МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 359
  • 737
  •   2
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 901
Има ли инфо кога ще дойде прословутата peaches and cream колекция? Изчаках се!

И аз така, тази палитра от есента ми е голяма любов! Една от любимите ми блогърки току-що й направи ревю
Скрит текст:
. Не разбирам защо й в Култ бюти я няма още  newsm78

# 151
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Защото е ексклузивна само за Сефора и сайта на ТФ. Няма да я има колекцията в култ.

# 152
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Момичета, някой има ли впечатления от червилата на Charlotte Tilbury, харесах няколко цвята  Flutter

Интересува ме най-вече като консистенция и издръжливост как са. От известно време устните ми са много капризни и не понасям червила които се "впиват" в кожата Tired

Като цяло сякаш единствено тези на Шанел ми останаха като поносими, но ми се иска да пробвам и нещо ново  Crazy

# 153
  • София
  • Мнения: 901
Защото е ексклузивна само за Сефора и сайта на ТФ. Няма да я има колекцията в култ.

О, не знаех, мерси! Дано да я заредят в нашата Сефора  Praynig

# 154
  • Мнения: 7 615
Във френската Сефора вече са заредили матовата прасковена палитра, фдт и другите неща от серията. Жалко само, че купуването с превозвач от там е толкова сложно.

# 155
  • Мнения: 31 382
Момичета, някой има ли впечатления от червилата на Charlotte Tilbury, харесах няколко цвята  Flutter

Интересува ме най-вече като консистенция и издръжливост как са. От известно време устните ми са много капризни и не понасям червила които се "впиват" в кожата Tired

Като цяло сякаш единствено тези на Шанел ми останаха като поносими, но ми се иска да пробвам и нещо ново  Crazy
Аз имам, харесвам го. Не знам какво имаш предвид под впиване. Не ми изсушава устните на мен.

Смятам, че ще има всичко от Прасковите в Сефора. Чакам с нетърпение матовата палитра, жестока е. Мисля за нея постоянно.

# 156
  • София
  • Мнения: 1 611
Много е хубава матовата прасковена палитра на ТФ. И тя, и новият златен шоколад.

Купих си в деня на излизането новата спирала на Бенефит. За сега не съм особено доволна. Трябва да видя как ще се "развие" тушът. Много наслоява и слепва бая. Не ми харесва дръжката - дълга и нестабилна, което я прави странна като усещане в ръката.

# 157
  • Мнения: 7 615
Елле, от къде купи матовата прасковена палитра?

# 158
  • София
  • Мнения: 1 611
Такова ми е впечатлението от всички клипове и ревюта Relaxed

# 159
  • Мнения: 7 615
О, да, и моето. Нямам търпение да я пробвам тази палитра. От поста ти реших, че вече си я тествала.

# 160
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Скрит текст:
Момичета, някой има ли впечатления от червилата на Charlotte Tilbury, харесах няколко цвята  Flutter

Интересува ме най-вече като консистенция и издръжливост как са. От известно време устните ми са много капризни и не понасям червила които се "впиват" в кожата Tired

Като цяло сякаш единствено тези на Шанел ми останаха като поносими, но ми се иска да пробвам и нещо ново  Crazy
Аз имам, харесвам го. Не знам какво имаш предвид под впиване. Не ми изсушава устните на мен.


Благодаря, densi  bouquet Под "впиване" има предвид точно консистенциите които изсушават и се врязват в линийките Peace

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз имам две червила на Charlotte Tilbury,не ми изсушават също,много са хубави и трайни ,но при мен много малко червила не са трайни.

# 162
  • Мнения: 195
Купих си в деня на излизането новата спирала на Бенефит. За сега не съм особено доволна. Трябва да видя как ще се "развие" тушът. Много наслоява и слепва бая. Не ми харесва дръжката - дълга и нестабилна, което я прави странна като усещане в ръката.

И аз вече два дни я нося и честно казано - разочарована съм. Надявам се като поизсъхне малко да стане по-добре, защото за момента положението е трагично. Четката не ме притеснява толкова. Продукта наистина удължава миглите и ги повдига, държи ги извити цял ден - с това съм съгласна. Но такова сплъстяване не съм виждала от друга спирала - миглите ми са на клечки и изглеждат ужасно. След нанасяне ми трябват поне още 5 минути да разделям миглите с игличка, което сутрин преди работа е супер досадно и гледам да си го спестя.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 611
А махането ѝ вечер? Толкова време, продукт, търкане... Confounded

# 164
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
А какво мислите за Lancome monsieur big mascara, че се чудя дали да я пробвам по-натам?

Общи условия

Активация на акаунт