МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 351
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Цената е около 24-26 паунда. В БГ не съм търсила и не знам на каква цена се продават.

# 271
  • Мнения: 31 372
Holo purple е разкош. И аз ще го купя. Много е хубава Диорската колекция, за разлика от Шанелската.

# 272
  • Мнения: 1 380
Цената е около 24-26 паунда. В БГ не съм търсила и не знам на каква цена се продават.


Вероятно тук ще е към 60 ?!

# 273
  • Мнения: 195
71 са в Сефора.. Simple Smile

# 274
  • HH
  • Мнения: 3 263
И от мен оше един глас за гореспоменатият фдт. Не съм ползвала по-добър. Но не съм съгласна , че се вижда и стои тежко. Нанасям по две помпички с ББ на цялото лице. Отгоре минавам с метеоритите. Наистина не мърда по 12+ часа.

Що се отнася до немския Дъглас, да пускат разни комплекти , но мисля че са с различно качество. Последния път нямаха да ми напълнят Извънземното на Муглер и си взех такъв подаръчен комплект. Е не е толкова траен парфюма, което е жалко. И козметиката е по-скъпа. Единият спрей на УД, който ползвам, тук е 33€ за големият флакон, в Лондон си го взех за 18£ без да е на промоция. ФДТ на Ести тук е 44€, в момента намален на 37, а на летището го продават за 34. Същият от Лондон си го взех за малко под 30 паунда от Хитроу, като и по магазините беше на сходна цена.

# 275
  • Казанлък
  • Мнения: 905
Много сте зарибяващи )))) Снощи сложих в количката Holo purple и новия фдт на Диор, а днес получих емейл, че има код за 25% отстъпка ESCENTUAL25 ... перфектно! BlushHeart Eyes

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 07:31 от valpan

# 276
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Снощи се опитах да намеря Holo pink Air luminizer-а в Escentual, но имаше само Holo gold. Днес вече и него го няма. Сложили са код -25%, но и цените са вдигнали леко.
Ако цената на lip glow-а тук е 71 лв, е кощунство!

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 5 971
Момичета,имам 2 въпроса: Simple Smile
1. Спиралата Diorshow Pump 'N' Volume Mascara наподобява ли като ефект Le volume Chanel и Drama Lancome? Тези двете са ми фаворит за обем и драматични мигли,но искам да разнообразя с марката и да пробвам и други.

2. ФДТ Double wear могат ли да се смесват цветовете? Имам Pebble,който ми е леко тъмен и сега харесах Desert beige,който е по-светъл. Ако ги смеся,ще се получи идеалния нюанс за моята кожа,но не знам дали е удачно смесването и дали ще се получи хомогенен цвят.

# 278
  • Мнения: 5 015
Смесват се без проблем, на ръката или палитра някаква, аз Дабъл уеър го смесвам с ББ на Флормар и стои супер.
Жалко че не внасят топлите цветове, с неутралните не се харесвам, а 3W1 мога да го нося само лятото или смесен с нещо по-светло зимата.
От новия Диор Форевър не съм доволна, но от един тестер на Шанел Перфекшън Люмиер Велвет останах очарована. Така и не го пробвах като излезе, неутралните цветове не ми пасват, но от този 30 ми заспа. Точно мой тип е.

# 279
  • Мнения: 31 372
Момичета,имам 2 въпроса: Simple Smile
1. Спиралата Diorshow Pump 'N' Volume Mascara наподобява ли като ефект Le volume Chanel и Drama Lancome? Тези двете са ми фаворит за обем и драматични мигли,но искам да разнообразя с марката и да пробвам и други.

2. ФДТ Double wear могат ли да се смесват цветовете? Имам Pebble,който ми е леко тъмен и сега харесах Desert beige,който е по-светъл. Ако ги смеся,ще се получи идеалния нюанс за моята кожа,но не знам дали е удачно смесването и дали ще се получи хомогенен цвят.
Да, такъв тип доста налпастяваща и даваща обем е спиралата. Много е добра, но като Льо молюм друга няма.
Да, смесват се изключително успешно.

71 лв. са наистина lip glow.

# 280
  • Мнения: 2 838
Аз сравнявах немските цени с българските. За нашия стандарт тук цените ми идват доста високи.

И да не е спам. Дадоха ми мостра на Poison Girl, но не е моят аромат. Не ме впечатли с нищо и даже не успях да запомня на какво ми мирише.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 611
От ФБ:
Цитат
Бюти гуруто PATRICK STARRR дава път на вдъхновяващата си филисофия “makeup is a one-size-fits-all” чрез нова колекция, създадена за M·A·C! Бюти звездата представя неподражаемия си стил в невероятната колекция, като иска да направи всеки да се чувства специален! Дизайнът на опаковките е в сребристо и бяло с блестящ холограмен подпис на звездата. Вече налична в магазините!


# 282
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Колекцията на Патрик Стар, металическите червила и 2те строубинг палитри са заредени.
Патрик със сигурност само в Парадайс и Дъ мол, за другите не знам.

# 283
  • Мнения: 1 380
Момичета,имам 2 въпроса: Simple Smile
1. Спиралата Diorshow Pump 'N' Volume Mascara наподобява ли като ефект Le volume Chanel и Drama Lancome? Тези двете са ми фаворит за обем и драматични мигли,но искам да разнообразя с марката и да пробвам и други.

2. ФДТ Double wear могат ли да се смесват цветовете? Имам Pebble,който ми е леко тъмен и сега харесах Desert beige,който е по-светъл. Ако ги смеся,ще се получи идеалния нюанс за моята кожа,но не знам дали е удачно смесването и дали ще се получи хомогенен цвят.
Да, такъв тип доста налпастяваща и даваща обем е спиралата. Много е добра, но като Льо молюм друга няма.
Да, смесват се изключително успешно.

71 лв. са наистина lip glow.

Направо са се уляли Angry

# 284
  • Мнения: 1 380
Снощи се опитах да намеря Holo pink Air luminizer-а в Escentual, но имаше само Holo gold. Днес вече и него го няма. Сложили са код -25%, но и цените са вдигнали леко.
Ако цената на lip glow-а тук е 71 лв, е кощунство!

Сори, ако вече е питано ... но как се правят доставките от този сайт в УК ?
Мога да избера стандартна доставка, нали ?

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 12:00 от radostche_plovdiv

Общи условия

Активация на акаунт