Предстои ми инсеминация - Тема No 25

  • 73 224
  • 814
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 135

Спирала ли си Еутирокса или продължаваш да го пиеш и сега по време на стимулацията ?

Не съм го спирала, продължавам да го пия.



Мн странно наистина, че така изведнъж и за малко време ти се променя хормона. И моето ТСХ беше високо пия си Еутирокс 0,25 мкг, правила съм 4-5 стимулации, но чак така не ми се е качвал. Бях спряла да го пия по едно време и тогава се беше върнал в изходна позиция. Може би дозата, която пиеш не ти е достатъчно, навярно зависи и какъв точно е проблемът на щитовидната жлеза. Според мен не е лошо да посетиш ендокринолог. И като си пускаш пак изследвания, по-добре да са в една и съща лаборатория.

# 436
  • Мнения: 783
Esvelda,2ра инсеминация ми беше това (1вата преди 3 месеца).Фемара от 5 до 9 ти ден,миналият път 3-7ми ден Летрозол - предполагам следващата ще е с по-силна стимулация,мисля да направя още 2 опита.

# 437
  • Мнения: 31
Здравейте момичета 😀
Аз съм потънала в неприятно чакане до теста.От болницата ми казаха на 10 ден да направя кръвния, предните два пъти от друга болница ми казаха на 14 ден.
10 ден без да броя датата на инс се пада на 24.05. Дали според вас мога на 23.05 да го направя (9 ден), защото ще пътувам?

# 438
  • София
  • Мнения: 10 642
Според мен изчакай, 9 ден след инсе е рано

# 439
  • Мнения: 31
Аз мисля, че и 10 дни е рано, но този път така ми казаха.Останалите момичета с какъв опит сте?

# 440
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз мисля, че и 10 дни е рано, но този път така ми казаха.Останалите момичета с какъв опит сте?
Ами рано е, аз те съветвам да изчакаш поне 12 ден. При инсе не е ясно точно кога у станало оплождането и кога ембриона е стигнал до матката.

# 441
  • Мнения: 423
И аз мисля, че е по-добре да го направиш малко по-късно. 9/10 ден ми се вижда много рано.

# 442
  • София
  • Мнения: 1 844
На моите инсеминациите също ми бяха казали - на 10 ден кръвен тест, на 14-ти - уриниранен.
Успех!

# 443
  • Мнения: 211
Irina, моята инсеминация беше на 08.05., реинсеминация 09.05., на мен ми казаха тест на 23.05. Ще си пусна тогава кръвен, но не и по-рано. Успех 👍

# 444
  • Мнения: 135
Здравейте момичета 😀
Аз съм потънала в неприятно чакане до теста.От болницата ми казаха на 10 ден да направя кръвния, предните два пъти от друга болница ми казаха на 14 ден.
10 ден без да броя датата на инс се пада на 24.05. Дали според вас мога на 23.05 да го направя (9 ден), защото ще пътувам?


Аз моя кръвен тест го направих на 11 ден след инсеминацията и ми отчете положителен резултат. Според мен по-рано от това няма смисъл.

# 445
  • Мнения: 783
Момичета,аз съм в лека паника-след отрицателния кръвен (1.30) на 16.05 (12ти ден от ИНСЕто) днес направих уринен Sure Check с много бледа 2ра чертичка - много бледа,но РОЗОВА. Направих го ей така,тъй като от цикъл няма и следа,а при миналото инсе ми дойде на 12ти ден(на 10ти вече ми зацапваше),а днес 15ти ден - никакви признаци. Останах смаяна,аз си спрях Дуфастон и Медрол след кръвния,да ги продължа ли ? Още в нищо не съм сигурна,утре ще повторя теста-на кръвен се чудя дали да не ида днес...Astonished

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 10:06 от Fireee

# 446
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
Иди днес още. Успех!

# 447
  • Мнения: 783
Момичета, 29.450  - не мога да повярвам! 15ти ден след инсе - съветвам всички чакащи да потърпят до 14ти ден,моят на 12ти беше отрицателен,в шок съм! 😍
Ще повторя в понеделник-струва ми се ниска стойността за 15 ден от овулацията,дано всичко е наред.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 12:03 от Fireee

# 448
  • Мнения: 75
Fireee, толкова много се радвам за теб! От темата съм запозната с твоята история и вярата ти е вдъхновяваща! Стискам палци всичко да е наред и чудото да се е случило вече!

# 449
  • Мнения: 127
Fireee, честито! Много се радвам за теб! ЧХГ (hCG) над 25 си е положителен  тест Simple Smile
Ето интересен линк, най-отдолу на страницата има стойностите на хормона по седмици и дни:
https://www.babymed.com/normal-hcg-blood-level-by-week-during-pregnancy

Ще видиш, че в понеделник резултатът ще се е утроил Simple Smile! Хайде леко бременеене и ще чакаме новини от първия преглед. Поздравления още веднъж!!!!

Общи условия

Активация на акаунт