Кафяво зацапване в 8 седмица

  • 3 195
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте в началото на 7 седмица прокървих и веднага отидох на доктор оказа се частично отлепяне на плодния сак  изписаха ми утрогестан и нош па 3×1 кървенето спря но на негово място се появи кафяво зацапване и много почнах да се притеснявам пазя леглото по цял ден и  ставам само до тоалетна на прегледа доктора каза че бебчо се развива нормално и  има сърдечна дейност но мен се пак ме притеснява това зацапване

# 1
  • Мнения: 399
Преди колко дни беше прокървяването? Да не би да е останала кръв в матката и сега да се чисти? Малко ли е? Бъди спикойна и си почивай!

# 2
  • Мнения: 9
Кървенето спря на втория ден след като започнах да пия лекарствата и се появи зацапването ту намалява ту се усилва

# 3
  • Мнения: 6 565
Силвия, при мен кафениковото зацапване (чисти се стара кръв, важното и да не е червена) продължи 12 дни, постепенно намаля, избледня и изчезна. Опитай се да си спокойна, спазвай предписанията на доктора и ще премине.

# 4
  • Мнения: 9
Говорих днес с доктора каза че не  е нищо притеснително и се по успокоих

# 5
  • София
  • Мнения: 1 928
Късно виждам темата, надявам се човечето в теб и ти да сте добре вече. Кафявото зацапване да е изчезнало вече и да няма стресови ситуации до края на бременността ти. 

# 6
  • Мнения: 8
Здравейте, не съм сигурна  дали моят случай  е за тази тема за което  се извинявам.
Мц  трябваше да дойде преди 10 дни повече от симптомите за бременност  са на лице, но аз реших да изчакам със теста за да не остана разочарована от резултата и вчера вечерта отидох до тоалетната и забелязах много слабо кафеникаво  течение придружено със леко розово. 
Обаче  тази сутрин  станах със нагласата да направя тест и какво  да видя кръв като на парцали и силни непостоянни болки  в корема. Уплашена  съм. Въпросът  ми е кръвоизлив, аборт или просто мц . Сега в това полужение мога ли да направя тест за бременност?  Благодаря  ви

# 7
  • Мнения: 9
При нас всичко вече окей и двамата сме добре и зацапването вече го няма

# 8
  • София
  • Мнения: 1 928
При нас всичко вече окей и двамата сме добре и зацапването вече го няма

много се радвам да го прочета, лека и безпроблемна бременност до термин пожелавам.

# 9
  • Мнения: 9
При нас всичко вече окей и двамата сме добре и зацапването вече го няма

много се радвам да го прочета, лека и безпроблемна бременност до термин пожелавам.

Много благодаря 😊😊😊

Общи условия

Активация на акаунт