КГБ = Клуб на Готините Баби - 185.

  • 66 959
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 334
Добро утро ! Хубав ден !


Чета ви , но при мен няма нищо съществено , което да споделя. Вече месец се “боря” с играещо кръвно и уйдордисване на лекарства. Вече почти е оправено , само следобяд , към 16ч си се вдига.Продължавам...

Пожелавам на съпрузите на Фурийка и Джили най-бързо възстановяване.

Джили , на красиво място сте се разходили

Янче, тенкю за кафето

# 391
  • Мнения: 2 099
Добрутро!
Я виж ти, Алфейче какви си ги разузнала за Водици и КГБ!
А аз цяла нощ "да умствам" /по Йойо/ как така да маскирам 2 желания като 1.
Измислих го призори - и що да видя! Била съм имала привилегии като КаГеБейка ...
Отивам да се боря с живота. Най-първо с безредието в главата ми, после - с йогата.

# 392
  • София
  • Мнения: 8 375
Привет дорогие красавици и вся остальная сволоч! Силно се надявам на вашето чувство за хумор, при това, за вас последната дума не се отнася Wink Вие сте в групата на красавиците Simple Smile

ДЖИЛИиии, Ех, Москва, Москва...Последния път, когато бях там, беше през 2011, на 5.май. Стягаха се за генералната репетиция по повод Деня на победата. Не бях ходила там 25 години. Сега замислям една екскурзия за дядо, баба и две големи внучета, но все още не съм решила на 100%.

КАРИ, и аз си помислих за запетайката, но все пак това е точка с опашка. Ивлин изби рибата с нейната точка и то ходеща. На теб ти присъждаме медал Сребърна тиква Joy Виж, ако можеш да го докараш до половин точка, това вече си е за Гинес. hahaha  ,

ГЪБКЕ, от къде го измисли тоя портокал посред нощите. Съвсем да ти изстърже стомахчето. ХАпни нещо по-сериозно Wink Ще се опитам довечера да направя магията, пък дано да стане. Много отдавна гледах едно филмче, което силно ме впечатли-За паметта на водата, за това как се променя структурата й, когато наоколо има гняв и напрежение, или когато наоколо е спокойно и витае позитивна енергия. От тогава ми остана един навик-да благодаря на водата, преди да я изпия. Е, понякога забравям, но като се сетя го правя.

АЛФЕЯ, днес първата ми усмивка за деня е от твоето пояснение Simple Smile Виж ти какви привилегии сме имали, пък аз да не знам! Брей, ти да видиш! Joy Да допълня, че и друг път си ме усмихвала, с кратки, но точни попадения Hug

ЗДРАВЧЕ, комбинирай 3 Х 1 и ще ти се получи. Не забравяй да се помолиш мълчаната вода да ви пуснат асансьора. Mr. Green

ИХА, хубава зимна картинка си ни показала, ама на мен не ми липсва особено снега. Май предпочитам такова време - без много студ, сняг и поледици. Природата все още ни глези. Simple Smile

ЯНЕ, като си рекла, а да ударим по едно каЙВе. Я кажи какво прави баба КАМИ? Тя съвсем се изгуби.

ГРЕТИ, скрити лимонки сте вие. thumbsup Аз мислех, че всички сте се завили през глава и вече сладки сънчета сънувате, а то сте се ококорили ей така  Rolling Eyes Shocked и коя брои овци...

А някоя брои звезди... БОРЯНЧИЦЕ, ти май си от звездобройките babydust7

Колега ИВЛИН, много опасна тази тоалетна чиния, бе. Направо не ми се мисли-отидоха му на зъболекаря атрибутите... rotfImbo В студентските години си правехме гипсови пепелници от отливки на зъби. Бяха голям хит и много впечатляваха пушачите извън съсловието Joy Къде бяха виждали такова нещо Shocked

ХУЛИ, викай ме като тръгнеш на уроци. Да си призная, не знам как се слагат цитати Embarassed

Хайде "прошепчах" ви всичките, (както казва ТАНУ-то), дето сте били нощна и ранна сутрешна смяна.
Ех, как ми липсват момичетата, дето не пишат... Ей, вие, не мислите ли, че ни е мъчно за вас? Ама на, заинатила съм се и няма да ви викам поименно smile3534. Мълчете си, вместо да се изокате, да си проветрите устите и да си размърдате мозъците. Той Алцхаймер ей такива като вас навестява Mr. Green Имайте си по едно на ум! Mr. Green

Хубав ден красавици. Мисля да сготвя нещо с картофи, че зеле и ориз ми писнАха. Май ще направя огретен. След обяд съм на тръстиката. ЯЖКА ще олекне с още един зъб. Днес ей този е на ред tooth Без майтап.







# 393
  • Мнения: 1 998
Добро утро!
Пия кафето на Джили и Янка.

Алфея-снощи ти прочетох поста и си помислих ,че става дума за трите порока😁😁😁😁
Чак се размислих дълбоко.
Мале,наистина ми се е спяло снощи😂😂😂😂😂
Брейй,казах си как така имаме право на три порока?!!!
Хаха.

Фло, мандарина ядох.С много семки.По три в парченце.Избрах най-голямата,ама имало защо😁

Борянчице, то се мълчи саво докато я слагаш водата,а не през цялото време.
То инак,каквито сме бърборатиии-трудна работа ще е.

Джили-завид,завид че и на квадрат!
Видяла си много красоти!!!

Ихичка😘

Хайде, спокоен,спорет и слънчев ден !

# 394
  • Мнения: 1 250
Е мерси за сребърната тиква. Дотолкова можах в 4.30 сутринта. Ама така е като се бутнах в кревата в 8 вечерта.
 С тая тъмница дето почва в 5 след обед в 8 имаш чувството че е полунощ.Пък по медиите предупреждават за"бойната"готовност, че страшна буря наближвала. От край до край, по цялата страна с наводнения, много силен вятър силни дъждове и т.н. Наистина показаха по ТВ по северните райони паркирани коли направо отнесени в морето.
Около нас е студено,духа силен вятър , дъждове нещо особено нямаше поне засега. От неделя пак се вдигали Т. Обикновено познават Grinning. Та това е около нас, застуди се за ден два.
Но и миналата година имаше нещо такова. Имахме си две палми в двора,наследени от предишните собственици и ми пречеха, та една буреносна нощ вятъра се погрижил и стовари едната върху оградата между нас и съседите. Другата отрязахме сами , но не от корена о 1-1 1/2 над него. Сега се е разлистило, едни грамадни яркозелени нахални листа Grinning

Сега видях във фейса:)

Иха , да  е жив и здрав съпруга ти., да сте все така заедно сплотени, любители на пътешествията !

Джили, Фурийка, дановсичките тревоги около съпрузите вибързо  преминат и заминат и само да останат като лош спомен.

На всички ви лек и хубав ден, аз отивам да приготваям шницели


# 395
  • София
  • Мнения: 1 740
   .
  __
   2

# 396
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 782
Добро утро и от мене!
Гъбче, какви пороци, аз не пия, не пуша,  и за третото един ми стига. Само перушината ми липсва. Grinning  Тюх, какви хвалби си ударих, ама кат умря циганката кой да ме хвали!  Stuck Out Tongue Winking Eye
Винаги съм имала здрав хубав сън, сега от известно време си лягам  към 2.00 и сутрин в 6.30 като звънне на ММ часовника и аз скачам. Не ми се спи може би защото  не съм изморена.
Дано съпрузите на Джили и Фурийка се оправят бързо!
Поздравления, Иха, за съпруга ти, сигурно е рожденик. Жив и здрав да е!
Мълчана вода ще правя задължително, не че вярвам че нещо ще се изпълни, по-скоро се надявам, но има нещо  в тишината посред нощ.
Приятен ден!

# 397
  • Мнения: 18 547
Има инженер.Само не знам медал има ли.

# 398
  • София
  • Мнения: 8 375
Е как да няма. За инж. ЯЖКА - платинен медал и специалната награда на ГИНЕС. Аз си помислих за половин точка, ама като нямам математически гени... Joy Joy Joy И все пак да се прицънцуря към кандидатите за най-малък пост.
Вижте сега моята изненада... newsm81

# 399
  • София
  • Мнения: 8 375
Какво става? Получихте ли го?  newsm78

# 400
  • Мнения: 18 547
ми не
Чак сега схванах че си пратила "нищо"това се получи
 Няма писал след мен ,та да питам Кари ,тук  само през руски се прокрадва нещо,та Ерзац Израел що е то...Рових гугъл ,но нищо да ме задоволи няма.Под окупация  името Израел съществува,не както се смята да е създадено след 48.Нямам представа за международната политика по въпроса,по-точно негативността ,но има нещо гнило и не е в Дания.

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 13:58 от Бор_яна

# 401
  • Мнения: 894
Какво става? Получихте ли го?  newsm78
Фло,ако питаш за оргазъм, не съм го получила smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 402
  • София
  • Мнения: 5 074
Какво става? Получихте ли го?  newsm78
Фло,ако питаш за оргазъм, не съм го получила smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Еееее, неееееееееее... Ивчето изби рибата днес , ха ха ха

# 403
  • Мнения: 18 547
Оргазмите раздава друг,за всеки различен,ама  и  като се пенсионира човек ,всичко иска.

# 404
  • Мнения: 894
Оргазмите раздава друг,за всеки различен,ама  и  като се пенсионира човек ,всичко иска.

Общи условия

Активация на акаунт