Либидото... на омъжена жена

  • 111 444
  • 1 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Тия вицове са просташки. Не ги разказвайте никога пред децата си, дори като пораснат.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 412
С такова отношение си е цяло чудо, че изобщо ви докосват.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Вицът е просташки, ама аз не го разказвам пред децата си.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 3 603

Ако нещо харесвам по-малко от просташките вицове, това са хората без чувство за хумор...   Laughing

# 64
  • Мнения: 54 864

Изневериха ми 2 пъти в дългогодишна връзка. И двата пъти бях болна по-продължително.
Втория път изневярата не беше физическа....боля ме много повече.
Той имал нужди и обмисля дали да не ме смени, защото мен ме е нямало.
 (А е имало друга на линия, която му се е предложила).
И двата пъти моите здравословни проблеми така и не дойдоха на дневен ред за обсъждане.
Обсъждахме само неговите нужди.

Значи заглавието няма връзка с реалния проблем.
Една жена може да има либидо и пак да ѝ изневерят.
Също да има либидо, но пък да няма желание да е с конкретния мъж. Както и за мъжа се отнася същото.
Тук проблемът е изневяра, а не либидо.

# 65
  • Мнения: 22
Добре, не ви ли е малко неудобно като сте толкова сладки, но необективни.

Разбирам, че за всичко мъжете са виновни по теоремата на вината от Бгмама. Какъв е проблемът. Сексът замрял от битовизми. Надебеляхме. Това си е онова мое момиче все още. Сексът ни е много важен. Почваме се. Спорт и зравословно хранене и се лупаме по 2 пъти на ден. Другото на заден план. Готово. Пак сме си супер.

Обачееееее. Не си ли харесвал човека до себе си от самото начало физически, а предимно с материалния интерес... Виж, кофти ти е, разбирам те. Еми, съжалявам те. Хаха.

# 66
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Такива мъже винаги ще има. Ама да слагаш всички под един знаменател, че са само и единствено такива е меко казано ограничено. Докато има жени, който се хващат с такива и не си правят труда да опознаят човека преди да  се омъжат за него, ще има и такива мъже.
Не знам кое точно те наведе на мисълта, че слагам всички под един знаменател. Писала съм ясно и точно. По твоята логика излиза, че и мъжете, които се оплакват тук, не са си направили труда да опознаят жената, преди да се оженят за нея. Простичката истина е, че отношенията трябва да се поддържат, не може да си кажеш "а, ми тя/той вече ми е в кърпа вързан/а, та няма нужда да се напъвам" и да очакваш, че всичко ще си продължи, както е било, както и че нещо ти се полага по подразбиране от другия, защото го смяташ за своя собственост. Друга истина е, че някои мъже и понятие си нямат що е то хубав секс, още по-малко да предразположат жена си, ама се имат за голяма работа в секса и не щат да го проумеят, както е видно от мненията на писалите тук. Друго си е да запазят егото си, като обвинят жена си, че не щяла, ама удобно пропускат, че Казанова например е бил толкова успешен не заради самия секс, а заради уменията си да съблазнява и предразполага жените.

# 67
  • Мнения: X
Моля за мнения всяка за себе си.
Какво ви възбужда чисто теоритично и въпреки всичко, все пак имате си домашни задължения.
Например..като ви обръщат внимание, погалят ви по ръката...и тн и тн, говорите си за как сте се запознали или някакви такива по скоро не-физически неща...които ви предразполагат...
Говоря за тънкостите...а не за дебелащините..
Омръзна ми да слушам коментари от приятели, познати и непознати (мъже) как едва ли не всяка втора (да не кажа първа жена, е едва ли не фригидна).
Не щем да правим секс и това си е. Смех.
Мнението ми е базирано повече на чужди мнения, мъжки, имам доста приятели.
Но ми е тъпо и чисто в личен план.
Изневериха ми 2 пъти в дългогодишна връзка. И двата пъти бях болна по-продължително.
Втория път изневярата не беше физическа....боля ме много повече.
Той имал нужди и обмисля дали да не ме смени, защото мен ме е нямало.
 (А е имало друга на линия, която му се е предложила).
И двата пъти моите здравословни проблеми така и не дойдоха на дневен ред за обсъждане.
Обсъждахме само неговите нужди.
Но както казах-повечето ми мнения по темата са от чужд опит.
Затова и търся -чужд опит пак.

Не ме е страх от мнения несъвпадащи с моето...просто питам това животно "либидото на омъжена жена" какво е според вас си...
Смени си мъжа и приятелите-мъже.Не струват.
Потърси истински мъже, които знаят какво е връзка, любов, секс, приятелство и честност.
Средата ти е сбъркана, не ти.

Пп:отивам да чета темата....

# 68
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Зад етикета "фригидна жена" обикновено се крие отчаян вик.

# 69
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Зад етикета "фригидна жена" обикновено се крие отчаян вик.
Друго, друго се крие. 😆

# 70
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
уат?

# 71
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Бездарие, неграмотност, скапано отношение?

# 72
  • Мнения: 18 899
Ако хората гледат в различни посоки, всякакви желания може да си заминат. Аз самата в момента съм омъжена отскоро, съответно съвет не мога да дам. Мисля, че да имаш щастливо семейство с един и същи човек над 20 години скоро ще бъде геройство и подвиг голям. Wink

# 73
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Бездарие, неграмотност, скапано отношение?
Мда, отчаян вик на бездарен неграмотник, който не знае що са то нормалните сексуални отношения Grinning

Аз имах предвид нещо далеч по-първично от рода на: чуждите не ми пускат, сега вече и моята - собствената - не ще, па я съм си толко убав. Поне мама така казва всеки път.

# 74
  • Мнения: X
Simplifylive,

Ако един мъж често се сеща да прегърне жена си, да я целуне по нослето, да й каже, че е хубава, ако я отменя в едно друго, ако се сеща да й занесе чаша чай от време на време, да й намачка краката, ако я болят, да й стопли ръцете в своите, ако са изстинали навън в студа, да я разсмее... Ако на 8ми март освен цвете се погрижи за нея (например, направи й закуска, отмени я в домашните задължения, изведе я на разходка), ако използва ежедневните ситуации, за да я докосне - да сложи ръце на кръста й, докато мие чиниите, да й погали лицето, да я целуне по шията...  шанса да остане на сухо е много малък. Вярно, не е особено трудно, ама изисква постоянство, нали? И колко мъже познаваш, които са такива след 5-10 години? Моя, например, е такъв - ние сме заедно от 4 години. Пу пу, дано не се промени с времето.

И това определен тип мъже не го схващат - че всъщност не е чак толкова специално отношение, не е рицарство, поклони и подаръци, а просто нежно отношение като към любима жена, а не съквартирантка с привилегии.
Ама много те харесвам.....   Heart
За пореден път се убеждавам колко умна и страхотна жена си.
И напълно права.Да, това е "тайната", която всеки мъж трябва да знае и която прави една жена постоянно влюбена, искаща, желаеща и сексуална.
Такъв мъж никога няма да се "сдобие" с фригидна жена.


Скрит текст:
Първото нещо, което моят мъж прави всеки ден, влизайки в къщи след работа, е да ме прегърне през кръста и да ме целуне.Дори още без да е съблякъл якето си....понякога просто лека целувка, понякога по-...сочна.
Понякога започва да ме "сваля и предразполага" още през деня, обаждайки ми се по телефона просто да се чуем...без дори една секси дума да изрече....дори едно елементарно "Как си сега?Какво правиш?" казано с определена интонация, навежда на определени мисли.
И не, никога не сме правили телефонен секс.
За протокола, над 50-годишни, в брак от почти трийсет години, секс 2-3 пъти седмично.
И не, не става с грубости, изисквания, натъртвания, намилания и обвинения.
Иска се да има налични любов, уважение, зачитане, искреност и познаване на другия.

Общи условия

Активация на акаунт