Отговори
# 15
  • Мнения: 4 862
Както всяка жена и мъжа трябва да се грижи за хигиената си и да използва съответните продукти, но за мъже разбира се... Не може без афтършейв след бръснене, крем ако е суха кожата, рол-он или сух дезодорант и накрая парфюм... Всеки избира според вкуса си, но трябва да се слага дискретно, защото някои мъжки парфюми са доста силни, натрапчиви и тежки... Младите мъже използват по-леки миризми, по-дискретни и не е необходимо да се усеща от 100 метра, всичко трябва да има мярка... Laughing Най-неприятна е миризмата на пот, на това най-важно според мен да се обърне внимание... Това може да отблъсне всяка жена... Wink

# 16
  • Мнения: 374
Много харесвам бузите на мъжа ми след балсам за след бръснене. Едни меки, меки, идва ти само да ги целуваш. Миризмите на афтършейфовете ми са остри на мен, отблъскват ме. Не харесвам и парфюм на мъж. Както и на жена, всъщност. Но рол он под мишниците е задължителен.

Общи условия

Активация на акаунт