След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 65

  • 103 640
  • 747
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 513
    КУЛТА newsm10 е това е гвоздея на сериала. Много са истински в тази сцена.Браво на тях!


   ЕЛИ, за съжаление така се получава с добрите и успели хора Sad
  

    Аз и затова съм нещатен "адвокат" на Фахрие. Не понасям , злобата и интригите , а около Фе колкото щеш.

    

    Това е ново - гала вечерта на марката   Burak Özçivit, който е лице на марката на Altınyıldız, обясни защо каза "да" на офертата на тази марка:


                           https://t.co/QVzn4ueRE4

        

        

          

Последна редакция: вт, 27 мар 2018, 09:22 от sebilMM

# 676
  • Мнения: 14 513

                                                                 Здравейте  Hug Hug Hug


   Каня ви да споделите с мен следобедна закуска и освежително кафенце.

             

Аз съм на особен режим тук в Сандански -основно лечебни процедури и лежане Моите мили гости с дядо си обикалят  града и околностите и аз скучаейки си стоя в бавния но прекрасен НЕТ.

 Т.Е ако има кой да ме покрива ще ви пускам  новички и красиви стари неща.

    Гледайки тези последно общи моменти от този месец ми се струват и двамата -спокойни, усмихнати и щастливи!

                                           
 

                                           

                                                 

 
                                         

                                            Това е супер ново Shocked

                                         

# 677
  • Мнения: 75
Здравейте на всички тук
            Ауу, кафе ,кроасани и легло ,голямо ,много голямо....ех ,какво голямо легло....ти да не си под влияние на клипа???
      Себи ,много е хубава музиката във филма,има 4-5 песни които са страхотни.В търсене на инфо. за музиката имаше публикации ,че е награждаван за музика и цялостен пакет ,музика.В този клип от 40-та серия песента е една от най хубавите,затова го постнах и забелязах че цялата сцена от клипа не е показана във филма ( изрязана е ),до половината е ,и серията свършва,така че в клипа виждаме повече.
                      https://www.turkiyegenclikodulleri.com/

# 678
  • Мнения: 14 513


   КУЛТА, аз се излежавам и слушам и с удоволствие песните от сериала Чудесни мелодии и подходящ за моментите текст.Честно си казвам такъв музикален съпровод не съм срещала  от "Чучулигата "насам.
    Гласувах!

 
    И не само музиката и сюжета, и персонажите, и характерите на главните герои -всичко е много са на ниво , а как свършва само........Това като го изгледаш целия. Wink
   И аз установих ,че сцената на разсъбличането не съм я гледала и затова ти благодаря много , че я постна bouquet

  Ако искаш да слушаш всичките погледни на 1-ва страница на темата  им.Не ги чети  ако не искаш ,но там ги има.

 

  Чучулигата -Фериде.

           

 Красивата Мурка
   
         

  Незабравимата Селви/Тази сцена в ОК също беше орязана ,а беше много гореща loveuuu Two Hearts

           

# 679
  • Мнения: 75
  Себи ,музиката вече я имаме,от там дето каза.

       Филма с румънката бил готов ,заснет за 5 дни.

Фе си променила цвета на очите.

# 680
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте дргоценни мои!   Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ви за всичко, което споделяте  Hug Heart Eyes


Здравейте на всички тук
            Ауу, кафе ,кроасани и легло ,голямо ,много голямо....ех ,какво голямо легло....ти да не си под влияние на клипа???
      Себи ,много е хубава музиката във филма,има 4-5 песни които са страхотни.В търсене на инфо. за музиката имаше публикации ,че е награждаван за музика и цялостен пакет ,музика.В този клип от 40-та серия песента е една от най хубавите,затова го постнах и забелязах че цялата сцена от клипа не е показана във филма ( изрязана е ),до половината е ,и серията свършва,така че в клипа виждаме повече.
                      https://www.turkiyegenclikodulleri.com/

Култа,навремето, когато вървеше първото излъчване на Любов под наем, серията завърши с краткия вариант, заради, предполагам, ранния час на излъчване. Но късно вечерта, доста след края на серията, ни зарадваха с тази интернет версия на сцената. Музиката в сериала наистина е много свежа и приятна, като и самия сериал.
Аз малко те побърках с това мешано изпращане на сериите, ама ти ще ми простиш  Wink

А сга какво - намериха нов косур на Фе - била си сменила цвета на очите (това за пръв път го чувам, ама си мисля, че няма да е за последен  Joy). Само така - според случая и нов цвят на окото. На нейно място ще си направя двете очи с различен цвят - още по-предизвикателно би било  Joy Ама тя не е такъв човек., а е много умерена и премерена.

# 681
  • Мнения: 75
mama_an_ji  ,
много благодарности за „мешаното изпращане„на сериите,няма за какво да ти прощавам,само мога да ти благодаря, ,иначе нямаше да ги видя и наистина музиката е много добра. И тоя клип от 40-та серия е много добър.
   Фе -то и да си направи различен цвят очите ,(както навремето Дейвид Бауи ,едното зелено,другото кафяво ) ние пак ще си я харесваме.

# 682
  • Мнения: 14 513
        Здравейте Hug Hug Hug


    Това сега Фе ли е  newsm78 Не ми прилича много на нея ама знае ли човек?




    
Мами Heart Eyes
  
Култа пробвай от кук да изгледаш всички серии

  http://www.videoclip.bg/watch/625115_lyubov-pod-naem-55-ep-bg-sub-2-2
  http://www.videoclip.bg/watch/625115_lyubov-pod-naem-55-ep-bg-sub-2-2
  Малката героиня от новия филм .

 
 

  Колкото до румънката и има ли ревност там - НЯМА!
  Би били обидно и за двамата .Бу да хареса  и се зазяпва  по толкова семпло същество, а Фе да   го    
унижава  като ревнува от нея.Тя има по-важна работа в момента Wink

    

   Сега отивам до Мелник  и като се върна ще  пийнем нещо Wink

   Приятен ден bouquet

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 19:24 от sebilMM

# 683
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!   Hug Heart Eyes

СебиHug Heart Eyes

Филма ми "понамирисва " като да има и отвличане. Thinking Като гледам облекчената физиономия на героя на Бурак от кадъра с прегръдката  Thinking

# 684
  • Мнения: 75
Себи , това определено не е Фе на снимката , такова чело и такива бузи ,тя няма,мерси за сайта ,ще видя какво мога да гледам,но маммето ми изпрати всички серии с изключение на 61 -ва и ще я гледам там.
Като ходиш до Мелник ,ходи до Роженския манастир,на 3 км. от Мелник,най стария на балканите,уникално село е Рожен и манастира,казвам го щото имаме къща там.

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 15:20 от kulta

# 685
  • Мнения: 14 513
                   

   wavey wavey wavey

Мами Heart Eyes ти знаеш колко си изпати Бу ,набеден в какво ли не та сега изобщо не се учудвам


от такива моменти .Ти къде видя сцената , че май съм изпуснала нещо,

КУЛТА ходила съм много пъти до Роженския  манастир и винаги съм усещала позитивната енергия която се излъчва  там.Днес е изморих с тази патерица ,а и духаше силен вятър така ,че вече си почивам в хотела.

  Днес пробвах в Ютуб и като изписах Любов под наем бг суб 61 се получи.Пробвай ако искаш.

      Сега ви черпя с чаша мелнишко вино.

                   


                   

   Рускините се чудят какво казва Бу за Фе/срещнах заглавие съперничат ли си двамата като модели?/


                                 https://vk.com/video434073955_456239062?list=d9909ed4e6eed48b1b

     
     

# 686
  • Мнения: 3 183
Привет на всички! Hug

Аз продължавам да пътешествам. Stuck Out Tongue Winking Eye От прекрасния Катар, сега съм в Индия. На границата на шока и ужаса съм. Hushed Докопах се до интернет и ви изчетох. Ще ви следя, когато мога. Ако има новини за Буфчетата пускайте ги. Hug По нататък пак ще пиша. И няма да се оплаквам, обещавам! Тук благодарим на оня горе, че сме се родили в България, а не в Индия. Grinning Само едно ще кажа, опознай света, за да обикнеш родината си! Чао за сега! Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 14 513


                     


              Хей МИМИ Hug не е  честно , аз се кисна с кьопави пенсионери и не се оплаквам , а ти си в ДРУГ СВЯТ изживей го на макс -дори странните индийци сигурно имат  чар и странна миризма и омазани с кокосово масло коси./Работила съм с индийски лекари  преди години/
Историята , им . будиските храмове са забележителни.... Ако имаш възможност  помоли се на БУДА /има големи уши за да чува молбите , а Шива  е с многото ръце.
   Радвам се за теб ,че ще се докоснеш до тази култура.Рядко човек има подобна възможност Hug


   А тук  .  затихват  вълненията около зашеметяващата  фото сесия на БУ и сме в очакване на бомба от ФЕ .Винаги когато се закроти  ,избухва нещо , я нов проект, я фотосесия .Мисля до 6-ти април да сме наясно newsm78

                       

 

# 688
  • Мнения: 75
Себи ,всички серии на ЛпН са получени и сега остава да ги изгледам докрая,после ще си кажа мнението ,Дефнето е много завеяно и това е 
 големия й чар.

# 689
  • Мнения: 14 513



     Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да сложа кафе за отскок и после по моите задачи.

             


  КУЛТА гледай и споделяй,а аз харесвам Йомер/Баръш повече като влюбен и в ръце с дете Страхотен!

             
             

   Приятен ден bouquet



 

Общи условия

Активация на акаунт