Той иска развод

  • 33 963
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Хора темата става абсурдна! Продължават неадекватните коментари! Това е последния ми пост! Каква репутация да си защитя!?!?Изобщо не ме интересува мнението на хора извън близкият ми семеен или приятелски кръг!Представих собствената си гледна точка ,защото мисля,че стойностните хора във форума(а не клюкарите нямащи си друга важна работа освен да цъкат в интернет и да се изказват ,,компетентно,, по семейните въпроси(драми) ще си изградят до колкото е възможно мнение по темата.Споделих на жена ми ясно и точно! Не съм увъртал! Няма да празнуваме заедно с родителите! Не съм и казал по-рано ...нима човек който обича не се надява до последно на някакво чудо!? Просто идва момент Х и това е! Защо съм се оженил ....!? Споменах изрично,че проблемите в началото липсваха или бяха минимални! Очудвам се,че някой хора намират нещо смешно в подобна ситуация!? Бил съм не грамотен....Ок щом така смятате..да допуснах някой грешки и неточности в текста от бързината(да не съм във форум за ядрена физика или правопис?!?) Бъди по-умна щом ти харесва усещането! Боже хора!!!! Сядайте си на Д-то и се стремете винаги към по-щастлив и пълноценен живот с хората които цените,а не се занимавайте с драмите на другите,като някакви професионални психолози...или поне се изказвайте адекватно и по възможност коректно и обективно...тц тц тц

# 256
  • Мнения: X
Спирам да пиша, защото всичко стана толкова грозно и смешно. Чувствам се гадно, че дори отворих темата. Последното нещо, което ще напиша е за секса, който така разчепкахте. За всяко нещо си има причина. Да, случвало се е понякога да не правим секс 2-3 месеца, например когато бяхме в болната му майка и я гледахме, понякога просто не съм имала желание поради стрес или други проблеми. Последните месеци когато искахме бебе  не е било рядко. Ходили сме на лекар. Просто опитите са малко. Жалко, че толкова бързо се отказа. Не ми се мисли ако трябваше да почваме някакви процедури.
Наясно съм, че този мъж не иска да е с мен. Писах във форума, защото имах нужда от подкрепа. Благодаря, на тези, които го направиха!

Последна редакция: пн, 25 дек 2017, 16:16 от Анонимен

# 257
  • Мнения: 18 983
Успех от мен!

# 258
  • Мнения: 6 982
Спирам да пиша, защото всичко стана толкова грозно и смешно. Чувствам се гадно, че дори отворих темата. Последното нещо, което ще напиша е за секса, който така разчепкахте. За всяко нещо си има причина. Да, случвало се е понякога да не правим секс 2-3 месеца, например когато бяхме в болната му майка и я гледахме, понякога просто не съм имала желание поради стрес или други проблеми. Последните месеци когато искахме бебе  не е било рядко. Ходили сме на лекар. Просто опитите са малко. Жалко, че толкова бързо се отказа. Не ми се мисли ако трябваше да почваме някакви процедури.
Наясно съм, че този мъж не иска да е с мен. Писах във форума, защото имах нужда от подкрепа. Благодаря, на тези, които го направиха!
Успех и от мен, Амелия!
Преди включването на мъжа ти не можех да изкажа категорично мнение, но сега определено смятам, че заслужаваш повече и всъщност тази раздяла е за добро - за да срещнеш стойностен човек, с когото ще имаш нормални взаимоотношения и ще бъде на твоето ниво.

Ако темата те натоварва вече, пиши на модератор да я заключи.

# 259
  • София
  • Мнения: 5 775
Има нещо много гнило в тази тема.
Почвам да си мисля,че авторката има раздвоение на личността.
Redbullboy или какъвто беше там никът,изобщо за какво се регистрира,като не го вълнува чуждото мнение и като е решил,нищо че уж след Коледа щеше да решава.
От всички отговори на авторката или е драма кралца, или е пръзалка темата,или има други сериозни приблеми, но не с мъжът си.

# 260
  • Мнения: 9 050
Случва се човек да спре да обича другия като любовник, а да продължи да го приема като приятел. Но това, последното, хич не е причина за оставане в брак.
Не бих останала във връзка с човек, който не желае да бъде интимен с мен и основна цел му е да бърше прах и върти парцала. Съжалявам, но отношенията между мъжа и жената не се заключават върху едната хармония и разбирателство единствено - ако сте на по 60 години - ок, но когато съм в разцвета си искам истински емоции, а не полужива връзка.
Напълно разбирам мъжа и смятам, че има пълното право да си търси щастието другаде.

# 261
  • Мнения: 33
Има нещо много гнило в тази тема.
Почвам да си мисля,че авторката има раздвоение на личността.
Redbullboy или какъвто беше там никът,изобщо за какво се регистрира,като не го вълнува чуждото мнение и като е решил,нищо че уж след Коледа щеше да решава.
От всички отговори на авторката или е драма кралца, или е пръзалка темата,или има други сериозни приблеми, но не с мъжът си.
не е много коректно да търсите под вола теле. Мисля ,че ясно и категорично се изчерпа тая тема. И не е редно да се хвърлят камани и в нейната градина......имайте малко уважение към ситуацията в която е.

# 262
  • Мнения: 108
А на мен винаги ми е бил интересен феномена да се ожениш за човек, с когото не искаш да си лягаш. Не знам за какво е нужно да си го причиняваш, че и на другия.

Съгласна съм с теб принципно, но с едно голямо НО...не мисля, че този феномен се получава умишлено...
Просто понякога хората изстиват един към друг, защото се оказва, че не си пасват по други параграфи...
Това просто няма нищо общо с либидото...









# 263
  • Мнения: 108
Хора темата става абсурдна! Продължават неадекватните коментари! Това е последния ми пост! Каква репутация да си защитя!?!?

Не целя да ви обидя, смея да твърдя и че и другите нямат такива цели... Само вие двамата си знаете за какво иде реч...Вземете се разберете без форуми...търсете и двамата щастието...очевидно няма да е един с друг...но подкрепете жена си в раздялата... Пък после търсете...вие сте нейното семейство все още...и е нормално, че и е гадно...сега...след вашата новина... Яено не ви се получава заедно...разделете се културно...ще намерите и двамата своят път и човек... Желая успех догодина и на двама ви..всеки има право да бъде щастлив и обичан...

# 264
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ами те имат брак от 2 години, а са заедно от 5. Не конкретизират от кога е проблемът, но оставам с впечатление, че е от много, много време.
Аз това омръзване не го разбирам така или иначе, със съпруга ми се заедно от доста години и всякакви емоции е предизвиквал в мен, но омръзване... б@си, може да ми омръзнат вещи, дейности, дори работата. Отношенията между хората ги разбирам по друг начин.
Но да, сексът си е секс и се предполага, че се жениш за човек, който първостепенно те привлича и сексуално. Да си в брак с най-добрия си приятел не е за всеки темперамент.

# 265
  • Мнения: 32 494
Има нещо много гнило в тази тема.
Почвам да си мисля,че авторката има раздвоение на личността.
Redbullboy или какъвто беше там никът,изобщо за какво се регистрира,като не го вълнува чуждото мнение и като е решил,нищо че уж след Коледа щеше да решава.
От всички отговори на авторката или е драма кралца, или е пръзалка темата,или има други сериозни приблеми, но не с мъжът си.
не е много коректно да търсите под вола теле. Мисля ,че ясно и категорично се изчерпа тая тема. И не е редно да се хвърлят камани и в нейната градина......имайте малко уважение към ситуацията в която е.


Коректно е. Не може да пускаш тема и да очакваш само подкрепа, без да се появят въпроси, а също и мнения и то всякакви.
Всичко беше наред, докато не се появи мъжът да хвърли светлина и хоп... изведнъж някак си нещата станали грозни.
Ами грозно е такива неща да се разискват във форума, но тя сама си е пуснала темата. А проблемите им е трябвало да бъдат обсъждани не тук, а между тях си.
Чак раздвоение на личността едва ли има авторката.
Дали е пързалка темата също не мисля, ама не съм сигурна вече.

# 266
  • Мнения: 33
Така де ,но след като и двамата излезнаа с крайна позиция не е много редно да се предъвква....... ясно е че и двамата четат последните коментари......и повярвайте не им помагаме особенно да доведат нещата докрай по нормален начин. Те приключиха с темата и е нелогично да продължаваме.....мое мнение.

# 267
  • Мнения: 108
Спирам да пиша, защото всичко стана толкова грозно и смешно. Чувствам се гадно, че дори отворих темата. Последното нещо, което ще напиша е за секса, който така разчепкахте. За всяко нещо си има причина. Да, случвало се е понякога да не правим секс 2-3 месеца, например когато бяхме в болната му майка и я гледахме, понякога просто не съм имала желание поради стрес или други проблеми. Последните месеци когато искахме бебе  не е било рядко. Ходили сме на лекар. Просто опитите са малко. Жалко, че толкова бързо се отказа. Не ми се мисли ако трябваше да почваме някакви процедури.
Наясно съм, че този мъж не иска да е с мен. Писах във форум
с, защото имах нужда от подкрепа. Благодаря, на тези, които го направиха!
[/qдuote]

Амелия, смятам, че това което ти написа не е грозно, смешно, или срамно. Смятам, че отговорите, които получи също не са! С цялото ми уважение към теб-не мисля, че беше наясно..но сега си... заради отговорите и това, че замеси и мъжа ти да види... Вече ти е ясно, че трябва да потърсиш друг път с друг човек...може да е по-хубав...не съжалявай за нищо.. Явно сте се обичали...просто вече е минало...
Желая ти успех..



# 268
  • Мнения: 6 982
Аз останах с впечатлението, че като цяло не правят секс рядко, а са се струпали по-специфични обстоятелства - живяли са с болната свекърва, например. Сега доколко са отиграли ситуацията смислено не мога да кажа, но определено не мисля, че някакъв период с по-малко секс е причина да се слага край на брака. Ако пък не е период, а винаги си е било така - то този човек е знаел за проблема - нали 3 години са били заедно преди да се оженят. От страстна жена с мерак за секс да се стигне до веднъж на няколко месеца... за такова нещо си има причина и ако двама души се обичат, то те не бързат спешно да се разделят, защото има проблем без поне да обмислят къде е първопричината за този проблем и как може да бъде преодолян.

Позволявам си да цитирам първия пост.

До сега не сме имали накакви сериозни проблеми, които не сме преодолявали заедно. Аз се чувствах много щастлива, обичана, питах го - и той казваше, че се чувства така.
....
 До преди 2 дни, когато той ми каза, че не се чувства щастлив..., че ако не се променя, щял да си намери друга.
....
Чувствата му се били променили, избързал със сватбата, не бил сигурен, чувствал се задължен от очакванията на родителите си, привличали го други жени, искал да изпита пак тръпката на влюбването, не съм била неговата половинка (макар, че съм покривала голяма част от критерийте му)...
....
ще решал след празниците.

Изобщо не ми се връзва с идеята за търпелив мъж, принуден да седи на сухо.

Скрит текст:
Разказвала съм, че това лято ни беше тежко с МП, защото се разболях от нещо, наподобяващо пневмония, но с неизяснен произход и боледувах над 4-5 месеца. През това време си правихме секс, но в много други важни за нас аспекти животът ни се промени доста. Бяхме много активни - ходехме по състезания, планини, почти не оставахме вкъщи... докато не се случи това и всичко се промени. Ами не е хукнал да си прави тъжни равносметки да ме зарязва за някоя по-здрава. Аз общо взето се оправих и постепенно влизаме в стария ритъм, но е трудно и постепенно. Нормалните хора в нормалните семейства се опитват да преодолеят трудните периоди и да решават проблемите, а не да бягат от тях.

Много ми е любпитно какво е мнението на basila и bgtatko след включването на мъжа. Мисля, че ще го обяснят по-добре. Wink

# 269
  • Мнения: 46 641
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт