КГБ = Клуб на Готините Баби - 185.

  • 66 984
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 7 391


Честит рожден ден на Айша!Здраве,късмет и много прекрасни моменти с любимите и хора!

Честито и на всички именици - да са живи и здрави,много успешни и обичани!

# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Добро утро и от мен!
Диде  Hug Hug Hug От мен - чай:

                  

 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ И СПЕЦИАЛНО НА МОЯТА ДРУЖКА АНТОАНЕТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! А на Тонито лично ще пожелая това, онова.

                      

 Фло, благодаря за разасненията! Heart Eyes Явно много от нещата се учат във всички психологии, но според тяхната насоченост. Учила съм подобни работи по психология на олигофренията - за децата със СОП и тяхната социална среда.

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 07:27 от Янче-то

# 678
  • Мнения: 1 334
ДОБРО УТРО ! ПОЗДРАВ НА НЕУМОРНАТА НОЩНА СМЯНА !

Честит имен ден на всички празнуващи – нашата Антоанета , съпругът на Джили . съпругът и внучката на Хули , дъщерята на Кремчето. Да са здрави, щастливи, обичани и късметливи !

AЙША, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! Бъди здрава  ,  щастлива и обичана. Късмет в живота и на борсата. Бъди все така народуполезна.


Фло , и от мен поздравеления за представянето . БРАВО! (Много интересна тема и щом статистиката казва , значи е така , но моето човъркащо ме мозъче веднага си представи разните родопски столетници , които не ми се вярва да попадат в категорията “богати”. Според мен и факторът стабилна психика и мъдрост също оказват влияние /Наистина парите са много необходими да си набавиш храна и лекарства/ . Сетих се , че изпитната тема на дъщеря ми , когато кандидатстваше за журналистика беше “И богатите също плачат”...)

# 679
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 019
Честит имен ден на празнуващите днес - бъдете здрави и с гордост носете името си!
Честит рожден ден на Айша!


Фло, ти си нашата гордост-нито за момент не съм се съмнявала, че ще отвееш всички със знанията си!

# 680
  • тук и там
  • Мнения: 312
ЧЕСТИТ АНТОНОВДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА!
НЕКА ДНИТЕ ВИ СА ИЗПЪЛНЕНИ С МНОГО ЗДРАВЕ,ОБИЧ И ТОПЛОТА!
БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АЙША!
НАЙ ВЕЧЕ ДА СИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

Весел празник!
Луси,много мил спомен.
Фло,гордост наша едно голямо Браво!



# 681
  • София
  • Мнения: 8 380
Добро утро красавици Hug
Готова съм за тръгване на последните за този семестър лекции, но имам малко време и разбира се, ще го прекарам с вас.
Благодаря за милите думи-правят ме щастлива Hug . Ей, от ония дни, когато бях много на зор ми мина една предателска мисъл ( що ли ми трябваше на здрава глава тръни Mr. Green) Ама като имам подкрепата на колектива, по-малко ще е стреса Simple Smile
В момента имаме литературно четене. Wink Пием си чайчето с гаджето и му прочетох стихотворението на Евтим Евтимов. МАРИНКА, благодаря ти миличка.
Време е да тръгвам.
Желая ви спорен ден, а на празнуващите да им е много много хубаво!
БОРЯНЧИЦЕ, кога набра тия прекрасни маргарити?
МИМИ нали е по-млада, изпревари ме на портала Wink

# 682
  • Мнения: 1 082

Айша-бъди честита! Най-големият ти подарък днес е Ани-живейте в сговор и бъдете щастливи!
Тони-честит имен ден-здраве и благополучие ти желая.
И за всички именици-НАЗДРАВЕ!!!

# 683
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Аиша, честит рожден ден. Да си жива и здрава, щастлива с любимите хора!

Тони, честит имен ден. Бъди благословена! Наздраве!

# 684
  • Мнения: 2 000
Доброо утроооо!

Празнично е днес!

Айша-Честит рожден ден!
Здрава и щастлива да си!


Антонов ден е ...
Да Ви е живо и здарво името!
Да го носите с гордост!
Да ви носи уважение!
Да го чувате винаги изречено с много обич!!!
Весел празник на нашата Тони,либето и внучката на Хули,дъщерята на Кремчи,либето на Джили!



Ех,че седянка е имало снощиии.
Проспала съм я.

Фло,фуриьо наша 💕❤❤❤❤💕😘😍
Ей така се представят "бабите"!
Направила си показнО!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 529
Айша,честит рожден ден ,да си жива и здрава  и ти и твоята скъпа дъщеря. Да имаш много радост.

Честит имен ден на Тони,на милото на Джили, на внучката и милото на Хули и на дъщерята на Кремче.




# 686
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ АНТОНОВДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
АЙША, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! НАЙ- ХУБАВИЯТ ПОДАРЪК Е ПРИ ТЕБ!
На всички Ви, много целувки!

Потънал кораб. Към самотен остров след цяла нощ плуване едва-едва, с последни сили се приближава по чудо оцелял пасажер. На острова го чака също по чудо оцеляла жена му: - И къде се мота цял ден, ако мога да знам? Корабът потъна още вчера!?

Семейство пенсионери попада в Рая. Слънцето свети, птичките пеят, красота, радост за душата. Съпругът се обръща и плясва жена си по врата. - Що така, Гошо? Що ме перкаш по врата? - Щото, ако не беше твоята тъпа диета с овесени ядки, още преди две години щяхме да сме дошли тука...

Нали ни заливат с признаване на трети пол и ето:

Мъж отива на кино. Касиерката го пита:
- Какъв филм искате да гледате?
 - Любовен.
 - За любов между мъж и мъж, жена и жена, мъж и животно, жена и животно?
 - Не, не! Между мъж и жена.
 - А-ааа, исторически значи.

що ли е подчертано? Нали съм си невежа.

# 687
  • Мнения: 59
                               Добро утро!
       Честит, Антоноден на всички празнуващи! Носете с гордост името си и бъдете щастливи!
       АЙША,Честит Рожден Ден! Здраве и благополучие!
        Фло,гордеем се с теб,не унивай,успех!
          ХУБАВ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
,

# 688
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 809
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,  АЙША!
БЪДИ ЗДРАВА,   ЩАСТЛИВА  И  БЛАГОСЛОВЕНА  С ЛЮБИМИТЕ СИ ХОРА!



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ЗДРАВЕ И МНОГО РАДОСТ ЗА ТЯХ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ!



Поздравления, Фло, за успехите и честит форумен рожден ден!

# 689
  • Мнения: 1 250
Честит имен ден на всички ( те май се оказаха доста Simple Smile , които празнуват днес ).
Айша, честит рожден ден ( знам че е утре, но от много глава не боли Simple Smile )
Фло , браво за постиженията ти. Правилно си казала, силата на зрелия човек няма равна на себе си .


За всички празнуващи днес по цвете от този огромен букет и пожелание за добро здраве.
И ако може и  повече финикийски знаци, че да не оспорваме психолозите Mr. Green
 Другото се постига.




Деборана, благодаря за песничката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт