това те притеснява! Мале, и аз искам такива тревоги Grinning
Аз пък съм се шашнала от дебелеенето си, но най-важното сега е бебо да е добре.....после шеса оправяме ние......
Радвай се на късмета си !

# 27
  • Мнения: 2 035
Аз имам позната, която влезе в 9-тия и е само + 6 килограма, за разлика от мен дето съм в седмия и съм станала слон  Rolling Eyes Така, че спокойно при всеки е различно  Peace

# 28
  • Мнения: 658
Аз стартирах с 56 кг.
Сега съм в края на 6-ия месец и съм +8, но в 5-ия месец качих най-много килограми. За целия шести месец наддадох само с едно кило.
Моята лекарка каза, че се развивам напълно нормално, още повече че бебо расте с две седмици напред.

# 29
  • Мнения: 8 505
Няма нищо притеснително.Всеки качва различно и с различни темпове.

Общи условия

Активация на акаунт