КГБ = Клуб на Готините Баби - 185.

  • 67 013
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • тук и там
  • Мнения: 312
Честити да са Насковците на Луси и Янка.
Живи и здрави да са,успешни и късметлии!
На малкия Наско весело и щастливо детство!

# 721
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 864
Честит Атанасов ден !
Здраве,  радост,  късмет и благополучие на  Насковците - на Яжка, Луси, Янка!

# 722
  • Мнения: 814
Честит Атанасовден!
Да са живи и здрави имениците на Луси, Янка и Яжка! да си носят гордо хубавите имена, да ги съпътстват сбъднати мечти, здраве, щастие и късмет!

Да е честит и Насето - весело, щастливо и волно детство!

Щастливи са Айша и Фло - пълни къщи със свидни  гости, сърцата пълни с щастие и радост!

Жабче, дано бързо се разделиш с грипа!

Янче, Бог да прости леля ти, мир и светлина на душата й Flowers Rose Flowers Rose!

Аз пак съм сама за поредна нощ в голямата къща, сестра ми е придружител на мама и я поема през нощта. През деня аз съм при нея. А утре ще посрещнем 85-тя й рожден ден в болница! Но да си стъпи на краката, ще отпразнуваме  полулюбилея както мама заслужава.
 Приятна и спокойна вечер!

# 723
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300

 Добро утро!
Пак е петък - много бързо взеха да свършват седмиците newsm78
Но кафе има:

               

# 724
  • Мнения: 2 114
За новия ден поздравче:

https://www.youtube.com/watch?v=SpkLubafV4M

Аритке,
Танцувала съм го тоя танц, труден и неизбежен, но като знаеш, че си си изпълнил дълга - по-леко е. Пази се.

Фло,
Нагушкай се с децата, огънче си им, че идат често да се постоплят.

Борянке, Маринка Влади, Дидия,Айше, Алфея, Кагче, Чнче, Ивлин, Иха, Здравче и всички, които неволно съм пропуснала, за Вас:

https://www.youtube.com/watch?v=A_la0S8IkSA

АзЪ съм първата влЕво, да не би да не ме познаете Simple SmileSimple SmileSimple Smile.




Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 10:28 от Deborana

# 725
  • Мнения: 7 396
                  Привет,момичета!Наработих се за тази седмица и да надникна при вас!На работа ,живот и здраве,чааак на 28-ми!
                  Аритка,тежка ти е задачката и ние минахме по тази пътечка и хич не е лесно! Счупено на тези години се оправя само с операция и дано майка ти бързо се възстанови.Свекър ми претърпя същото на 85 години и ММ изкара с него два месеца във военна болница.Аз бях само приходяща и пак едвам издържах.
                  Янче,лека и пръст на леля ти.За съжаление нищо не може да се помогне и за това много гушки от мен!
                  Фло и Айша,вие сега си имате дечица и им се радвайте всеки миг!Не,че няма да се радвате и когато са по-далеко,но сега поне са до вас!
                  Ето и от мен нещо за настроение!А аз да си подреждам куфарчето за разходката!За всички поздравче с намигване!
 

               

# 726
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Честито на всички с хубавото име Атанас и неговите производни! Да са живи и здрави и много щастливи.

И мен ме свали грипът и от няколко дни се търкалям по леглата вкъщи. Вечер вдигам температура, но през деня нямам и е поносимо. Уж нямам почти никакви контакти с хора, от къде ми се лепна това чудо - не знам. За утре сме уговорили фирма за пренасяне и дано се пооправя малко, че да съм в помощ. Вече сме на финалната права с ремонтите, остава само паркетът в спалнята и край. Пришълците могат да заповядат 🤣

# 727
  • Мнения: 7 396
                         Мамси,стягай се да пренасяш и ето ти песничка! Yum

# 728
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300

 Добър ден вече!
Завърнах се благополучно. То на погребение, като на погребение, но имаше и хубави моменти: Двете ми братовчедки бяха с децата си. На по-голямата съм ги виждала и по-наскоро, но на по-малката не бях ги виждала от деца. Интересното е, че дъщеря й се казва Галена, а синът й  \ на Галена \ - Кристиян. Като й казах, че и на моята Галена е така тя отговори - все едно сме се наговорили!Обещах тази година да ги срещна. То срамота - братовчедки, а не се познават! Човек трябва да познава рода си и роднините си! Та такива ми ти работи днес.
Диде, много весела песничка!
Мамси, бързо да оздравяваш!
Деборанке, как да не те позная, като аз съм съм до теб Joy

# 729
  • Мнения: 2 114
Дидия,

Сърдечно благодаря, ще моля да ми го сложат на будилника сутрин Simple Smile.

 Мамси,
Пази се, не те даваме да участваш в пренасяния, оздравявай.

Янче,  ми там си,  виждам тЪ  Simple Smile.

# 730
  • София
  • Мнения: 8 395
Да надникна при вас и да подхващам книжките.
Смених тактиката. Нощем ще чета, през деня ще спя. Иначе не става.
Гледам весело е в къщичката ни newsm68
Болничките да оздравяват, а здравите - здраво да залостят вратите и да се пазят от грипа Wink.

# 731
  • Мнения: 1 563
Добър вечер сладурки !

Най-напред искам да благодаря на всички  ви за прекрасните поздравления към сина ми ! Дай боже да са
реалност ! На вас  двойно да ви се връщат хубавите думи !

Фло, честито ти гости! Гушкайте се с кукличките!
Четенето после...
Мамси , Жабче,пожелавам ви бързо да преборите грипа !
Дидиа,приятно пътешествие !

Янче, моите съболезнования за леля ти ! Да почива в мир !


Днес до обяд из къщи ,две перални , пооправих, обядвахме и грабнах чантата и на вън. Бях из центъра ,купих си обувки на Уокмакс в бордо.Страшно удобни са и не са груби.
http://walkmaxxbg.azureedge.net/media/catalog/product/cache/160/ … 2.0-wine_02_1.jpg
Сега съм ги обула и се разхождам в къщи. като пантофки са
Имам и червена кожена чанта,точно за тях.
После ходих малко из кварталните магазини ,напазарих някои неща и се прибрах завряла. Толкова приятно и слънчево беше навън днес . Пълна противоположност на вчерашният ден.

Лека и спокойна нощ милички !

# 732
  • тук и там
  • Мнения: 312
Днес и при нас слънчево.
Разходих се,пообиколих магазините и накрая без да се каня се подстригах.
Фло,Айша,хубаво и весело е с децата около вас.Дано по често ви радват.
И аз ще имам радост в края на месеца.
Фло,дано тактиката ти е успешна,щото при мен не върви,заспивам още щом взема книгата.
Луси,този тип обувки отдавна ги следя,но имам чувството,че няма да мога да вървя с тях.
Мамси,вземай мерки и бързо да се оправяш.
Аз за сега го пресякох навреме.
Рецептата при мен беше-греяна ракия по глътка и глътка чай с мед /2с.л./ и сока от лимон /1/2/ ,така докато изпия двете чаши.
Легнах,изпотих се,пих парацетамол и всичко мина.Но трябва да е в самото начало.
Лека нощ!Утре ще се стягам за гости.

# 733
  • Мнения: 2 004
Добро утроооо!
Аз май съм най-ранобудна?😁

Ето го и кафето


Да ви е сладко!

Днес ще е ден за готвене.
Когато ММ е в къщи трябва да има закуска,обяд ,вечеря😁
Като е на работа аз де хапнала и то каквота има-не че ми личи.
Нооо елате ме вижте вечер на масата😀😀
Пране на работни дрехи,други дрехи и т.н .
Слугинаж-по Танчето❤

Хайде,лек да е денят ни!

# 734
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
 Добър ден, вече!
Гъбче, благодаря за кафето, че аз чак преди половин час се надигнах.
Дали вчера от емоциите \ - и + \, но снощи бях превъзбудена и си легнах чак към 2, та до 10 тази сутрин. И то добре, че ММ звъннал на детето, че е на село да дойде да я вземе и тя дойде да ме пита. Тъкмо влязох в тоалетната и звънят от Еконт - момчето вече на паркинга пред нас, носи телефона на Анжелка! Ами сега! Зетят вчера пратил парите, снощи ми продиктува числата, но аз още не съм ги взела! Казах му и той добре, че спомена, че при него мога да платя и с карта. Изчака ме да облека нещо, да плисна една вода на очите, да дръпна един гребен Joy че слязох да го взема. Много бързи тези от Емаг, бе! В четвъртък вечерта го поръчахме, получих съобщение, че до понеделник ще го получа, ама не очаквах баш днес и то сутринта! Та така сега Анжелка е с нов телефон, защото стария се разпадна, а още не съм го изплатила!
 Анжела замина, така че няма да готвя днес - ще дообирам!
Та такива емоции сабайлем!

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 10:58 от Янче-то

Общи условия

Активация на акаунт