Някой има ли опит - на палатка с малки деца?

  • 5 948
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Миналото лято бяхме в к-г " Златна рибка ", плащахме около 12 лв. на ден за 2-ма възрастни newsm27  newsm27, 1 дете ( на 3.5 год.) smile3540 и 1 кола.
Не се палща за палатка (защото на някои места има и такава такса ).
За двама възрастни,тинейджър на 13 и дете на 2 години колко ще ни излезе там?

# 16
  • Мнения: 2 751
На Калоян първото му море беше на 4 мес, на к-г Градина, на палатка  Sunglasses беше супер.
Миналата година пак ходихме, беше по-трудно, защото го беше страх от морето в началото, а и му растяха кучешки зъби.
Тази година, живот и здраве, ще му е 3та година на палатка  Sunglasses
Твоите деца са големи, много ще им хареса. По цял ден са на плажа.  Laughing
мисля, че тази година на Градина, на 2ра линия ще струва 20 лева за всичко-за вас, палатка, кола и застраховки.

# 17
 newsm78 знам ли, около 10-11 лв. на нощ. Но е възможно да са променили нещо около плащанията. За малки деца имаше някаква отстъпка.
 Само да предупредя, че миналата година в къмпинг "Златна рибка " и"Смокиня' събираха личните карти на всички почиващи там (освен ако не си предпалтиш нощувките- ние платихме за 2 нощи и така си спасихме документите, след това стояхме там о6те 5-6 дни, които платихме на тръгване ).
Баните и тоалетните бяха  Sick иначе има магазин за хранителни стоки, ресторант, сергия за плодове. Голяма поляна и много дървета, под които да се опне цял катун.
 

# 18
  • Мнения: 3 537
Имам лош спомен за големи опашки на чешмите. LaughingОще ли е така?

# 19
  • Мнения: 2 751
Имам лош спомен за големи опашки на чешмите. LaughingОще ли е така?
За банята-да, но за чешмите, не  Wink

Общи условия

Активация на акаунт