КГБ = Клуб на Готините Баби - 185.

  • 66 885
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 369
ЧРД, Айша! Да си жива и здрава, с другите неща се справяш мн. успешно!
ЧИД но всички празнуващи! И вие да сте живи и здрави и мн. успешни!
[/color]


Много ми харесаха две думички от днешните ви постове. от Иха за Айша - НАРОДУПОЛЕЗНА!
За Фло от Пипи - ОТВЯ! Наистина Фло, ти ги отвя твойте състуденти! С пълна сила следното се отнася за теб - "Там където другите спират, ти натискаш газта!"
Вчера как познах само, че си определяш среща с мъж. Е, не улучих възрастта и се разминах в предположението си с няколко десетки години, но пък виж как ти се падна по-млад и то професор Wink
 Фройд, Фройд, ама си е друго с по-младо да контактуваш Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 15 986
Ето съм!
Да са живи и здрави малките и големи Тончета в темата и семействата ви!
С гордост да си носят името!  newsm51 smile3525
Благодаря за поздравите и пожеланията за рожденния ми ден.
Дано, от вашите клавиатури - право в Божиите уши.
Почерпете се кой каквото обича
 Wine Glass cook cheers smile3510

# 692
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
И аз - ето съм.
Срамота е след толкова споменаване да не пиша.

Започвам с Айша.
Честита да си - и днес, и утре и що са дни занапред да минават в здраве, щастливи моменти в къщи и навън, късмет във всичко, с което се занимаваш.
Прочетох някъде, че имаш момиченце у вас - поздрави я и се радвайте на времето, в което сте заедно.
Хубава вечер!

Честит имен ден на нашата нова приятелка Тони,  на съпруга и внучката на Хули, на дъщерята на Кремчето.
Бъдете здрави и господ да ви пази!

Дано не изпускам някого, че малко по диагонал четох.

Благодаря ви , че в поздравите си споменавате и моя мъж.
Ако имах възможност бих ви почерпила кой каквото желае, няма да слагам картинки, но се чувствайте почерпени и напрегръщани.


Хубава вечер на всички, и имащи и нямащи празник днес.
Да се готвят Атанасовците.
 Hug Hug Hug










Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 07:44 от djily

# 693
  • Мнения: 17
Благодаря!Благодаря ви за пожеланията да ви се връщат стократно!Бъдете благословени за големите си сърца!

# 694
  • София
  • Мнения: 2 672


Добра вечер и от мен!

В ранният час в полусънно състояние съм пропуснала доста именици. Но, все върви празникът им - да са живи и здрави желая от сърце на всички с името Антон и производни!

Айша да си жива, здрава, обичана от любимите си хора!







Джили, прочетох те! Кураж за двама ви и силна прегръдка!  Hug


Пийнах си една чаша вино за всички за ваше здраве!

Лека нощ!



# 695
  • Мнения: 1 563
Добър вечер мили приятелки!
Поздравих имениците ,но не поименно.
Честит имен ден на всички празнуващи – нашата Антоанета , съпругът на Джили . съпругът и внучката на Хули , дъщерята на Кремчето!
Честит рожден ден Айша ! Здраве ,щастие ,обич и благополучия да има  !


Джили ,кураж миличка ! Прегръдки!

Маринка и аз пих една чаша вино за здравето на празнуващите днес !

Лека и спокойна нощ !

# 696
  • Мнения: 2 113
Айше,

Наемодателски Гуру ти наш,

Да си жива и здрава, да и все така енергична и решителна!  Специално за теб ( изгледайте докрая):

https://www.youtube.com/watch?v=8p42IwPAbFA

За имениците :

 http://www.videoclip.bg/watch/657604_elena-vaenga-govori-govori



Джил,
Ще се подредят добре нещата, звездите ми го говорят. Дръжте се един за друг, подкрепата и обичта са голяма сила.


За всички вас: (Роднина е на 60 год. на леда, не е шега )

https://www.youtube.com/watch?v=QNC8emxA9fM

Лека да ви е нощта!

# 697
  • Мнения: 18 481

Честито на имениците и Айша,налях си чяшя вермут и пия  за ваше здраве.

# 698
  • Мнения: 814
Айшa, честит рожден ден! Здраве, щастие,късмет и много радост с любимите ти хора!

На имениците - Тони от силната кубратска група, съпруга на Джили, дъщерята на Кремчето, внучката и съпруга на Хули  - честити да се, да си носят хубавите имена със здраве, да ги пази и закриля техният светец !

Джили, силна прегръдка от мен  Peace!
Фло, миличка, голяма си стихия! Успешна сесия,  Peace, а това изобщо не подлежи на съмнение!
В Лом валя "леден дъжд", придружен със страхотна  гръмотевица! За първи път в живота си виждам такова явление! Страшна пързалка е навън.
Хубава вечер на празнуващите, на всички, милимоички, пожелания за лека нощ и сладки сънища!

# 699
  • София
  • Мнения: 1 736
   Айша,честит рожден ден! Да си жива и здрава! Да си много щастлива!
  

   Честит празник на Тони и имениците на Джили,Хули и Кремче!  Да ви е благословено името и да ви носи късмет!
  

    Джили,дано преборите проблемите!Подкрепям те и се моля!
    Градско,герой си! Браво! Имам изненада за теб.

     Момичета, имам приятелка,която днес има имен ден.Тя е много болна.Днес бях при нея,но тя дори не можа да разбере. Моля,ви! Помогнете с една обща молитва за нея!

# 700
  • София
  • Мнения: 15 986
Пак да благодаря на всички за поздравите и пожеланията.
Събрахме се с гаджето на Ани и сестричката му, хапнахме, пийнахме и отчетохме остаряването ми.
Джили, дано сте попаднали на читави доктори и да се стабилизират нещата.
2 -3 приятели на баща ми изкараха до към 85 г. с подобна диагноза и лечение.
Ама то  до 85 и без диагноза да ги добуташ ....
Деборана, ще имаш да вземаш - Роднина няма начин да е на 60 г. Аз бях на 12 -13, а тя на над 25 и се състезаваше.
Сигурно е към 75, според мене.
Яжке, дано  Praynig
Лека нощ, че Скъпия вече похърква мелодично  Sad

# 701
  • Мнения: 1 563
Честит Атанасовден!
Честит имен ден на нашите именички в темата!
Честит имен ден на нашият син Наско!
С пожелание за здраве и късмет,
щастие и берекет, сбъднати мечти !
Наздраве! Heart





# 702
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ АТАНАСОВДЕН! ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ! ДА СА ЗДРАВИ И С КЪСМЕТ!
При нас е бяло. Събудих се от  светкавици и гръмотевици, не много силни, но не е нормално след това, да погледнеш през прозореца и да видиш сняг. Вали един мокър сняг и трупа.Ще се дотътря до работа с гумените ботуши, а може и Фурийков да ме тегли с шейната. Ако си имах елени, нямаше да си помисля той да ме вози.
Фло, направо мачкаш по пътя си. Не се препъваш ни със зъби, ни с професори. Направо си като валяк.
Яжка, дано приятелката ти получи най- доброто за нея.
Отварям вратата, за дружката с кафето. Нямате музикален поздрав, че апаратурата нещо не слуша . Не ми зарежда никакви клипове.Преди прослушване, не пущам нищо, че виж съм направила гаф.
Лек, приятен и усмихнат ден! Прегръдки и целувки на килограм.

# 703
  • Мнения: 18 481
Честит Атанасовден,живи и здрави,другото си идва само...
Мерси за отворената врата,че то вече и  това да отвориш вратата е проблем.Току виж се спънеш ...Флото, наспа ли се...нали бе последния ден лекции,сега дупе да е  яко с изпитите...И кротко го давай,не е нужно ад отвяваш  все,че да се гордеем ние,ще ни бъде и без много гордост,само с малко.


Не  съм заспивала ,обърнала съм последно време нощите на дни и спя денем,не  ме жалете ,но...та ще се измъквам след малко на разходка...сега обещаното кафе,музика и аз не пускам  непроверена,а нямам джаджи за звук.

Това е млякото за кафето...

# 704
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289
 Добро утро и от мен!
ЧЕСТИТ АТАНАСОВДЕН! Атанас гелди, яз гелди  Атанас дойде, лятото дойде! .Свети Атанасий, според народните поверия, е светецът-покровител на зимата, снега и студа.
Вярва се също, че зимният св. Атанас си съблича кожуха, за да дойде лятото.
Е, и аз си имам зетко Атанас - да е жив и здрав!

  

 АЙША, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!НЕКА КЪСМЕТЪТ И УСПЕХЪТ ДА СА ВИНАГИ С ТЕБ!

Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 09:14 от Янче-то

Общи условия

Активация на акаунт