Кога да започнем да четем книжки на децата си?

  • 3 810
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 798
Когато детето поиска и прояви интерес. Моя син в секундата в която взема някоя книжка да 4ета, ми я изтръгва от ръцете и запо4ва сам да си я разглежда. Не иска, какво да го правя. Ве4ер само го прелистваме и той ме изпитва Mr. Green. Така е засега. Ина4е ходим в книжарниците с голямо удоволствие и той си избира книжки. Надявам се 4е 6те има моята любов и пристрастеност към книгите Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От около половин година насам чета книжки на Мони. Но едва преди 2-3 седмици, тя започна да се заслушва (сега е на 2,2 г.) и да иска да й чета вечер преди лягане.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо много обича да разглежда книжки и аз да му разказвам по тях.....но да седне да изслуша цяла приказка няма търпение.
Когато започне да проявява по голям интересн ще чета и по големи книжки от тези с две ,три странички:)

# 18
  • Мнения: 4 406
започнах  да чета когато беше на годинка, но установих ,че не му харесват всички книжки- предпочита мерена реч, така че му подбирам приказки в стихове. любимата му е за Мързелан и Мързеланка, даже ми помага вече, научил е няколко думи и чака като стигна до съответната реплика, и я казва с мен
не приема никой друг да му чете- само мама

Общи условия

Активация на акаунт