Звездни компромати - част 347

  • 114 948
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 063
Нона винаги си го слага този потресаващ грим, все така си ходи.  Laughing

А номер 14, дамата с разтворената ризка, някоя си Боряна Георгиева била от партия „Воля”
Има някои нейни доста по-небрежни снимки.  Wink

Скрит текст:



Боже, какви депутати имаме!  Mr. Green

# 331
  • Мнения: 10 938
Абе вие сигурни ли сте, че не са фотошопнати снимките за по-смешно Simple Smile На места имам чувството, че главите не пасват на тялото (например на Нинова). Нона Йотова не знаех, че е депутатка. Тя пък що дири из парламента....По кой закон може да се впише нейното мнение? Баракова - Пипилявата много напълняла тая жена......Захариева по долнище на пижама. Пак се чудя дали не са фотошопнати тия снимки.

# 332
  • Мнения: 1 458
Пижамата е панталон със сигурност, дали не беше от Zara... Още една мода, която не възприех.
А Кунева? Какво си е мислила, докато е обувала нейния?

# 333
  • Мнения: 3 677
Нищо не са си мислили, не само Кунева.

# 334
  • Мнения: 2 883
Пижамата е панталон със сигурност, дали не беше от Zara... Още една мода, която не възприех.
А Кунева? Какво си е мислила, докато е обувала нейния?

И аз се сетих за него. Много ми харесва модела, но никога не бих  го сложила. Определено не е за всяка фигура и вкус.

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
А, да признавам, този много се набива на око.

Обаче и панталона на Меглена Кунева е шутовски, къс, широк, убиец.

# 336
  • Мнения: 6 417
Нона често разказва как била кръстена на Йовковата Нона, ама кой знае защо по документи си е Нонка.

# 337
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756


А номер 14, дамата с разтворената ризка, някоя си Боряна Георгиева била от партия „Воля”
Има някои нейни доста по-небрежни снимки.  Wink

Скрит текст:

Това не е ли Марешки ? 
Имаше интервю с дъщеря му преди време, доста скромно момиче. Останах с впечатлението,че е със съпругата си и си гледат децата....

# 338
  • Мнения: 3 677
Грешно впечатление ти е създал, или е било по изборите да се прави на верен съпруг. Той пак си гледа децата сигурно, но вобще не се криеше с приятелката си от години. Даже май живееха заедно. Освен да се е върнал при жена си, пак предизборно.

# 339
  • София
  • Мнения: 1 740
Харесва ми панталонът на г-жа Кунева.
Подчертава характера й.

# 340
  • Мнения: 7 134
Марешки преди години в едно интервю сподели, че жена му знаела за всичките му забежки, но му прощавала и го приемала такъв Rolling Eyes

# 341
  • София
  • Мнения: 6 063
Марешки е това, да. И да се е върнал при жена си приятелката му си е останала депутат от неговата партия.  Laughing

# 342
  • Мнения: 4 871
Тук Нинова
Скрит текст:
ми заприлича на Бойко с жълтата тениска 😂
Скрит текст:

Явно си я харесва, носи я всяко лято. 😀

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 01:10 от Spring is my season

# 343
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
Егасимус и Марешкия, значи...


Крум Савов се разписва  с много тъп и неуместен коментар спрямо дъщеря си.
В " На кафе" са гостували цялото семейство с все децата и играят набрала популярност игра. Разделят ги на 2 отбора,жена му със сина му,а него с дъщеря му и тъй като тя не можа да познае кое животно й обяснява, той се изцепи " как ми дадохте на мене момичето бе ... трябваше да ми дадете Крум... до сега 5 да сме познали " .
видео с тайминг

# 344
  • Мнения: 4 871
Ужасен коментар на Крум, наистина.😕 Макар и за майтап, да се изцепиш така пред детето и то в ефир.

И още нещо за модните гафове - коментират кройката на тоалета на Весела Лечева, но що за принт има като на бенгалски тигър 😫
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт