Какво е мнението ви за името Веляна ?

  • 7 780
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Момичета, какво е мнението ви за името Веляна ?

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 15:53 от AnMary

# 1
  • Мнения: 18 562
Не ми харесва. Ако е Вилиана или Велиана, по-добре.😊

# 2
  • Мнения: 2 761
Не ми харесва. Ако е Вилиана или Велиана, по-добре.😊

На същото мнение съм и аз.

# 3
  • Мнения: X
Какво да мислим? Не ми харесва, но ми е неутрално, не ми изглежда толкова странно.

# 4
  • Мнения: 8 906
Момичета, какво е мнението ви за името Веляна ?
Измислено е, а не е по-хубаво от Велина или Вела. Това са двете имена с в и най-близко до Веляна, които харесвам. Ако държиш на сричката -ля -  Деляна, Диляна.

# 5
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Момичета, какво е мнението ви за името Веляна ?

P.S: Мартин е прекрано име Simple Smile

Никак не ми харесва Close

# 6
  • Германия
  • Мнения: 3 434
На мен ми звучи много измислено, не ми харесва

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 14 512
Бива според мен. Не е измислено, имало е някога име Велян, има и фамилно Велянов.
Но в днешно време, понеже май отдавна не се среща, наистина ще звучи малко странно, както показват и другите мнения в темата.
Май и на мен повече ми харесват Вела или Велина.
Вилиана не ми харесва.

# 8
  • Мнения: 4 518
Аз не си падам по имена, които могат да бъдат объркани(момичето да си казва името, а другите да не знаят "я" ли е, "иа" ли е. Харесвам Велизара, Велина и Владимира. И трите имат галени имена и стават за сладко бебе, за сериозна дама и за баба.

# 9
  • Мнения: 138
На мен ми харесва. Интересно е.

# 10
  • Мнения: 5 376
По-добре Велина.

# 11
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 289
Веляна е старо славянско име.Интересно е и рядко срещано.На мен ми харесва .

# 12
  • София
  • Мнения: 149
Велина ми харесва много повече. Вияна/Виана, Ваяна, Вая...

# 13
  • Мнения: 12 153
И на мен ми е по-скоро неутрално. Не е странно, че като чета в другата тема какви имена дават хората на децата си свят ми се завива. Деляна и Биляна са близки по звучене и има известен риск да го бъркат, тъй като са по-познати. От друга страна в наши дни има такова разнообразие от имена, че вече май всичко се приема.
Веляна ми харесва повече от модерните Ваяна и Вая. (Да не се обиждат майките им, изразявам лично мнение) Най-важното е на вас да ви харесва, да го изберете с любов и детето да го носи с достойнство.

# 14
  • Мнения: 18 562
Мама Ру, за коя тема става дума?

Общи условия

Активация на акаунт