АЛФА - новият сериал по БТВ

  • 35 293
  • 763
  •   2
Отговори
  • Мнения: 7 197



Най-новият сериал в ефира на bTV е криминалната история с елементи на трилър - „Алфа“.
Продуцент и режисьор е Димитър Коцев – Шошо, а сред актьорите са обичани и утвърдени лица от екрана като Стефан Вълдобрев, Мария Силвестър и Петър Антонов, които си партнират чудесно с млади, талантливи и с огромен потенциал професионални актьори.
Това са Валентина Каролева, Спартак Панталеев, Георги Богданов и Виолина Доцева, които с лекота ще грабнат зрителите с добре изградени образи, органична игра, безспорен талант и пълно потапяне в историята на „Алфа“.

В една от главните роли в сериала влиза изключителният в различни области на изкуството Стефан Вълдобрев, който зрителите ще видят в ролята на блестящия следовател Макс Ръсин.
Преподавател в катедра Наказателно-правни науки, Ръсин подготвя своето професионално завръщане към оперативната работа като ръководител на новосформиращия се отдел Серийни престъпления.
Той трябва да избере хора за своя екип измежду четирима от своите студенти – Рая (Валентина Каролева), Крис (Спартак Панталеев),  Филип (Георги Богданов) и Мина (Виолина Доцева).
За подбора му помага психологът и бивша негова съпруга - Жана (Мария Силвестър) и неговият близък приятел и криминален журналист – Лео (Петър Антонов).
Ръсин събира финалистите в неугледно място, което нарича Фризера – работното пространство, в което ще им предоставя стари случаи с променени имена и обстоятелства.
Това, което никой не очаква, е завръщането на един сериен убиец, което ще промени изцяло хода на събитията и живота на всички.


Сериалът започва на 25 февруари от 21.00 ч

# 1
  • София
  • Мнения: 22 948
Мерси за темата, ще гледам но на запис, че живот и здраве съм на театър в неделя.

# 2
  • Мнения: 7 197
И аз ще гледам на запис, най-вероятно понеделниците, че 21ч в неделя ми е запазен за Вина.

# 3
  • София
  • Мнения: 22 948
Ох, то пък вярно, че в неделя и по трите телевизии дават нещо. Grinning

# 4
  • Мнения: 7 197
Също в неделя, но от 20 ч, е и Съни бийч Grinning

# 5
  • Мнения: 31 186
Ще го гледам, нямам търпение.

# 6
  • Мнения: 10 807
Ще му дам шанс, защото актьорите са някакви нови, непознати, поне за мен. Няма го Вергов, Блатечки, Геро, Рачков и т.н. вечни имена на българското филмово изкуство Grinning Заливат ни с бая сериали/ предавания по едно и също време, дано нещо си струва.

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Записвам се, че и аз ще му дам шанс.

# 8
  • Мнения: 17 987
И аз ще го гледам, толкова месеци нямаше нищо за гледане, сега на запис, кога намеря време, кога не, но сериалите поне са по- малко от час без реклами

# 9
  • Мнения: 186
Мисля да му дам шанс дано е интересен че във последно време ни заливат със бози  !!!

# 10
  • Мнения: 3 531
Довечера в 21.00 часа. Ще му дам шанс и аз.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Т.е. започва веднага след Съни бийч?
Ще гледам, поне един епизод винаги гледам от бг продукции. Звучи обещаващо.

# 12
  • Мнения: 14 635
Thinking Още се чудя.Мислех да гледам ''Вина'',защото е неангажиращ,малко муден,но лек.Имам чувството,че в ''Алфа'' много ще говорят и малко ще действат.От първи епизод рядко става ясно дали е добра продукцията.Сигурно ще има и доста реклами.Да гледам на запис почти не нямам време.Освен да го пусна поне за малко.

# 13
  • Мнения: 186
След малко започва надявам се да ме грабне във последно време няма хубави криминални сериали и то български Клетката не беше нищо особенно да видим този !!!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 16 140
И аз ще си го пусна да го гледам. Дано е хубав!

Общи условия

Активация на акаунт