МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 320
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 875
В Сефора са заредили пролетната колекция на Диор и новия Пойзьн гърл.Купих хайлайтъра - жесток!

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Ахам,Века харесва ли ти новия Пойзьн гърл,благодаря.Yum

# 167
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Какво има от пролетната на Диор? Хайлайтерът само Holo gold ли е   или е зареден и Holo pink? Лаковете има ли ги?

# 168
  • Мнения: 31 315
Страхотен е хайлатъра да. И аз ще го купя. Харесва ми и розовата петица палитра и някои от продуктите за устни. Колекциата на Диор, за разлика от тази на Шанел е страшно хубава тази пролет. От Шанел съм страшно разочарована, за първи път от години не си купих абсолютно нищо от тяхна колекция и това ме натъжава.

# 169
  • Мнения: 13 627
Holo Pink има ли прилика с последните Еxtra Dimension скинфиниши на MAC? На снимки не можах да го преценя добре. Струва ми се, че е с перлен финиш...Confused

# 170
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Има ли го, Жаки?

# 171
  • София
  • Мнения: 3 875
Какво има от пролетната на Диор? Хайлайтерът само Holo gold ли е   или е зареден и Holo pink? Лаковете има ли ги?

Хайлайтърът е Holo gold.В кутийката е с кабуки четка.Бяха 3 броя, аз взех един, доколкото разбрах някой поръча другия по телефона и остана само един, за който предполагам също,че е купен.Хайлайтърът е невероятно красив, нанесен на кожа има прекрасен бледорозов финиш.Лаковете не са заредени.Новите Lip glow също са заредени и новите фон дьо тени Камуфлаж.Двете палитри петици също са заредени и лично на мен едната много ми хареса.

Bright Crystal, новия Пойзън гърл Неочаквано на мен ми хареса.Вярно е,че все пак първи тест, но аз бях с Френската целувка на Герлен и някакси бях настроена точна на такава младежка, жизнерадостна и усмихната вълна.Започва като дъвка от детството, но след това се изменя и е приятен, ненатрапчив аромат.За разлика от предишните две Отровни момичета в този нищо не ме издразни.Ще го понося пак, не твърдя,че е уауу, но е нещо много младежко и освежаващо.

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 16:38 от veka

# 172
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря. Holo gold го имам от седмици и много го харесвам, но много исках и лаковете и Holo pink ( диамантът в колекцията ).

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Благодаря ти, Heart Eyes bouquet аз съм заклета фенка на първообраза,едт също ми харесва до някъде,но ми е някак размит и безхарактерен.Ще пробвам и най-новия.

# 174
  • София
  • Мнения: 3 875
Благодаря ти, Heart Eyes bouquet аз съм заклета фенка на първообраза,едт също ми харесва до някъде,но ми е някак размит и безхарактерен.Ще пробвам и най-новия.
Зная, че си фен, спомням си.Аз пък съм фен на Пюр пойзън и на Пойзън.В началото всъщност новото Неочаквано Отровно момиче много ми напомни на Пойзън, но за съвсем кратко, съвсем различни са след това.Както и в новия липсва, онази дразнеща мен лично цитрусова нотка в началото, която фигурира в първообраза на Отровното момиче.Тествай го, мисля че има шанс да ти допадне за всекидневно носене с оглед на настъпващата пролет.Направен е да се хареса.Flowers Hibiscus

# 175
  • Мнения: 13 627
За мен Диор много се изложиха с имената. Какво е това Poison Girl....a пък за Unexpected да не говорим. Rolling Eyes  Парфюмната версия я купих, защото за момент ми се стори, че долавям капка от оригинала, който обожавам.

# 176
  • Мнения: 6 900
Има ли малката палитра Heat на Urban Decay в Сефора? Не мога да намеря информация, а и тук четох три страници назад. 

# 177
# 178
  • София
  • Мнения: 1 611
Има ли малката палитра Heat на Urban Decay в Сефора? Не мога да намеря информация, а и тук четох три страници назад.  

Тя още не е излезнала.

# 179
  • Мнения: 2 323
От вас научавам, че има мини палитра.
Като идея ми хареса много, като изпълнение съм изненадана обаче. Всъщност не съм де - цветовата селекция на Ърбън Дикей - поне в Нейкид палитрите, винаги е била ориентирана към твърде сходни цветове, с които се постига мацаница. Пардон, да го наречем гръндж смоуки, чувам, че е модерно.
Тази палитричка изненадващо ми допада много! Съжалявам само, че блестящият цвят е доста бейсик, надявах се да са включили някой от средните два прекрасни.

Пък и точно тези дни се замислям, че нямам достатъчно сенки за подобен еднороден опушен грим, освен да го приема за знак от съдбата ли... Grinning

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 22:27 от bambinnah

Общи условия

Активация на акаунт