МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 257
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 879
Денси, Ел, благодаря ви! Blush
Ел, точно от твоя Инстаграм разбрах за нея и много ми хареса, та реших да попитам.

# 181
  • Мнения: 7 569
И на мен малката Heat палитра ми допадна. Голямата така и не я купих - твърде много все сходни цветове. Малката е с половината цветови и някак по-кохерентна ми се струва и цветовете в нея действително са различни. Мисля, че след 2 седмици излиза в САЩ. Тоест да я чакаме тук най-рано след 3 месеца.

# 182
  • София
  • Мнения: 1 611
Датата за Европа е 1 март.

# 183
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз съм се повредила. Пак не ме грабва. Joy

# 184
  • Мнения: 5 001
Много ми харесва тази палитра, такива топли цветове нямам. Имам Нейкид, Бейсик и Бейсик2 и само тях ползвам.

# 185
  • HH
  • Мнения: 3 257
На мен ми прилича на едната от малките палитри на Худа, само че в нея има и блестящи цветове.

# 186
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Oh, че е прекрасна! Ще си я взема - не съм изпуснала от ръце голямата откак я купих, на някои цветове им се вижда пана отдолу вече! Нямам спомен откога такова чудо не ми се беше случвало, но всички тези топли греещи цветове са като за мен правени, въпреки че дъртата консерва в мен се противи на светлите блестящи...
И четката и ми е супер удобна, което също ме учуди!
https://www.glamour.com/story/urban-decay-petite-naked-heat-palette

# 187
  • Мнения: 13 625
Прекрасна е малката Heat. И аз я искам Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 2 323
На мен ми прилича на едната от малките палитри на Худа, само че в нея има и блестящи цветове.

Имам малката на Худа, ще изчакам да излязат поне суочове на Хийт ню-ню и пак ще пиша, но на първо четене - няма дублиращи се цветове.

# 189
  • варна
  • Мнения: 679
А новия фон дьо тен на Диор Форевър Ъндъркавър зареден ли е?

# 190
  • Мнения: 248
Наистина ли и при нас са пуснали в Sephora тоника на Pixi? Open Mouth

# 191
  • Мнения: 7 569
Май го мернах в Сефора. Но няма други неща на Пикси.

# 192
  • София
  • Мнения: 3 857
Май го мернах в Сефора. Но няма други неща на Пикси.

Да, аз също се разочаровах, че само тоника са заредили, а имам желание да пробвам другите продукти, но не можаха да ми отговорят ще ги има ли и кога.

# 193
  • Мнения: 248
Според мен щом са заредили тоника може по-нататък и други неща да заредят. А цената каква му е? Някой има ли отзиви за него?

# 194
  • Мнения: 31 206
20- тина лв. е малък размер.
Има го фон дьо тена на Диор. Купих си хайлайтъра /има още два в Леро/ и взех проба от фон дьо тена. Ще си купя и лилавото холо червило и по- тъмния мат от новите на Диор.

Общи условия

Активация на акаунт