"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 3

  • 89 072
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 14 393
Здравейте, момичета!
Приятни, разтоварващи и позитивни почивни дни!

Димана, страхотни снимки!

От Instagram

Wauww👌❤️

Да продължа с тази визия:







Новини и от Амине:


Скрит текст:
Amine Gülşe'nin stresi büyük!Önceki gün sevgilisi Mesut Özil’i görmek için Londra’ya giden Amine Gülşe, stresli bir dönem geçirdiklerini söyledi.Magazin - 20.01.2018 08:00

Arsenal’li futbolcu Mesut Özil’le evlilik hazırlığında olan Amine Gülşe, önceki gün sevgilisini görmek için Londra’ya uçtu. Gülşe, evlilik planlarıyla ilgili soruyu yanıtlamak istemedi. Oyuncu, “Arkadaşlar çok fazla konuşmak istemiyorum. Stresli bir dönem geçiriyoruz" dedi.

Разбрах само, че е заминала в Лондон при годеника си  Mesut Özil, но за какъв стрес става въпрос.... (който може да помага с превода)

Фемииии, давай новини за Толга и участието му в Star Life, че аз нищо не откривам!

# 452
  • Мнения: 6
Здравейте момичета , искам да попитам този линк към сериала , който сте посочили в gledaet-tv.ru, сериите от втори сезон ли са с руските суб.. понеже на мен не ми се зареждат клипчетата дава ми черен екран и нищо само при мен ли е проблема или ? И има ли къде другаде да гледам сериите напред с някъкъв превод било руски или английски , аз сега гледам сериите, които качват от voyo, но те не са кой зн колко напред от твзи по тв.. благодаря предварително.

# 453
  • Мнения: 119
Здравейте Flowers Rose

Елмаз пак успя да се издъни и да направи грешните неща. Джахит беше прав като ѝ каза, че тя си е просто такава, тя си е тя! Неповторим егоист!
Нещото, което аз не мога да си обесня е защо всички искат да се тикат в една къща и да бъдат на едно място?!?
Родителите на Елмаз очакват да бъдат пълноправни членове на фамилия Козан... Някакси ми се губи логиката.
Едва ли не Козан са им длъжни, защото видиш ли дъщеря им е бременна. Добре, да се погрижат за Елмаз, да се съберат с Джахит, да си живеят заедно, но защото и те трябва да бъдат при тях?
Аз ако бях веднага се съгласявам на предложението на Джахит да наеме къща.

Сцената с помятането на Иджлял беше много ппвърхностна и някакси недоизмислена. Мое мнение!
Тя кърви, едва стои права, а Ийт няма да ѝ обърне внимание...
И пак тандема майка-дъщера кроят пъклени планове как да сключат по-бързо брак Ийт и Иджлял.
Що за болен мозък трябва да си всячески да се опитваш да обвържеш детето си с човек, който не го обича, а и няма да заобича?!? Хубост насила не става!

# 454
  • Мнения: 27 938
Eмииии  Hug Flowers Sunflower и аз  нямам инфо  за предаването . Рускините са като ракети  ако има нещо ще го сложат


 кво клю открих  Mr. Green

Цитат
Мурат Далкылыч на дне рождении сестры Ханде Эрчел - Гамзе. Похоже, все слухи о романе певца и актрисы правдивы

# 455
  • Мнения: 14 393
Феми, благодаря за новината!  Аз пък попаднах на интересни коментари!

„Толгахан в поредицата „Черната перла“ играе, без да влага чувства. Ако не ви харесва сценария, тогава защо сте се съгласили, а не се оттеглите? Исках да видя професионална игра. Няма да видим.“


„Ако погледнете Толгахан в другите телевизионни сериали, можете да видите, че на лицето в „Черната перла“  няма емоции. Изглежда тук има пръст  Алмеда с нейната любов към пластичната хирургия.“




Да дойдат при нас, за да се наслаждават на емоции.

# 456
  • Мнения: 27 938
  Не знам как играе Толга в Черна Перла  , защото не го зяпам .  С  Хандето  е чок зор  Joy чудя се как още не е окапало дизито , какъв е рейтинга ?

 Героят му  богагаш ли е ?  Алмеда пластики ли си е прайла 

# 457
  • Мнения: 1 981
 Не знам как играе Толга в Черна Перла  , защото не го зяпам .  С  Хандето  е чок зор  Joy чудя се как още не е окапало дизито , какъв е рейтинга ?

 Героят му  богагаш ли е ?  Алмеда пластики ли си е прайла  

Феми, ето ти снимки на Алмеда , когато е участвала във "Великолепният век"




Ето си снимки и в по-късен етап, вече, когато е гадже с Толга. Вижда се разлика в устните, според мен е правила пластика или там нещо друго, каквото и да се нарича.



Тук пък е съвсем тунингована. Само дано не повлияе много на нашето момче, че няма нищо по-хубаво от красотата на мъж около 40-те.

# 458
  • Мнения: 27 938
 Димана , Мерси  bouquet

 Видимо се е барнала  Mr. Green Хората с пари са чудат как ги харчат !
 

 

# 459
  • Мнения: 1 981
Ето как е изглеждала Алмеда най-рано при албанските си прояви на манекенка.














Тук показват разликите


# 460
  • Мнения: 772
И носът на Алмеда е различен!Иначе е много хубава,в сегашния си вид ми прилича на Алина Боз(Хазал от ,,Твоят мой живот'').

# 461
  • Мнения: 27 938
   Носът на  новата мис Б- я  с пластичен хирург няма оправия  .  Що критики отнесе  Sick

 Толга явно няма против пластиките на жена си .

# 462
  • Мнения: 14 393
Диманааа,  таз албанска "хубавица" само ни загрозява страничката.

Пускам нещо наистина красиво.






Феми, аз също не гледам "Черна перла" и нямам представа. Просто си убивах времето с четене на коментари и разглеждане на снимки!

# 463
  • Мнения: 1 981
Диманааа,  таз албанска "хубавица" само ни загрозява страничката.

Пускам нещо наистина красиво.






Феми, аз също не гледам "Черна перла" и нямам представа. Просто си убивах времето с четене на коментари и разглеждане на снимки!


Еми ,вярно, обаче трябваше да покажа нагледно на Феми нейното предположение.
Алмеда наистина е доста коригирана, язък че е толкова млада, но нали е трябвало да се наложи в турските артистични среди   ooooh!, че да се забележи и от ергените Joy Joy JoyИ хоп, нашето момче насреща ooooh! ooooh! ooooh!дано децата им не приличат на нея, защото се вижда от снимките нейната истинска външност, която естествено  нея ще предаде на поколението си. Къде гледа този Толга не знам 33uu 33uu

# 464
  • Мнения: 676
Албанката е почнала  с нослето. Челюстта също е писана - като при Деми Мур. И брадичката е смегчена и за баланс- устните. Много добра работа на хирурзите. Ако не бяхте показали ранните снимки - нямаше да се впечатля толкова.

Общи условия

Активация на акаунт