Здраве, щастие и догодина за ОКТОМВРИйската дружина - Тема 3

  • 42 371
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 639
Попринцип покрай моите неволи с алергивта осъзнах едно нещо което преди си мислех че е проблем при кърмено бебе. Ако ака веднъж на два ден е добър знак че всичко е наред, ако ака много и често значи нещо го дразни и съответно децата на АМ понеже млякото е пречистено и нищо не го дразни и акат рядко, а при кърмените понеже ядем всякакви неща и го дразни стомахчето....Това не значи че ако ака пп 3-4 пъти има алергия! Надявам се че правилно ме разбрахте

# 721
  • София
  • Мнения: 18 686
Последно прага гкедах е между400 и 500 лв. Като има възможност да се вземат 80% от детските надбавки ако се надвишава определена сума в упоменатата . Те явно преценяват. Аз се чудя дали да пускам. Не съм вземала никога досега.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 917
На мен най- големият ми разход в момента е за ам- хипоалергенно за 18,50 лв и за 3 дни заминава. Памперси купувам от разни продавачи във фейса, внос от Англия по 0.30 бройката ми излиза.
А нещо странично да ви питам- членувах в една октомврийска група, но явно са ме махнали, не я намирам, нд мк излизат публикации... нещо съм направила ли, за да ме изтрият...

# 723

Общи условия

Активация на акаунт